Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Pajero 2 silverstone 117 xtreme

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Pajero 2 silverstone 117 xtreme

    Здравейте колеги имам въпрос силверстони мт 117 xtreme размер 31x10.50r15 ще се съберат ли на паджерото2.5тд не е смачкано до сега е карано с 31-ци без никъде да упира. Чудя се дали заради големия грайфер няма да упира или да са му тежки.Много изгодно ми ги предлагат. Помагайте благодаря предварително!

  • #2
    От: Pajero 2 silverstone 117 xtreme

    Silverstone mt 117 xtreme се славят с това, че не им отговарят размерите (с по-малък диаметър са) и в тази връзка с 31x10.50r15 не би трябвало да имаш проблеми.

    Коментар


    • #3
      От: Pajero 2 silverstone 117 xtreme

      Първоначално публикуван от VenPS Преглед на мнение
      Silverstone mt 117 xtreme се славят с това, че не им отговарят размерите (с по-малък диаметър са) и в тази връзка с 31x10.50r15 не би трябвало да имаш проблеми.
      Не знам чудя се и са кобри щото много хвалят паджерото с кобри.Силверстони не ми се слагат взимат душата на джипа и постоянно ремонти от към ходова част.

      Коментар


      • #4
        От: Pajero 2 silverstone 117 xtreme

        Ти ако смяташ, че силвърстоуна ще му тежи, с кобри съвсем ще го умориш.


        Коментар


        • #5
          От: Pajero 2 silverstone 117 xtreme

          На мен даже ми се малеят 31 за Паджеро 2.
          8)

          Коментар


          • #6
            От: Pajero 2 silverstone 117 xtreme

            Първоначално публикуван от A.pantev Преглед на мнение
            Ти ако смяташ, че силвърстоуна ще му тежи, с кобри съвсем ще го умориш.
            Можеш ли да ми кажеш горе долу какви килограми са или от къде мога да видя?

            Коментар


            • #7
              От: Pajero 2 silverstone 117 xtreme

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_20180426-225704.jpg
Прегледи:1
Размер:40.3 КБ
ID:5787592 Ейтва ми е паджерото тука е с 31-ци. Единствено ме притеснява дали постоянно няма да сменям карета или нещо по лошо.��

              Коментар


              • #8
                От: Pajero 2 silverstone 117 xtreme

                Дефинирай целта за която смяташ да го ползваш и ще получиш адекватни съвети!
                Можеш да ползваш и търсачката (има много информация)

                Коментар


                • #9
                  От: Pajero 2 silverstone 117 xtreme

                  джипа се ползва единствено за лов и разходки,другаде не се кара!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Pajero 2 silverstone 117 xtreme

                    Тогава слагай сивърстон ама не регенератките кобри и си карай. Ремонти по-ходовата част се правят често ако яко го ръчкаш в гората.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Pajero 2 silverstone 117 xtreme

                      Първоначално публикуван от terorista619 Преглед на мнение
                      Можеш ли да ми кажеш горе долу какви килограми са или от къде мога да видя?
                      Незнам точните килограми на 31ца, но силвърстоун екстрийм е по-лека от повечето маркови кални гуми в аналогичен размер, а регенерата е липса на уважение към автомобила. Единствено бутонките имат някакъв смисъл и то с доста уговорки.


                      Коментар


                      • #12
                        От: Pajero 2 silverstone 117 xtreme

                        силверстон ще е мерси за информацията!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Pajero 2 silverstone 117 xtreme

                          Първоначално публикуван от A.pantev Преглед на мнение
                          ...а регенерата е липса на уважение към автомобила.
                          Ай стига де! Аз сега за първи път карам гуми не регенерат. Тези регенерати за това са направени - за да са бюджетен вариант на силно агресивни гуми. Твоя Патрул с утрепания мотор дали ще върти Каймани или Силвърстони няма никаква разлика, освен, че регенерата се яде по-бавно и е по-евтин. На Паджерото може да има значение ако е бензиново, но ако е дизел е по-добре с регенерати. Разбира се Кобрата няма как да я сравняваме със Силвърстона. Каймана е за тази работа.

                          А според мен най-правилните гуми за Паджеро, което се кара само в гората са български регенерати. За дизеловите 31х 9,5 или 32х9.5, а за бензиновите 32х9,5 до 33х10.5. И ако не са обърнати джантите става и без преправяне. Да уточня, че говоря за къси бази.
                          Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                          Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Pajero 2 silverstone 117 xtreme

                            Ако твоите критерии за хубави гуми е цената тогава да регенерата е супер. А ако говорим за размери около 31’ специално при кайман и силвърстоуна разликата е 11 лева. Но щом ти казваш още утре слагам на утрепания патрул регенерати, даже най-добре втора употреба регенерати и може да тръгне като твоята талига.


                            Коментар


                            • #15
                              От: Pajero 2 silverstone 117 xtreme

                              Интересна тема. Научих много интересни неща. Абонирам се.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X