Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Решил съм да колоездя......

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Решил съм да колоездя......

    Особено по паветата, не вилка ами и амортесьорно колче си трябва

    Изпратено от моят MIX 2 с помощта на Tapatalk

    Коментар


    • От: Решил съм да колоездя......

      Ето това си купих днес и веднага още от магазина навъртях над десет километра.
      Алуминиева рамка, гуми 29", палцови команди на скоростите и главина(глава) на шлици.
      На моменти на някои скорости има едно превъртане на педалите, но предполагам, че ще ми го оправят там от където го купих.Иначе колелото много ми харесва.Тепърва ще го окомплектовам с лампички, раница, степенка(как може да не ги продават със степенки ???).
      Скоро ще споделя повече впечатления.

      Коментар


      • От: Решил съм да колоездя......

        Степенка?!!!???
        Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

        Коментар


        • От: Решил съм да колоездя......

          Първоначално публикуван от NovemberCharlie Преглед на мнение
          Степенка?!!!???
          Ми да си стои право където го оставя.

          Коментар


          • От: Решил съм да колоездя......

            Степенка на МТБ? Анатема! Анатема! Анатема!
            Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

            Коментар


            • От: Решил съм да колоездя......

              Със седалката нещо не можем да се разберем, но аз от 6-7години не съм карал колело.Ще и дам още известно време и ще реша дали да я сменя.

              Коментар


              • От: Решил съм да колоездя......

                Седалка се пробва с г**. И не става за километър-два. Първо, трябва да си карал доста километри през сезона преди да пробваш новата. После купуваш новата, караш много и, ако не става, купуваш друга. Аз, до сега, съм сменил поне 6.
                Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

                Коментар


                • От: Решил съм да колоездя......

                  Първоначално публикуван от NovemberCharlie Преглед на мнение
                  Седалка се пробва с г**. И не става за километър-два. Първо, трябва да си карал доста километри през сезона преди да пробваш новата. После купуваш новата, караш много и, ако не става, купуваш друга. Аз, до сега, съм сменил поне 6.
                  На предното преди години му купих една огромна мекичка за 15лв и ми заспа при положение, че аз съм по-скоро слаб човек.На това такава изобщо няма да му отива.На първо време ще видя как ще се разберем с тази.

                  Коментар


                  • От: Решил съм да колоездя......

                    Прочети в МТБ форума и сайта за седалките. Полезно е.
                    Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

                    Коментар


                    • От: Решил съм да колоездя......

                      Първоначално публикуван от Вико Преглед на мнение
                      ....бая глупости са изписани....

                      Ако ще имаш непрестанни спускания по над 30 минути, тогава се загледай в спирачките.

                      ...
                      Качвам 35 мин 4.5 км и ги спускам за 5 мин. Дискови предна хидравлика и задна с жило. Не са ми прегрявали до сега.
                      Ако трябва да спускам Шипка към Габрово, тогава ли трябва да помисля за спирачките?
                      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                      Коментар


                      • От: Решил съм да колоездя......

                        Първоначално публикуван от traktorist Преглед на мнение
                        Ето това си купих днес и веднага още от магазина навъртях над десет километра.
                        Алуминиева рамка, гуми 29", палцови команди на скоростите и главина(глава) на шлици.
                        На моменти на някои скорости има едно превъртане на педалите, но предполагам, че ще ми го оправят там от където го купих.Иначе колелото много ми харесва.Тепърва ще го окомплектовам с лампички, раница, степенка(как може да не ги продават със степенки ???).
                        Скоро ще споделя повече впечатления.

                        снимката нещо не се вижда при мен
                        -Чем занимаетесь по жизни?
                        -Ну в последнее время - в основном офигеваю от происходящего.
                        -Историята се пише с кръв, а се чете с пот!

                        Коментар


                        • От: Решил съм да колоездя......

                          Доста често не мога да се оправя с гугъл фото.

                          Коментар


                          • От: Решил съм да колоездя......

                            Не знам колко ползват спирачките екстрамните 'спускачи' (то спирачките са само за страхливците )..
                            Обаче бързо спускане от пистата на Ком (т.е. от около 1800 м.н.в.) до Берковица (400м.н.в.) със скорости над 60км/ч и чести интензивни спирания, спирачките нямаха какъвто и да е намек за фадинг или пък нещо да са заприличали на загрели (да, на пипане минута след спирането бяха топли)....
                            Единствено странното бе започващата прецесия при активното спиране от по-висока скорост - колелото почва да се люлее и криволичи както MOTO GP при спиране
                            Спирачките - дискови хидравлични....
                            По този маршрут (от малко по-ниско - от новата хижа, а не от края на пистата) на Вартбурга спирачките му кипваха поне два пъти
                            Спирачките на колелото въпреки, че са доста по-малки, имат да разсейват много по-малко енергия - масите и скоростите са несравними...
                            Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                            Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                            Коментар


                            • От: Решил съм да колоездя......

                              Първоначално публикуван от traktorist Преглед на мнение
                              Доста често не мога да се оправя с гугъл фото.

                              Колега кой точно модел е този Cross , че и Аз се оглеждам за подобен.
                              Искайте и ще Ви се даде,търсете и ще намерите,хлопайте и ще Ви се отвори.

                              Коментар


                              • От: Решил съм да колоездя......

                                Cross GRX7 29".За някакви други индикации трябва да огледам колелото.Вече няколко пъти го карах и много ми харесва.Яд ме е, че тези дни вали и не мога да го изкарам.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X