Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Реглаж или...?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Реглаж или...?

    Благодаря колега, ще сменям тампони на преден мост и след това ще го мисля реглажа.Поздрави.

    Коментар


    • #17
      От: Реглаж или...?

      Първоначално публикуван от PetioStoianov Преглед на мнение
      Ако не си сигурен къде - бих ти предложил реглаж при сервиз 6+. Филип от "Бричка" ги представи добре и сервиза им е оборудван, реглажа е евтин. Май е 30лв преден мост, но трябва да питаш. Виждам, че си от София и с това мога да съм ти полезен. Момчетата разбират и от гуми. Успех
      Цената е такава но само за преден мост. На много места преден + заден за 36-40лв. се намира. Проблема с тези момчета от 6+ е че мнго грубичко пипат по колите. Ходих за смяна на филтри и след като приключиха се оказа че повечето щипки са потрошени, имаше и повредена резба явно е понапънал майстора здраво. И това нещо го разбираш (ако погледнеш изобщо )след смяната като се прибереш понеже не ти позволяват да си близо до тях докато те "оправят". Не е кой знае какво но е неприятно и се питам дали тези момчета пипат по същия начин с подобен замах като си оправят собствените коли .Все пак ако се трошат здрави неща за толкова прост ремонт като смяна на филтри и щипките да опадат като презряла заревица какво да мисля за по-сериозни ремонти? Пък и може такъв да ми е бил късмета да съм попаднал на мърляч, а иначе да са читави другите знам ли!

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X