Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Уаз 452 V8.....Помощ???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Уаз 452 V8.....Помощ???

    Колеги, някой да има или да знае как се слага мотора на 452.На 469 съм слагал V8,но сега ми се отвори възможност и за 452 бордови да сложа такъв мотор. Гледам, че братята руснаци ги слагат. Ще съм благодарен ако ми помогнете и със снимков материал. Благодаря

  • #2
    От: Уаз 452 V8.....Помощ???

    Газков осмак ли ? Явно ще я правиш за удоволствие, защото икономията и осмак-а са двете противоположности. Щом си слагал на джип, при бордовака същото. Само малко по-трудно с навирането, ако не си свалил кабината.
    “Не приемай живота твърде сериозно. Никой не е излязъл жив от него.”

    Коментар


    • #3
      От: Уаз 452 V8.....Помощ???

      Първоначално публикуван от beliptici Преглед на мнение
      Газков осмак ли ? Явно ще я правиш за удоволствие, защото икономията и осмак-а са двете противоположности. Щом си слагал на джип, при бордовака същото. Само малко по-трудно с навирането, ако не си свалил кабината.
      Виатнамков.... Единствено ме притесняват щангите на ръчките за предното и бавните и скоростите... За това търся снимков материал ако някой има или най-добрия вариант някой да я има направена за да отида да я видя.

      Коментар


      • #4
        От: Уаз 452 V8.....Помощ???

        Хмм и аз имам същия проблем с мерцедесовия мотор. Щангите опират за една идея в генерацията и съм пред дилема да режа генерацията да преправям или да ги изкривя малко. При осмака обаче сигурно ще опират в блока. Варианти много само да имаш фантазия. От желязо всичко се прави.
        “Не приемай живота твърде сериозно. Никой не е излязъл жив от него.”

        Коментар


        • #5
          От: Уаз 452 V8.....Помощ???

          Първоначално публикуван от beliptici Преглед на мнение
          Хмм и аз имам същия проблем с мерцедесовия мотор. Щангите опират за една идея в генерацията и съм пред дилема да режа генерацията да преправям или да ги изкривя малко. При осмака обаче сигурно ще опират в блока. Варианти много само да имаш фантазия. От желязо всичко се прави.
          Така е колега.Мислех че някой го е правил този проект за това реших да пусна темата.Силно се надявам все още някой от някъде да се яви с такава УАЗ-ка!!!!

          Коментар


          • #6
            От: Уаз 452 V8.....Помощ???

            Има няколко направени 452-та буханки с V8 ,но незнам колегите да ли са от форума...
            Ако няма каде да отидеш , ела на себеси

            Коментар


            • #7
              От: Уаз 452 V8.....Помощ???

              Ще чакаме някой да види темата и да пусне снимки и инфо кое как и т. н!

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X