Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разминаване на номера на Рама и на Двигателя проблем при регистрация!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разминаване на номера на Рама и на Двигателя проблем при регистрация!

    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
    Трябва да се прави разлика. Не че нотариусите - тез галеници на всяка власт, са ми особено симпатични, но в случая те са на топа на устата, а баш-цицащите общини и МеФеРета са целите в бяло.
    Който събира парите, той отнася псувните. Виж колко е поетично даже .
    Ford Maverick II 2.3 XLT
    Ford Mondeo MK5

    Коментар


    • От: Разминаване на номера на Рама и на Двигателя проблем при регистрация!

      Първоначално публикуван от Asen Kushlev Преглед на мнение
      Който събира парите, той отнася псувните. Виж колко е поетично даже .
      Това го знам от личен опит
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • От: Разминаване на номера на Рама и на Двигателя проблем при регистрация!

        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
        Това го знам от личен опит
        Бе я кАжи как да се свържа с теб да те питам нещо от твоята компетенция. Не, че съм чак толкова заинтересован, ама за обща култура ще ми е особено полезно.
        Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

        тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

        Коментар


        • От: Разминаване на номера на Рама и на Двигателя проблем при регистрация!

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20190416_135439-3096x2322.jpg
Прегледи:1
Размер:399.0 КБ
ID:5812757Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20190416_135446-3096x2322.jpg
Прегледи:1
Размер:364.0 КБ
ID:5812758 Търся съвети и препоръки.Могат ли от Нисан да проверят дали има проблем ако отида. Колата я задържаха в КАТ.Подписах документ че я оставам доброволно. Според тях има физическа намеса при номера. Още от опашката ме вкараха на комисия, номера на рамата бил къс. Имам ли нужда от адвокат? До дни ще ми се обадят от районното за становище. Поддържам добри отношения с продавача, готов е да съдейства. Той е регистрирал колата внос Италия преди 7г.Номера си съвпада с този в талона и се чете добре. Мога ли{трябва ли}да правя друга експертиза?
          Последно редактирано от Руди; 17-04-19, 00:58.

          Коментар


          • От: Разминаване на номера на Рама и на Двигателя проблем при регистрация!

            Доста се е орязала снимката. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_20190417-020227_Gallery.jpg
Прегледи:1
Размер:286.3 КБ
ID:5812759Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_20190417-020221_Gallery.jpg
Прегледи:1
Размер:302.1 КБ
ID:5812760

            Коментар


            • От: Разминаване на номера на Рама и на Двигателя проблем при регистрация!

              Теоретично в Нисан могат да кажат кое как.
              Адвокат не пречи, стига да не е идиот.
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • От: Разминаване на номера на Рама и на Двигателя проблем при регистрация!

                Къси са номерата на дясноволанните японци от онова време. Да не е обръщан волана?
                Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                Коментар


                • От: Разминаване на номера на Рама и на Двигателя проблем при регистрация!

                  Идея си нямам.Човека, от когото го купих каза че го свалил от автовоза, директно от Италия. Направил е така регистрация в Дупница.

                  Коментар


                  • От: Разминаване на номера на Рама и на Двигателя проблем при регистрация!

                    Първоначално публикуван от Руди Преглед на мнение
                    Идея си нямам.Човека, от когото го купих каза че го свалил от автовоза, директно от Италия. Направил е така регистрация в Дупница.
                    Старият ми Нисан Патрол 60-ка 4.2 дизел 95г. , също е със къс 11 знаков вин , така че намирай адвокат да се оправя със тези цървули.
                    Моя вин започваше WG160 и съм поръчвал части от Люцкан без никави грижи по вина .
                    Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                    New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                    Коментар


                    • От: Разминаване на номера на Рама и на Двигателя проблем при регистрация!

                      Проблемът не е в "късата рама"! Ма това друг въпрос.

                      п.п. Това на първо четене по снимките. Може и да недовиждам, ма толкова по тези снимки.
                      Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                      тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                      Коментар


                      • От: Разминаване на номера на Рама и на Двигателя проблем при регистрация!

                        Това за късия VIN сега от вас го чувам.
                        След '80-та всички производители трябва да ползват 17 символен VIN. Само Ладите почват да го ползват от '81.
                        Не се сещам на база какъв документ беше това, но и не ми се рови.

                        За къде са правени тези Нисани с късия VIN, и сещате ли за други подобни случаи при други марки ?
                        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                        Коментар


                        • От: Разминаване на номера на Рама и на Двигателя проблем при регистрация!

                          И сегашната ми Тойота е със къс вин , 1991г. е , Дубайска .
                          Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                          New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                          Коментар


                          • От: Разминаване на номера на Рама и на Двигателя проблем при регистрация!

                            На фият 86г.бяха 14 цифри.
                            .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                            Киа спортаж2000тди 98г
                            Ауди А3 1.9ТДИ
                            Каравана Аdria 390Q

                            Коментар


                            • От: Разминаване на номера на Рама и на Двигателя проблем при регистрация!

                              Не мога да преценя по снимката нищо. Но примери имам няколко. Например Ланд Круйзер, правен специално за мисия на ООН из Африка, успешно хвърли софийския КАТ в шок и ужас. Там никога не бяха чували, че автомобилите на ООН се маркират по друг начин.
                              Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                              Коментар


                              • От: Разминаване на номера на Рама и на Двигателя проблем при регистрация!

                                Абе продавача щеше да бере ядове ако купувача беше от Перник.
                                Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X