Обява

Свий
Няма добавени обяви.

RTT (палатки за покрив) в наличност в БГ и други въпроси

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • RTT (палатки за покрив) в наличност в БГ и други въпроси

    Колеги, знаете ли някъде да има налични хубави палатки за покрив в България - Autohome, James Baroud и подобни? Търся hard top модели. Не намирам в нета много информация.

    Също така кой и къде в София може да облепи много качествено Land Cruiser със защитно прозрачно фолио против драскане на боята?

  • #2
    От: RTT (палатки за покрив) в наличност в БГ и други въпроси

    Съмнява ме някъде да има налични.... първо поради цената и второ поради размерната палитра.
    Моя съвет е да определите какъв размер Ви трябва, какъв тип- мека или твърда, и да се проучат цените е конкретните модели.
    Land Rover Defender 110SW 300tdi

    Коментар


    • #3
      От: RTT (палатки за покрив) в наличност в БГ и други въпроси

      Аутохоме си има официален вносител, фирма Ликон, вижте в нета
      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
      www.ADV-Bulgaria.com

      Коментар


      • #4
        От: RTT (палатки за покрив) в наличност в БГ и други въпроси

        Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
        Аутохоме си има официален вносител, фирма Ликон, вижте в нета
        Виждам споменаване на тази фирма в стари теми във форума и чат-пат в интернет, но не виждам нито тяхна уеб страница, нито адрес на магазин... Това нещо въобще съществува ли и как човек се свързва с него?

        Коментар


        • #5
          От: RTT (палатки за покрив) в наличност в БГ и други въпроси

          Самите Autohome, Италия, не държат (вече) палатки на склад. Всичко е по заявка.
          Пламен Петров (Ликон) и в момента може да Ви предложи от тяхната гама.
          James Baroud най-близко Австрия, UK и т.н.

          Коментар


          • #6
            От: RTT (палатки за покрив) в наличност в БГ и други въпроси

            Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
            Самите Autohome, Италия, не държат (вече) палатки на склад. Всичко е по заявка.
            Пламен Петров (Ликон) и в момента може да Ви предложи от тяхната гама.
            James Baroud най-близко Австрия, UK и т.н.
            Яро, мерси за инфото. Да, забелязах че с Autohome има някакъв сериозен проблем. Имах една размяна на мейли с тях преди няколко дни и страшни глупости ми написаха за дву-три месечни срокове за доставка и подобни неща, и самият тон ми заприлича много на някакъв цигански пазарлък. Доста неочаквано преживяване. Може да пиша на Пламен, но предполагам той не държи нищо на склад, така че най-вероятно както е тръгнало ще е James Baroud. Между другото TentBox се държат много прилично, жалко, че хард топ палатката им е бая малка.

            Коментар


            • #7
              От: RTT (палатки за покрив) в наличност в БГ и други въпроси

              Пламен мисля, че няма палатки на склад, но все пак внася от 2006г. (някъде) и вероятно би могъл да съдейства за по-смислени срокове.
              На мен най-много ми допада Columbus. Maggiolina е с по-добри показатели като плат и т.н., но максималната височина в Columbus-a е по-добра, а за мен това е по-важно. James Baroud са хубави палатки (по мнения навън), но цената е кажи речи х2 на Autohome, които и така или иначе са скъпи.

              Коментар


              • #8
                RTT (палатки за покрив) в наличност в БГ и други въпроси

                За Италианци и срокове от 2 месеца хич не се чуди. Често се занимавам с такива.

                Пиши на Пламен.


                Аз съм с Columbus и препоръчвам!
                Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
                Drag Grand Canyon Daily
                Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
                LZ1JYM

                Коментар


                • #9
                  От: RTT (палатки за покрив) в наличност в БГ и други въпроси

                  Първоначално публикуван от geko Преглед на мнение
                  ...

                  Също така кой и къде в София може да облепи много качествено Land Cruiser със защитно прозрачно фолио против драскане на боята?
                  Колега, за облепването знам две места в София, не съм им ползвал услугите още, но отзивите са им добри. Цените са горе-долу колкото на хубава покривна палатка. Едното място е на окловръстното срещу резиденцията, в една сграда, където има шоурум за автомобили висок клас. Преди светофара с бул. Братя Бъкстон. Другите се намират на Г.М. Димитров, но телефонът им ми е в стар апарат, ще трябва да го потърся.

                  Коментар


                  • #10
                    От: RTT (палатки за покрив) в наличност в БГ и други въпроси

                    Колега извинявай, че в твоята тема ще питам, но понеже гледах един български сайт, продават покривни палатки по 2300лв парчето, та да разбирам ли, че тези "евтините" не стават? Защото на мен 2 бона за палатка ми се виждат бая, но обмислям да се обзаведа, ама тия които обсъждате са по 4-5, та...изкачат въпроси

                    Коментар


                    • #11
                      От: RTT (палатки за покрив) в наличност в БГ и други въпроси

                      Използвам темата за да си задам въпроса: за вашите палатки какви греди използвате (товарни, повече на брой обикновени) или направо сте се ориентирали към експедиционни багажници? За Hilux какво бихте препоръчали (легена вече се използва с капак с греди - има скара и байк багажници)?
                      Тел / Viber: +359 889 396 793

                      Коментар


                      • #12
                        От: RTT (палатки за покрив) в наличност в БГ и други въпроси

                        Ако сте се ориентирали към греди, погледнете какво предлагат от Rhino Rack. По-сериозни от техните греди за такива приложения на пазара няма.

                        Коментар


                        • #13
                          От: RTT (палатки за покрив) в наличност в БГ и други въпроси

                          Аз съм със нормално Тюле.




                          Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
                          Drag Grand Canyon Daily
                          Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
                          LZ1JYM

                          Коментар


                          • #14
                            От: RTT (палатки за покрив) в наличност в БГ и други въпроси

                            И аз бях с Тюле , ама малко го бяхме поизкривили . Тежки и големи бяхме и сега сме още по-тежки още по-големи и заради това се разделихме с Аутохоума . Което ме подсеща че гредите (за Форд Рейнджър 2007 ) ги подарявам с важното условие да се организира транспорта им самостоятелно или да се организира получаването им от град между Кьолн и Дортмунд . При интерес мога да покажа реалното им състояние .
                            По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                            Коментар


                            • #15
                              От: RTT (палатки за покрив) в наличност в БГ и други въпроси

                              Явно ще е важно да уточня, че сме се ориентирали към Maggiolina версиите и се очаква да я използваме 4-ма човека, като те първа поне два от тях ще натежават. Така както разбирам обикновените Thule греди май няма да свършат работа. Гледам, че доста такива палатки има по джипките в Нови Искър и те направо са ги слагали върху експедиционни скари.
                              Тел / Viber: +359 889 396 793

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X