Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Витара годишен технически преглед стенд спирачки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Витара годишен технически преглед стенд спирачки

    Здравейте,колеги имам Витара 93 г.JXL къса база ръчни скорости на ГТП техника не ме предупреди да изключа двойното и когато завъртя задния мост на валовете се чу много силен трясък бях на свободна ,въпроса ми е какво може да се е случило понеже сега няма сняг и не мога да разбера дали има проблеми с двоиното,иначе като я карам не усещам нещо различно

  • #2
    От: Витара годишен технически преглед стенд спирачки

    Витара сервиз майстор отговор без боб
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • #3
      От: Витара годишен технически преглед стенд спирачки

      Каре, пиньон-корона, кардан, шлици.

      Коментар


      • #4
        От: Витара годишен технически преглед стенд спирачки

        и защо аджеба е било включено "двойното" щом няма сняг??
        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

        Коментар


        • #5
          От: Витара годишен технически преглед стенд спирачки

          А защо е била на 4х4 колата?

          Коментар


          • #6
            От: Витара годишен технически преглед стенд спирачки

            Първоначално публикуван от jaki Преглед на мнение
            Здравейте,колеги имам Витара 93 г.JXL къса база ръчни скорости на ГТП техника не ме предупреди да изключа двойното и когато завъртя задния мост на валовете се чу много силен трясък бях на свободна ,въпроса ми е какво може да се е случило понеже сега няма сняг и не мога да разбера дали има проблеми с двоиното,иначе като я карам не усещам нещо различно
            Не разбрах защо ти е сняг,не знаеш ли други методи за тест? Може и да си извадил късмет.
            .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
            Киа спортаж2000тди 98г
            Ауди А3 1.9ТДИ
            Каравана Аdria 390Q

            Коментар


            • #7
              От: Витара годишен технически преглед стенд спирачки

              Първоначално публикуван от jaki Преглед на мнение
              Здравейте,колеги имам Витара 93 г.
              Туй нещо не е ли "part-time"?
              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • #8
                От: Витара годишен технически преглед стенд спирачки

                пребоксува и не можеше да се качи на валовете и пуснах двойното

                Коментар


                • #9
                  От: Витара годишен технически преглед стенд спирачки

                  беше на двойно понеже трябваше да се кача на задна на валовете и колата боксуваше

                  Коментар


                  • #10
                    От: Витара годишен технически преглед стенд спирачки

                    На първо четене: вдигни едното задно колело на крик, включи двойното и се опитай да тръгнеш с малко газ. Ама с малко газ, щото ако имаш LSD е друга бирата.
                    Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
                    Стефан Арзатов

                    Коментар


                    • #11
                      абе чувал съм за мокра трева,за трошляк но ако ми кажете нещо друго няма да е лошо,качвах я на повдигач но понеже не съм много в час технически и нямаше майстор понеже беше в гумаджийница не разбрах кой знае какво на двойно въртяхая всички колела но например като хванах предно ляво с лекота го спрях

                      може и да е смешно но какво е LSD
                      Последно редактирано от Чавдар (V93); 12-05-18, 16:05.

                      Коментар


                      • #12
                        Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
                        Не разбрах защо ти е сняг,не знаеш ли други методи за тест? Може и да си извадил късмет.
                        Освен за 1245-ти път да възпроизведем:

                        1. Качваш една задна гума на крик. Уверяваш се, че "двойното" е ИЗКЛЮЧЕНО (колата е само на задно). Колата пада от крика - значи има LSD на задния диференциал . Ако колелото във въздуха се върти и колата не пада от крика, минаваш на втора фаза от теста - ВКЛЮЧВАШ 4х4 и ако колата не пада от крика - търсиш майстор за поправка на :
                        Първоначално публикуван от Вико Преглед на мнение
                        Каре, пиньон-корона, кардан, шлици.
                        2. Намираш стръмен и кален баир. Тръгваш да се катериш с колата по него първо само на ЗАДНО. После пробваш с включено 4х4;

                        3. Намираш кално равно място или песъчливо такова. Връзваш колата за дирек / дърво / друга кола и някой отстрани да гледа кои колела се въртят.

                        4. ......... още 101 възможни теста, описани във форума.

                        Първоначално публикуван от jaki
                        може и да е смешно но какво е LSD
                        "Шпер-дЕфрИнцЯл" на "български"
                        Последно редактирано от Чавдар (V93); 12-05-18, 16:06.
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • #13
                          От: Витара годишен технически преглед стенд спирачки

                          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                          Освен за 1245-ти път да възпроизведем:1. Качваш една задна гума на крик. Уверяваш се, че "двойното" е ИЗКЛЮЧЕНО (колата е само на задно). Колата пада от крика - значи има LSD на задния диференциал . Ако колелото във въздуха се върти и колата не пада от крика, минаваш на втора фаза от теста - ВКЛЮЧВАШ 4х4 и ако колата не пада от крика - търсиш майстор за поправка на :2. Намираш стръмен и кален баир. Тръгваш да се катериш с колата по него първо само на ЗАДНО. После пробваш с включено 4х4;3. Намираш кално равно място или песъчливо такова. Връзваш колата за дирек / дърво / друга кола и някой отстрани да гледа кои колела се въртят.4. ......... още 101 възможни теста, описани във форума.
                          благодаря,наистина отдавна не съм чел форума и направо влязох с въпрос но тук наистина има хора ,които знаят и искат да помогнат обещавам ,че ще прочета писаното тук

                          Коментар


                          • #14
                            От: Витара годишен технически преглед стенд спирачки

                            Таа.. какво е шпер диф.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Витара годишен технически преглед стенд спирачки

                              Първоначално публикуван от EIvanov Преглед на мнение
                              Таа.. какво е шпер диф.
                              Айде ся:
                              http://www.bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?t=27762
                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X