Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разминаване на номера на Рама и на Двигателя проблем при регистрация!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разминаване на номера на Рама и на Двигателя проблем при регистрация!

    С много от вас се познаваме лично! За да не се пишат особено много глупости искате ли да организирам сбирка (брифинг един вид)? Да си коментираме някои работи лично, А?
    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

    Коментар


    • От: Разминаване на номера на Рама и на Двигателя проблем при регистрация!

      Колеги ползвам темата, за ада не отварям нова.Казуса е следния:Кипих си от Англия Нонда ХРВ, мой приятел, в опит да ми я докара,и думна мотора. Както и да е, сега трябва да и сменя мотора, аз имам сущата кола със същия мотор, но по стара година, регистрирана в КАТ. Мисля да го прехвърля на нерегестрираната и да ходя в Дървеница.
      Въпроса е след както донора се води по талон на мое име, трябва ли фактура,щото като какъв ще си продам двигателя?
      Изобщо как мислите, какви проблеми мога да си създам със смяната, относно регистрацията в КАТ-София?
      Ако някой е вещ относно начина на регитрация, по този начин,ще съм му благодарен да сподели!
      Honda HR-V/CRV кАтър връз кАтър - YAMAHA BOOSTER 50CC; ВСИЧКО ДЕСЕН ВОЛАН

      Коментар


      • От: Разминаване на номера на Рама и на Двигателя проблем при регистрация!

        Не можеш да го направиш ей така-имаш две коли и да им размениш моторите. В КАТ ще те питат какво е станало с купето на едната и с двигателя на другата. Със сигурност ще имаш проблеми, при това немалко. Като минимум-ще трябва да бракуваш купето на донора, от който ще ти остане талона с номера на двигателя и удостоверение, че е приета за разкомплектоване без двигател.
        Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

        Коментар


        • От: Разминаване на номера на Рама и на Двигателя проблем при регистрация!

          Бракуваш и декларираш , че бракуваната кола се съхранява в собствен имот( на село). Не се иска документ за селото. Когато регистрираш сменения двигател носи си копие от талона на донора. Те пред теб проверяват и всичко е О.К. Борето

          Коментар


          • От: Разминаване на номера на Рама и на Двигателя проблем при регистрация!

            Първоначално публикуван от zmiata29 Преглед на мнение
            Колеги ползвам темата, за ада не отварям нова.Казуса е следния:Кипих си от Англия Нонда ХРВ, мой приятел, в опит да ми я докара,и думна мотора. Както и да е, сега трябва да и сменя мотора, аз имам сущата кола със същия мотор, но по стара година, регистрирана в КАТ. Мисля да го прехвърля на нерегестрираната и да ходя в Дървеница.
            Въпроса е след както донора се води по талон на мое име, трябва ли фактура,щото като какъв ще си продам двигателя?
            Изобщо как мислите, какви проблеми мога да си създам със смяната, относно регистрацията в КАТ-София?
            Ако някой е вещ относно начина на регитрация, по този начин,ще съм му благодарен да сподели!
            Трябва да бракуваш донора , но за *Съхранение на частен имот* . Бракуваш ли я за разкомплектоване (скрап) , няма регистриране.
            Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
            New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

            Коментар


            • От: Разминаване на номера на Рама и на Двигателя проблем при регистрация!

              Проверено няколко пъти -" съхранява се в собствен имот". Брат ми бракува миналата седмица и термина е "съхранява се в собствен имот" и не ти искат документ за имота. Просто казваш селото например Манолско Койнаре. Борето И не ти искат удостоверение от отпадъци. Талона големия го надупчват и не ти дават документ , че си бракувал колата - никакъв документ Таксата за брак е 5лв. + 2лв. за банката.
              Последно редактирано от boreto2; 19-08-18, 19:38.

              Коментар


              • От: Разминаване на номера на Рама и на Двигателя проблем при регистрация!

                Първоначално публикуван от boreto2 Преглед на мнение
                Проверено няколко пъти -" съхранява се в собствен имот". Брат ми бракува миналата седмица и термина е "съхранява се в собствен имот" и не ти искат документ за имота. Просто казваш селото например Манолско Койнаре. Борето И не ти искат удостоверение от отпадъци. Талона големия го надупчват и не ти дават документ , че си бракувал колата - никакъв документ Таксата за брак е 5лв. + 2лв. за банката.
                Как и къде се бракува Хавтомобил?
                Honda HR-V/CRV кАтър връз кАтър - YAMAHA BOOSTER 50CC; ВСИЧКО ДЕСЕН ВОЛАН

                Коментар


                • От: Разминаване на номера на Рама и на Двигателя проблем при регистрация!

                  КАТ - носиш двата номера и талоните. В Пловдив има гише за бракуване. Отиваш, виждаш дали е голяма опашката , отиваш плащаш на банката за брак, връщаш се и чакаш на гишето. Ако минеш първо през гишето, те те пращат да платиш и отново чакаш на опашката.

                  Коментар


                  • От: Разминаване на номера на Рама и на Двигателя проблем при регистрация!

                    Мнооого благодаря!
                    Honda HR-V/CRV кАтър връз кАтър - YAMAHA BOOSTER 50CC; ВСИЧКО ДЕСЕН ВОЛАН

                    Коментар


                    • От: Разминаване на номера на Рама и на Двигателя проблем при регистрация!

                      Последно редактирано от boreto2; 19-08-18, 20:10.

                      Коментар


                      • От: Разминаване на номера на Рама и на Двигателя проблем при регистрация!

                        Здравейте колеги,случи се и на мен .Вчера отидох в кат Варна да сменя номерата на новата ми придобивка беше с пловдивска регистрация на канала се оказа че има проблем с номера на двигателя колата мина и комисия там установиха че номера е механично заличен сега колата е в районното и ще се води някакво следствие и някакви експертизи ще се правят та въпроса ми е някой имал ли е такъв проблем и каква е развръзката от случая
                        благодаря предварително

                        Коментар


                        • От: Разминаване на номера на Рама и на Двигателя проблем при регистрация!

                          Ми тоя дето "механично е заличил" номера "ще го яде".
                          Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                          тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                          Коментар


                          • От: Разминаване на номера на Рама и на Двигателя проблем при регистрация!

                            Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                            Ми тоя дето "механично е заличил" номера "ще го яде".
                            Шанса купувача дгд също е голям.
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • От: Разминаване на номера на Рама и на Двигателя проблем при регистрация!

                              Важно е кое ще е най-слабото място по веригата.
                              Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                              тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                              Коментар


                              • От: Разминаване на номера на Рама и на Двигателя проблем при регистрация!

                                Имал съм десетина такива случаи в практиката.
                                Резултати-една освободена след две години кола, предадена в комплектован вид и една зловещо разпарчетосана, за която всички опити да осъдим държавата пропаднаха. Последно делото го оставих на една колежка да го води в Страсбург-там българската полиция е проучта с кражбите си от задържани коли-има вече 3-4 решения по такива кауси.
                                Реалността е такава- ядете го и ти, и продавача. Единият с парите, а другият с прокуратурата. Напред са само куките, които (понеже темата е от вчера), вероятно още вчера са свалили от колата по-скъпите нещица, дето могат лесно да се вземат. Кола влезе ли при тия-край с нея. Тази, единствената, която успях да извадя във външен вид като кола, беше на бивш зам. министър, та не бяха посмели да я окрадат. Не, че нямаше липси..ама бяха дреболии-крика, резервната гума, радиото и забележи-абсолютно всички крушки по колата-дори тия от вътрешните плафони бяха откраднали, дето са по 30 стотинки нови в магазина.
                                Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X