Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Да ударим едно рамо" на мотористката Евгения Кусева!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • "Да ударим едно рамо" на мотористката Евгения Кусева!

    Уважаеми колеги,

    Скоро ще се проведе благотворителното бягане "Wings for life". 6 май следобед от 14:00 часа в София.

    "Wings for life" е с благородната задача да събира средства за да бъдат финансирани учени и медицински центрове по цял свят които работят в областта на гръбначните увреждания. За да може един един ден тези заболявания да не бъдат окончателна диагноза и присъда. И за да може много хора предимно такива получили травми да имат един нов живот. А дотогава, Wings for life дава надежда и символични криле за тези които не могат, а биха желали.


    Нашата колежка Евгения Кусева е запален моторист. Преди няколко години, при катастрофа получава увреждане на гръбначният стълб и частична парализа. Макар и на инвалидна количка, тя се бори с всички проблеми и се надява да кара отново и мотор и да води активен живот. Видях я как язди кон, как със сърце и душа работи без да се отчайва за да кара отново мотор.

    Евгения иска да подпомогне инициатива "Wings for life" (на български: "Крила за живот") Тя е създала собствен отбор. Не може да бяга, но ще се придвижва с инвалидната количка. Надява се на помощ от хора които ще се включат...

    Да и помогнем! Начинанието е благотворително, всеки участник дава надежда точно на тези които имат нужда.


    Нейният отбор, както и условията за записване можете да видите тук:

    https://teams.wingsforlifeworldrun.c...e10a1903cacc2c


    Повече за инициативата "Wings for life" можете да прочетете тук:

    https://offnews.bg/obshtestvo/krila-...at-679080.html
    VPetrov.photography

  • #2
    От: "Да ударим едно рамо" на мотористката Евгения Кусева!

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:30859773_10156376975859810_107867996_n.jpg
Прегледи:1
Размер:101.6 КБ
ID:5787334
    VPetrov.photography

    Коментар


    • #3
      От: "Да ударим едно рамо" на мотористката Евгения Кусева!

      Как можем да помогнем?
      Примерно като съберем пари и форума да ги дари за каузата?
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар


      • #4
        От: "Да ударим едно рамо" на мотористката Евгения Кусева!

        Самата Жени е организирала отбор за да помага. Най-ценното е в случая да помогнем нейният отбор да бъде по-голям. Аз конкретно ще снимам и няма да мога да бягам. Затова ще купя няколко ваучера за приятели, които ще ме отменят в бягането. Така ще има и снимки и бягане... Питах ваучерите тази година са по 8 евро т.е. ~16лева... Това е участието... Надявам се повече от нас да се включат и отбора на Жени да е най-големият :-)
        VPetrov.photography

        Коментар


        • #5
          От: "Да ударим едно рамо" на мотористката Евгения Кусева!

          Аз също съм готов да подкрепя отбора. Последно време се занимавам с бягане и с удоволствие ще потичаме за идеята.

          Не съм сигурен дали съм заявил участие през формата. Ако е възможно да провери. Поздрави и до скоро.

          Коментар


          • #6
            От: "Да ударим едно рамо" на мотористката Евгения Кусева!

            Успех от мене!
            Публикувайте отговор

            Коментар


            • #7
              От: "Да ударим едно рамо" на мотористката Евгения Кусева!

              Може ли някой да се наеме със събирането на пари, които форума да дари, защото аз примерно не се сещам за някого, който ще си разтресе биреното шкембе вместо мен?
              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

              Коментар


              • #8
                От: "Да ударим едно рамо" на мотористката Евгения Кусева!

                Питах няма проблем и за дарения, на сайта на отбора има линк. Те отиват директно по предназначение. Колкото до тичането, уведомиха ме че има много младежи, които ще ги оползотворят, т.е. ще тичат... с удоволствие...
                VPetrov.photography

                Коментар


                • #9
                  От: "Да ударим едно рамо" на мотористката Евгения Кусева!

                  Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
                  На този линк като щракна в/у името на Елена Кусева ли да дарявам?
                  Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                  "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                  Коментар


                  • #10
                    От: "Да ударим едно рамо" на мотористката Евгения Кусева!

                    Червеното квадратче в дясно... Ако има проблем с това че плащането е през кредитна карта, ще се уговорим, ще измислим нещо...
                    VPetrov.photography

                    Коментар


                    • #11
                      От: "Да ударим едно рамо" на мотористката Евгения Кусева!

                      Не успявам да даря.
                      Избирам сума на дарението, набирам един куп лични данни, и най-накрая като трябва да избера кредит/дебит карт и зависва.

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Untitled.jpg
Прегледи:1
Размер:63.5 КБ
ID:5787581
                      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                      Коментар


                      • #12
                        От: "Да ударим едно рамо" на мотористката Евгения Кусева!

                        Няма обяснение, пробвахме всичко което се сетихме, явно някакъв проблем в системата се е появил в някакъв момент...
                        VPetrov.photography

                        Коментар


                        • #13
                          От: "Да ударим едно рамо" на мотористката Евгения Кусева!

                          Привет група,
                          Аз съм Евгения Кусева.
                          Много ви благодаря за подкрепата. Страхотни сте!!!! Вие сте едни прекрасни хора, което ми дава надежда, че с такава голяма подкрепа наистина скоро ще може да се намери решение и лек за гръбначните травми.

                          А сега малко детайли.

                          Процедурата е следната.
                          Инсталирате си приложението и и се ргистрирате.
                          След като си регистрирате данните от банковата карта имате опция дали да само да дарите или да се запишете за участие в маратона.
                          Ако изберете опцията да участвате в маратона може да изберете дали да участвате индивидуално или да се запишете в отбор. Ако искате да се включите в моят отбор в полето за отбори започвате да изписвате името на Adrenaline dream team и то автоматично се появява. Няма друг отбор с такова име. Потвърждавате и вече сте в отбора. Ако на някой нещо не се получава можем да го направим заедно в неделя преди старта.
                          Мястото за тези, които са в София е Борисовата градина, а може и където и другаде да се намирате, чрез приложението може да тичате и резултатите да се включат общият резултат на отбора.
                          Старта е в 14 ч. българско време. Важно е да се знае, че за да се отчете резултатът приложението в 14ч. трябва да е включено.
                          Таксата за участите е 8Е, което е стандарта такса за участие в маратон.
                          Ще се радвам да се запознаем в неделя на старта.
                          Аз ще съм там към 12,30-13 ч.
                          Поздрави и до скоро

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X