Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Покупка на Jeep Grand Cherokee 2.7

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Покупка на Jeep Grand Cherokee 2.7

    Здравейте приятели,От известно време съм решил да сменям колата с нещо по-високо и 4х4. Разглеждам варианти между Kia Sorento 2.5, Hyundai Terracan 2.9 и Jeep Grand Cherokee 2.7. Днес ходих да гледам ето това Cherokee ***БЕЗ ВРЪЗКИ КЪМ ОБЯВИ *** . Джипът изглежда много запазен на външен вид, запали много лесно и двигателят изглеждаше да работи доста спокойно. При подаване на газ обаче изкара малко черна пушилка отзад. Не беше чак като от стар икарус, но си беше забележимо. Тъй като не съм карал дизел до този момент, искам да попитам, нормално ли е да излиза черен пушек при подаване на газ, двигателят беше студен? Другото, кое ми направи впечатление е, че при включване на климатика двигателят промени режима си на работа. Самият климатик го пуснах на Lo, но не започна да духа много студено. Изчаках го няколко минути, но и след това не беше кой знае колко студен въздухът. Продавачът каза, че понеже колата е тъмен цвят и трябва малко време за да започне да духа студено. Видя ми се малко глупаво като обяснение, но все пак да попитам и вие какво мислите. ПоздравиАндрей

  • #2
    От: Покупка на Jeep Grand Cherokee 2.7

    Първоначално публикуван от andreshko.georgiev Преглед на мнение
    Тъй като не съм карал дизел до този момент...
    По-добре не пробвай!
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • #3
      От: Покупка на Jeep Grand Cherokee 2.7

      Ами за жалост вариантите за бензинов джип не са много и са все скъпи.

      Коментар


      • #4
        От: Покупка на Jeep Grand Cherokee 2.7

        преди да го платиш,потърси някой блиэък дизелджия,иначе е нормално като го згазиш да изпуши черно,а най добре го закарай да го види някой разбиращ от грандове,защото двигателя може да е най малкия проблем,приятелски съвет,,,не се нахвърляй да го вземеш преди да го провериш,,,

        Коментар


        • #5
          От: Покупка на Jeep Grand Cherokee 2.7

          Първоначално публикуван от andreshko.georgiev Преглед на мнение
          З. Разглеждам варианти между Kia Sorento 2.5, Hyundai Terracan 2.9 и Jeep Grand Cherokee 2.7.
          Бягаи далеч от американските баркуди - само ще спечелиш ако ме послушаш.Погледни къде живея и ти казвам че в братска америка и на нов,о и на старо американчетата са по ефтинджос от японските и еропеиските коли - по причина че даже и местните знаят че са болкуци.

          Коментар


          • #6
            От: Покупка на Jeep Grand Cherokee 2.7

            Първоначално публикуван от andreshko.georgiev Преглед на мнение
            Тъй като не съм карал дизел до този момент
            Недей и да се опитваш да караш, караи си бензина.

            Коментар


            • #7
              От: Покупка на Jeep Grand Cherokee 2.7

              Чудесен избор, но иска поддръжка която е правилна и навременна няма да има проблеми.Не съм майстор, но:- при мен след пълна профилактика на горивната система (филтър, "О" пръстени, маркучи, ГНП) основното което е рециклиране на 5-те дюзи + почистване на EGR клапан не изпушва въобще черно. Преди изпушваше и пак си вървеше добре.- климатика, освен ако не е седяла 4-5 часа на 40 градуса задухва много студено след 3-4 мин. Често се пука радиатора.
              "Когато целта е всичко и пътят е без значение"

              Grand Cherokee Limited 2.7CRD

              Коментар


              • #8
                От: Покупка на Jeep Grand Cherokee 2.7

                Първоначално публикуван от andreshko.georgiev Преглед на мнение
                но все пак да попитам и вие какво мислите.
                .......от дек`си бре Андрешко?
                0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                Коментар


                • #9
                  От: Покупка на Jeep Grand Cherokee 2.7

                  Здравей, от София съм. И джипът се намира в София, в автокъща "Темпо Сервиз".

                  Коментар


                  • #10
                    От: Покупка на Jeep Grand Cherokee 2.7

                    Първоначално публикуван от andreshko.georgiev Преглед на мнение
                    Здравей, от София съм. .....
                    .....звънни,пък ела....
                    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                    Коментар


                    • #11
                      От: Покупка на Jeep Grand Cherokee 2.7

                      Първоначално публикуван от andreshko.georgiev Преглед на мнение
                      Здравей, от София съм. И джипът се намира в София, в автокъща "Темпо Сервиз".
                      Па нАпиши го горе у лЕво да се види да те не дръгнат!!!!Иди у настройки и си хакни местоположението.......Иииии........да.........Дедо!
                      Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                      0888854582
                      Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                      Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Покупка на Jeep Grand Cherokee 2.7

                        Първоначално публикуван от brpi Преглед на мнение
                        Бягаи далеч от американските баркуди - само ще спечелиш ако ме послушаш.Погледни къде живея и ти казвам че в братска америка и на нов,о и на старо американчетата са по ефтинджос от японските и еропеиските коли - по причина че даже и местните знаят че са болкуци.
                        Обясни им моля те на месните. Които всъщност трябва да са оригинални индянци. Че това е немско ауто. Бате, бате Мерцедес.Друг е въпроса че точно в тази кола само частите със сериен номер от Мерцедес се чупят. Ама тва можеш и да им го спестиш.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Покупка на Jeep Grand Cherokee 2.7

                          Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                          Обясни им моля те на месните. Които всъщност трябва да са оригинални индянци. Че това е немско ауто. Бате, бате Мерцедес.Друг е въпроса че точно в тази кола само частите със сериен номер от Мерцедес се чупят. Ама тва можеш и да им го спестиш.

                          А, и що да им го спестява... Нека да си знаят хората.
                          Макар че, тези които искат да знаят, обикновенно търсят знания :-) а не "бягай далеч от американските баракуди... и т.н."

                          Относно въпроса по темата... имам преки впечатления и от двата модела (мой близък има 2.7)
                          +100 за бензиновия вариант 4.7
                          Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive II *
                          2" lift (Bilstein 5100 & IronRocks springs), General Grabber AT3 31"

                          Коментар


                          • #14
                            От: Покупка на Jeep Grand Cherokee 2.7

                            Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                            Обясни им моля те на месните. Които всъщност трябва да са оригинални индянци. Че това е немско ауто. Бате, бате Мерцедес.Друг е въпроса че точно в тази кола само частите със сериен номер от Мерцедес се чупят. Ама тва можеш и да им го спестиш.
                            Бе не е точно така. До сега по частите с мерцедесови номера драма почти няма - само един реглаж на дюзите и един маркуч протече (за антифриза). А по американските части:
                            1) Дисплей на радио
                            2) Носачи (че даже задни долни 2 пъти за 20 000км)
                            3) Амортисьори
                            4) Спирачна помпа
                            5) Помпата за чистачките
                            6) Радиатор на климатика

                            Коментар


                            • #15
                              От: Покупка на Jeep Grand Cherokee 2.7

                              Brpi e егати хейтъра. От години плюе по хамериканските возила, пък живее у ФАЩ и работи... у "Крайслер". Преди това, се говори тука (не си спомням той ли го каза, някой друг ли), бил работил за "мРецедес" в Германия.
                              Мен би ме било срам да плюя по фирма, в която съм (по негови думи, със запазване на оригинален правопис) "инжИнер от рЪзвоя".
                              Най-малкото, защото всички прочели плювните ми, биха си помислили, че имам личен принос за ниското качество на оплюваните МПС-та.
                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X