Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Tucson или Crosswagon

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Tucson или Crosswagon

    Здравейте, колеги пред дилема съм м/у двете марки.Предимно градско ще се ползва и задължително трябва да е 4x4 и разходите да не са бомбастични, за разхода ми е ясно, че 10л градско е нормално,бюджет 7000 лв
    Последно редактирано от KENWORTH; 30-04-18, 19:57.

  • #2
    От: Tucson или Crosswagon

    Помагаме ! Ама колега дай малко повече информация ? За какво ти трябва , изисквания какви имаш , бюджет ?
    Който търси , намира !
    Човекът е човек, когато е на път !

    Коментар


    • #3
      От: Tucson или Crosswagon

      Първоначално публикуван от KENWORTH Преглед на мнение
      Здравейте, колеги помагайте!
      На първо четене Корея срещу Италия

      Кое е по красиво спор няма.
      Land Rover Discovery II, V8 4.0
      VW Golf VI variant
      Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

      Коментар


      • #4
        От: Tucson или Crosswagon

        Кое е по здраво, също спор няма.
        Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

        Коментар


        • #5
          От: Tucson или Crosswagon

          Бих заложил на корееца. Сиво, безлично, никога няма да накара мацките да се обърнат след него на улицата...ама се е доказало в щатите, където е един от най-конкурентните пазари. Алфата е тотална екзотика.
          Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

          Коментар


          • #6
            От: Tucson или Crosswagon

            Е кое е екзотика на алфата???
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
              Е кое е екзотика на алфата???
              Ми самият фак, че масоват публика я приема за такава п.п. твърдо за Crosswagon!хм, има некъв бъг форума...
              Последно редактирано от bushiDO; 30-04-18, 19:57. Причина: оформяне
              В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

              Коментар


              • #8
                От: Tucson или Crosswagon

                Тия двете не са ли малко различни, та да ги сравняваме ?... а иначе, аз съм си пристрастен като има торсени.
                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                Коментар


                • #9
                  От: Tucson или Crosswagon

                  Мен ме интересува като поддръжка, здравина, надеждност коя от двете е по-добре, защото съм се спрял на тях според моя бюджет.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Tucson или Crosswagon

                    Виж на алфата цени на окачване, иначе торсена си е торсен.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Tucson или Crosswagon

                      Чел съм, че за Crosswagon части няма много понеже понеже окачването е различно от това на 156та прав ли съм?

                      Коментар


                      • #12
                        От: Tucson или Crosswagon

                        Първоначално публикуван от tabu_bg Преглед на мнение
                        Виж на алфата цени на окачване, иначе торсена си е торсен.
                        Така де - торсеана си е торсен, двигателя си е двигател и то кво остана да коментриме ?!?
                        В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                        Коментар


                        • #13
                          От: Tucson или Crosswagon

                          Много е просто-отваряме сайта с кочините за продажба и виждаме: Кросвагони в продажба-12 Туксони-108. Бентлита-19. Съвсем ясен критерий за рядко срещан, слабо разпространен, екзотичен автомобил. Произвеждана е 4 години.
                          Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Tucson или Crosswagon

                            И ква е разликата между обикновената и крос вагона, знаеш ли?
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • #15
                              От: Tucson или Crosswagon

                              кое си заслужава накрая за тия пари?

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X