Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мерцедес 124, смяна на ръчни скорости с автоматични.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Мерцедес 124, смяна на ръчни скорости с автоматични.

    Наборе, тая работа е относително така, обаче....
    Аз имам преки наблюдения върху няколко обратни операции.
    Имам предвид и човек, който може да извърши операцията, и то качествено! Че е и съфорумник, дори.

    ОБАЧЕ!!!
    Това е неразумно действие, и аз лично не бих си го причинил - по всички възможни причини, освен експертността на човека, който би го направил.

    Не нарушавай автентичността на автомобила, няма смисъл.
    Иначе - да - става.

    НЕДЕЙ!

    Коментар


    • #17
      От: Мерцедес 124, смяна на ръчни скорости с автоматични.

      Мда, разликата в двете мнения е, че във второто съм дизейбнал протекшъна на страницата.
      Няма да изтрия първото, пък който иска - да го изтрие.

      Коментар


      • #18
        От: Мерцедес 124, смяна на ръчни скорости с автоматични.

        Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
        Ако колегите са прави и кутията и мотора са аналогови .....е нямам опит с конретния, но:
        Е аз понеже имам съм дал списък.
        Ся да почерпиш.
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #19
          От: Мерцедес 124, смяна на ръчни скорости с автоматични.

          Мдаа. Понякога е по-добре да закриеш проект, преди да го започнеш.

          Благодаря на всички.

          Коментар


          • #20
            От: Мерцедес 124, смяна на ръчни скорости с автоматични.

            Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
            Мдаа. Понякога е по-добре да закриеш проект, преди да го започнеш.

            Благодаря на всички.
            Защо искаше да го правиш автомат?
            Тя и така вдига сто някъде към Пазарджик
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • #21
              От: Мерцедес 124, смяна на ръчни скорости с автоматични.

              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
              Защо искаше да го правиш автомат?Тя и така вдига сто някъде към Пазарджик
              Ми щото на това купе най-много му отива да е автомат. Иначе доста преди Пазарджик има и нанадолнища и сто вдига одма.

              Коментар


              • #22
                От: Мерцедес 124, смяна на ръчни скорости с автоматични.

                Както ме съветваше един колега, но по един друг въпрос, ако имаш финансова възможност, претръпни и скачай смело в тъмното, поне имаш колеги тук които ще ти помогнат и евентуално да се ангажират с проекта ти

                В крайна сметка един живот живеем, като ти е мерак, действай

                Коментар


                • #23
                  От: Мерцедес 124, смяна на ръчни скорости с автоматични.

                  Не ме е страх от разходите, най ме е страх от липсата на приемлив резултат (и да не се мина ).

                  Малко е смешно да се говори за реставрация на 26 годишна 124, но окончателното ми решение е да се придържам максимално към заводската комплектация. Доколкото съм запознат с традициите на марката - проблеми с оригинални части няма.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Мерцедес 124, смяна на ръчни скорости с автоматични.

                    Ако е с компютър който контролира кутията, направо се откажи, казва ти го човек който е правил няколко субарота от ръчка на автоматик..

                    Не във филм, а в цял сериал ще се вкараш..

                    Само ремонта на кутията излиза 1000 лв частите, без торка който е 2500 оригинален... + труд за майстора към 4К само за кутията...
                    Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

                    Коментар


                    • #25
                      От: Мерцедес 124, смяна на ръчни скорости с автоматични.

                      Това до голяма степен съвпада с предварителната информация, която получих преди да пусна темата, а именно: 3-5к за напълно и безкомпромисно ревизирана кутия.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Мерцедес 124, смяна на ръчни скорости с автоматични.

                        Глупости.
                        Това не е за твоята кутия.
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • #27
                          От: Мерцедес 124, смяна на ръчни скорости с автоматични.

                          Тогава дай цена и колегата да ти я праща, щом казваш по малко ще излезе..
                          Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X