Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Смяна на горна помпа на съединител и последствията..въпроси....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Смяна на горна помпа на съединител и последствията..въпроси....

    Технически грамотен съм, но не в подробности ВЪзможно е да ме "мятат" за това какво всъщност става въпрос,но си поддържам колата в изправност защото завися от нея. Нямам избор...нали В горният пост употребих думата "приплъзва" защото бях на тема "съединител"...Все пак ми сменяха помпа Поведението на колата след това беше следното:
    На магистрала до 2-3 всичко ОК ..след 3 скорост след включване и газ за набиране оборотите се вдигаха до някъде и спираха /и колата спираше да набира..Ако подадеш газ те се вдигаха но двигателя не се "товареше". Най-добре си личеше на 5-6. Говорят ми за някакви вектори на турбина и т.н.
    ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

    Коментар


    • #17
      От: Смяна на горна помпа на съединител и последствията..въпроси....

      Във Варна ли живееш?
      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

      Коментар


      • #18
        От: Смяна на горна помпа на съединител и последствията..въпроси....

        Ето. На 40-50 включи 5 или 6 натисни газта до долу рязко и напиши какво се случва
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #19
          От: Смяна на горна помпа на съединител и последствията..въпроси....

          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
          Ето. На 40-50 включи 5 или 6 натисни газта до долу рязко и напиши какво се случва
          То не е до включването и буксуването, явно такова има.
          Номера е да се установи дали ще се сваля съединител, или е нещо по помпи и маркучи.
          Като откачиш маркуча на помпата, изключваш влияние на помпите или запушване на маркуча. Но за да пробваш в движение дали още буксува, няма да може да ползваш съединител, а трябва да го направиш с включване с целене на обороти.
          Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

          Коментар


          • #20
            От: Смяна на горна помпа на съединител и последствията..въпроси....

            Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
            То не е до включването и буксуването, явно такова има.
            Номера е да се установи дали ще се сваля съединител, или е нещо по помпи и маркучи.
            Като откачиш маркуча на помпата, изключваш влияние на помпите или запушване на маркуча. Но за да пробваш в движение дали още буксува, няма да може да ползваш съединител, а трябва да го направиш с включване с целене на обороти.
            Ясно. Ама съм убеден че няма да се справи.
            Затова да пробва което съм написал
            Щото не е ясно напълно какво точно се случва.
            Последно редактирано от turtey; 26-04-18, 08:29.
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • #21
              От: Смяна на горна помпа на съединител и последствията..въпроси....

              Първоначално публикуван от green Преглед на мнение
              Технически грамотен съм, но не в подробности ВЪзможно е да ме "мятат" за това какво всъщност става въпрос,но си поддържам колата в изправност защото завися от нея. Нямам избор...нали В горният пост употребих думата "приплъзва" защото бях на тема "съединител"...Все пак ми сменяха помпа Поведението на колата след това беше следното:
              На магистрала до 2-3 всичко ОК ..след 3 скорост след включване и газ за набиране оборотите се вдигаха до някъде и спираха /и колата спираше да набира..Ако подадеш газ те се вдигаха но двигателя не се "товареше". Най-добре си личеше на 5-6. Говорят ми за някакви вектори на турбина и т.н.
              Нищо общо с буксуване на съединител.
              Калин Владов,09РСПБЗН

              Коментар


              • #22
                От: Смяна на горна помпа на съединител и последствията..въпроси....

                Вдига обороти, а колата не ускорява... освен бусукване на съединител, просто няма какво друго.
                До трета е ясно, че не се усеща толкова.
                Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                Коментар


                • #23
                  От: Смяна на горна помпа на съединител и последствията..въпроси....

                  Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                  Във Варна ли живееш?
                  Не!
                  У наше село е.
                  Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                  Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                  Коментар


                  • #24
                    От: Смяна на горна помпа на съединител и последствията..въпроси....

                    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                    Ясно. Ама съм убеден че няма да се справи.
                    Затова да пробва което съм написал
                    Щото не е ясно напълно какво точно се случва.
                    Ако всичко е наред с хидравличната система и феродовият диск , остава някакъв боклук ( парче от притискателя) да пречи на нормалната работа на съединителя.
                    Само Green Може да добави подробности за причината на смяна на горна помпа.
                    Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Смяна на горна помпа на съединител и последствията..въпроси....

                      Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
                      Ако всичко е наред с хидравличната система и феродовият диск , остава някакъв боклук ( парче от притискателя) да пречи на нормалната работа на съединителя.
                      Само Green Може да добави подробности за причината на смяна на горна помпа.
                      То си го пише човека... Потъвал му е педала няколко пъти. Само неразбрахме сега дали наистаина съединителя боксува или просто мотора се шашка и забива...

                      Коментар


                      • #26
                        От: Смяна на горна помпа на съединител и последствията..въпроси....

                        Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
                        Не!
                        У наше село е.
                        Да вземе да ти се обади,и да приключи това хвъргане на боб!!
                        088пет722пет99
                        http://www.hydropompi.com/

                        Коментар


                        • #27
                          От: Смяна на горна помпа на съединител и последствията..въпроси....

                          Първоначално публикуван от Николай Шишков Преглед на мнение
                          То си го пише човека... Потъвал му е педала няколко пъти. Само неразбрахме сега дали наистаина съединителя боксува или просто мотора се шашка и забива...
                          ...
                          Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Смяна на горна помпа на съединител и последствията..въпроси....

                            В продължение на месец педала на съединителя ми остана в долно положение 3-4 пъти. Затова реших, че трябва да се смени.
                            ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Смяна на горна помпа на съединител и последствията..въпроси....

                              При дефектирало турбо и даване на газ оборотите вдигат ли се.. ..Простете за невежеството Да кажем, че турбото си е заминало... Фърлянето на боб продължава За информация турбото ми замина за ремонт
                              ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Смяна на горна помпа на съединител и последствията..въпроси....

                                Казано по прост начин,ако стрелката на оборотомера се вдига а скоростомера стои на едно място или се движи много по бавно от тази на оборотомера, съединителя боксува...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X