Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Изработка на жило

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Изработка на жило

    Трябва ми да се направи жило по този образец:http://prikachi.com/images.php?image...елината на жилото е 5 мм, единия накрайник е с резба 10 мм, другия е нещо подобно, но е скрит в "кутията". Ако трябва ще я разрежа за се види как е вътре.При търсене из нета излизат много резултати, но са все за мотоциклетни или велосипедни жила, което ми е слабо.Някой знае ли къде може да се изработи такова жило?Оф, форума пак се е сбъгясал и даже и по този начин не се виждат снимките.Описание-жилото е 5 мм, бронята е нещо като 12(външно), накрайниците са кербовани. Дължината е към 3 метра.Ако някъде правят такива дебели жила ще им е играчка да го изработят.То всъщност само бронята ми липсва, иначе мога да си го направя и сам. ако няма къде-ще снадя няколко брони от жила за ръчна спирачка, и пак ще стане, но все си е по-добре да е фабрична направа.
    Последно редактирано от Кольо; 01-05-18, 19:58.
    Има ли желание-има и начин!

  • #2
    От: Изработка на жило

    Коле, нищо се не види.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • #3
      От: Изработка на жило

      Микрон доцев
      Ето и правилния линк
      http://prikachi.com/images.php?images/835/9318835d.jpg
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • #4
        От: Изработка на жило

        Благодаря Петре.Утре ще им звънна.Ако някой знае друга фирма може да я сподели де, винаги е по-добре да има повече информация.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • #5
          От: Изработка на жило

          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
          Микрон доцев...
          могат да ти направят всичко.
          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

          Коментар


          • #6
            От: Изработка на жило

            могат... ама до преди известно време имаше доста негативни отзиви от тях

            Коментар


            • #7
              От: Изработка на жило

              При тях правих стъклоповдигач на врата. Издържа под година. Дават гаранция, но уви, не бях запазил документите.

              Изпратено от моят TINATRADE с помощта на Tapatalk
              Марин Райковски

              Коментар


              • #8
                От: Изработка на жило

                То в сегашното време даже и на Исус ще намерят куп кусури. Та не ме плашат негативните отзиви, готов съм да се доверя.Пък ако наистина нещо не е наред-какво да се прави, ако няма кой друг...
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • #9
                  От: Изработка на жило

                  Ползвал съм услугите на човек, за да си направя ръчната спирачка на джипа и по-точно захвата към самата ръчка. Начинът беше подобен - проволка и шпилка. Не знам, дали конкретно за твоя случай ще може да ти помогне, но, ако не намериш подходящите хора, мога да ти дам неговия телефон на ЛС и да му звъннеш, за да му обясниш и на него и да се разберете.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Изработка на жило

                    То самото жило е лесно, кербоващи машини вече има под път и над път. Въжето също го има на много места, бронята ме притеснява.
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Изработка на жило

                      Две брони от ръчна,една втулка и си ти.Аз ли да ти давам акъл? Другият вариант е само въже и няколко ролки,ако позволява.
                      .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                      Киа спортаж2000тди 98г
                      Ауди А3 1.9ТДИ
                      Каравана Аdria 390Q

                      Коментар


                      • #12
                        От: Изработка на жило

                        Първоначално публикуван от _kalata_ Преглед на мнение
                        могат... ама до преди известно време имаше доста негативни отзиви от тях
                        Е то други няма май. А иначе като се разрасне повечко някоя фирма, а пък и монополист и негативните отзиви зачестяват. Плюс това, че цените им често пъти си ги измислят от въздуха.
                        Всеки трети е шести

                        Коментар


                        • #13
                          От: Изработка на жило

                          Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
                          ...Две брони от ръчна,една втулка и си ти....
                          Надлежно смазване на жилото, надяване на втулката на двете брони, почистване от мазнотии, и последно - термосвиваем шлаух с лепило върху втулката и поне 3-4 см. от двете страни. При нужда и добро желание може термошлаух и на цялото жило, за да не влиза влага и тн.
                          -Чем занимаетесь по жизни?
                          -Ну в последнее время - в основном офигеваю от происходящего.
                          -Историята се пише с кръв, а се чете с пот!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Изработка на жило

                            Тука има някакъв дядка прави жила Коле, ще ти звънна по-късно да ти дам координатите му!
                            мисля, да зема а се замисля...

                            Коментар


                            • #15
                              От: Изработка на жило

                              Ако е от Трошево, за него говорих и аз.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X