Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Grand Cherokee 2.7 CRD трудно пали

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Grand Cherokee 2.7 CRD трудно пали

    Трудно пали особено в наклон на горе. Сигурно е стара тема но аз съм нов в тази група. Смених комплект уплътнения на ГНП,сензор на разпределителен вал. Моля за още съвети.

  • #2
    От: Grand Cherokee 2.7 CRD трудно пали

    Започни с горивния филтър, клапана отгоре му на линията за обратно гориво и всички "О" пръстени по горивната линия. Те са след горивния филтър.
    "Когато целта е всичко и пътят е без значение"

    Grand Cherokee Limited 2.7CRD

    Коментар


    • #3
      От: Grand Cherokee 2.7 CRD трудно пали

      Първоначално публикуван от Interceptor Преглед на мнение
      Започни с горивния филтър, клапана отгоре му на линията за обратно гориво и всички "О" пръстени по горивната линия. Те са след горивния филтър.
      Възможно ли е от клапана да взима въздух? Понеже при еда смяна на масло и филтри, механикът счупи щипките на клапана. Ако е от там имаш ли идея от къде да си закупя такъв и дали е с комплект маркучи?

      Коментар


      • #4
        От: Grand Cherokee 2.7 CRD трудно пали

        Възможно ли е да взима въздух от клапана. Понеже при еда смяна на масло и филтри механикът счупи щипките на клапана. Ако е от там имаш ли идея дали се сменя самостоятелно или комплект от маркучи? Благодаря предварително за отговора.

        Коментар


        • #5
          От: Grand Cherokee 2.7 CRD трудно пали

          Да, много е вероятно да е от там,но: Клапана щипки няма. Към филтъра се застпорява с два винта, а от двете ми страни маркучите с тъй наречените скоби за водни съдинения. Продава се отделно около 30-40 лв. оригинален Мерцедес.Щипки има на маркуча от филтъра към помпата за ниско налягане. Невнимателните ги чупят много, а всъщност се сваля лесно. Там има и "О" пръстен.Ако говорим за него - най-добре нов от Балкан Стар около 50лв. мисля че беше.
          "Когато целта е всичко и пътят е без значение"

          Grand Cherokee Limited 2.7CRD

          Коментар


          • #6
            От: Grand Cherokee 2.7 CRD трудно пали

            Първоначално публикуван от Interceptor Преглед на мнение
            Да, много е вероятно да е от там,но: Клапана щипки няма. Към филтъра се застпорява с два винта, а от двете ми страни маркучите с тъй наречените скоби за водни съдинения. Продава се отделно около 30-40 лв. оригинален Мерцедес.Щипки има на маркуча от филтъра към помпата за ниско налягане. Невнимателните ги чупят много, а всъщност се сваля лесно. Там има и "О" пръстен.Ако говорим за него - най-добре нов от Балкан Стар около 50лв. мисля че беше.
            Благодаря. Прав си маркуча към помпата за ниското налягяне е със счупени щипки. Мисля да ги сменя последователно,първо маркуча за ниското налягяне.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X