Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Възстановено зрение на българин, след 2 години слепота!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Възстановено зрение на българин, след 2 години слепота!

    Поздравления, а колкото до докторите мога да кажа че всеки един заслужава да бъде оважаван и ценен. Най малкото колкото и да е некадърен един лекар е спасил не един живот.
    0-

    Коментар


    • #32
      От: Възстановено зрение на българин, след 2 години слепота!

      Първоначално публикуван от badboy86 Преглед на мнение
      .... Най малкото колкото и да е некадърен един лекар е спасил не един живот.
      Дали ??
      Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
      За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

      A1+

      Коментар


      • #33
        От: Възстановено зрение на българин, след 2 години слепота!

        Винаги съм знаела, че в България има страхотни професионалисти и д-р Найденов го потвърждава! Аз самата съм минала през ръцете на много лекари има и такива, които претупват нещата и едва ли не си отишъл да им нарушиш спокойствието, но има и такива които горят в професията си и правят чудеса като прохождане след дълги години стоене в количката, проглеждане след две години!
        Та поклон пред професионализма и големите сърца на такива доктори и в случая на д-р Найденов!

        Коментар


        • #34
          От: Възстановено зрение на българин, след 2 години слепота!

          Спасил, не спасил, кадърен, некадърен, уморил или върнал - това е положението. Други тука няма. За конкретния случай е излишно да се чопли обобщаващо, достатъчно е да се се стисне ръката на доктора за добре свършената работа.

          Аз се присъединявам към сторилите го

          Коментар


          • #35
            От: Възстановено зрение на българин, след 2 години слепота!

            Респект, докторе, свалям ти шапка за професионализма ти и че си останал тук да практикуващ професията си а не в чужбина!

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X