Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нов мотор + въпроси

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нов мотор + въпроси

    Здравейте,

    От вчера съм собственик на КТМ ЕХС 300 2010, малко го карах, тъй като нямах много време, а и искам да пипна това-онова преди да го изкарам като хората. Имам въпрос относно документите. Купих го от автокъща(L&M MOTO), след като ми казаха само позитивни неща за човека. Та.. Имам фактура от неговата фирма към мен, талоните и всичко нужно за регистрация. Ако превозвам мотора, мога ли да ползвам тези документи? Хич не ми се регистрира мотора, да плащам данъци и такси, като няма да се кара по асфалт(най-много за малко при някой преход). Питам с нова тема, тъй като не можах да намеря точно тази конкретна информация.
    Скоро ще кача и снимки

    Поздрави

  • #2
    От: Нов мотор + въпроси

    Регистриран ли е в Бг?

    Коментар


    • #3
      От: Нов мотор + въпроси

      Не

      Коментар


      • #4
        От: Нов мотор + въпроси

        Ами ако го превозваш с ремарке по асфалта не ти трябва регистрация.

        Коментар


        • #5
          От: Нов мотор + въпроси

          Щом не е, можеш да не го регистрираш.

          Коментар


          • #6
            От: Нов мотор + въпроси

            Тънки сметки?? Българина най го е страх да не настине и да не се мине! Съвет от мен. Щом има документи за регистрация, направи го! Няма да имаш грижи. Годишният разход (административен) е пренебрежим в сравнение с удоволствието всичко да ти е ОК.
            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

            тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

            Коментар


            • #7
              От: Нов мотор + въпроси

              Няма нищо общо с тънките сметки, купил съм си кола с голям данък и разход, защото мога и ми харесва колата. Просто не мисля да плащам за неща, които няма да ползвам.

              Коментар


              • #8
                От: Нов мотор + въпроси

                След време да няма тема гепиха ме на бензиностанция на място без да управлявам мотора.
                Може да се окаже че и А категория нямаш и ей ги проблемите.
                Не го приемай като заяждане.
                Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                Коментар


                • #9
                  От: Нов мотор + въпроси

                  Съвет от мен. Щом има документи за регистрация, направи го! Няма да имаш грижи.
                  Подкрепям!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Нов мотор + въпроси

                    Най-вероятно ще го регистрирам.. И да нямам А категория.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Нов мотор + въпроси

                      Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                      Тънки сметки?? Българина най го е страх да не настине и да не се мине! Съвет от мен. Щом има документи за регистрация, направи го! Няма да имаш грижи. Годишният разход (административен) е пренебрежим в сравнение с удоволствието всичко да ти е ОК.
                      Да бе да,само данъка е 100,плюс 100 гражданска плюс 20лв на година преглед,тоест прегледа е на 2 години,да не говорим че искат мигачи огледала и разни други глупости,просто грешни пари.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Нов мотор + въпроси

                        Първоначално публикуван от simoV49 Преглед на мнение
                        Няма нищо общо с тънките сметки, купил съм си кола с голям данък и разход, защото мога и ми харесва колата. Просто не мисля да плащам за неща, които няма да ползвам.
                        Не ги слушай,мотора в ремаркето или пикапа преснимаш документите и копието в джоба и газ.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Нов мотор + въпроси

                          Мен повече ме тормози висенето в КАТ, не знам дали има подобрения от последния път когато си регистрирах колата (Октомври 2016-та).

                          Коментар


                          • #14
                            От: Нов мотор + въпроси

                            Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                            Да бе да,само данъка е 100,плюс 100 гражданска плюс 20лв на година преглед,тоест прегледа е на 2 години,да не говорим че искат мигачи огледала и разни други глупости,просто грешни пари.
                            Аз се полъгах с един забатачен мотор и сега ни напред, ни на зад! Няма легализиране
                            Освен това на 300 cc мотор не му е 100 лева данъка. В повечето общини е по 30 - 40.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Нов мотор + въпроси

                              Аз плащах 105 лв за ИЖ та зная.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X