Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как да избегнем ограниченията за достъп до IP-та от Русия?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Как да избегнем ограниченията за достъп до IP-та от Русия?

    VPN не се купува от твоя провайдер.Има сума и безплатни проксита. Другото не го разбрах кои са тарикати и за какво трябва (според теб) да плащат.

    Коментар


    • #17
      От: Как да избегнем ограниченията за достъп до IP-та от Русия?

      Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
      VPN не се купува от твоя провайдер.Има сума и безплатни проксита. Другото не го разбрах кои са тарикати и за какво трябва (според теб) да плащат.
      Пра`ильно.
      Но начать лучше с бесплатных: VPNbook.com, CyberGhostVPN.com.
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • #18
        От: Как да избегнем ограниченията за достъп до IP-та от Русия?

        Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
        Ние отиваме към тях, не те към нас. Все повече сайтове не работят, ако не им даваш да те подслушват и тракват. Магазинът на М$ не дава дори да смъкнеш безплатно приложение, ако подтискаш подслушването. За съжаление има огромна търпимост към тия неща, че и си плащат в $$$ прескъпо за което. Гугълската поща ако те надуши, че не излизаш от обичайното си IP и заключват акаунта.

        В контекста, който споменаваш подчертаното, да разбирам ли, че "заключването" на акаунт при опит за вход от необичайно IP го намираш за нещо лошо?
        Безплатните приложения и услуги се издържат и от събиране на информация, което много хора наричат шпиониране. За съжаление, плащането на нещо, въобще, ама въобще не означава, че няма да събира информация за потребителите си.


        А по темата - това, което направиха руснаците заслужава само и само пълно игнориране. Не вярвам да има толкова незаменим ресурс, който да си заслужава да се правиш на маймуна, защото група милиционери са решили, че могат да регулират нещата по милиционерски.

        Коментар


        • #19
          От: Как да избегнем ограниченията за достъп до IP-та от Русия?

          Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
          В контекста, който споменаваш подчертаното, да разбирам ли, че "заключването" на акаунт при опит за вход от необичайно IP го намираш за нещо лошо?
          Безплатните приложения и услуги се издържат и от събиране на информация, което много хора наричат шпиониране. За съжаление, плащането на нещо, въобще, ама въобще не означава, че няма да събира информация за потребителите си.
          ...
          Намирам го за изключително лошо. Все едно охранителна фирма да се настани пред нас, и да ми предлага услугите с подслушване и следене без право на отказ. Подлост, граничеща с кражба и измама. Гугъл в последствие въведоха шпионенето, след като свикнах с тоя мейл. Ако бяха казали в началото за тия гадории - през ум нямаше да ми мине да ги ползвам.
          А шпионенето от Microsoft е с колосални размери, освен дето си плащаш като на поп, че и 2 пъти. Тука го дъвкахме ония дни. http://2284163.atwebpages.com/1.html Ако бяхме хора, а не безкритични потребители дето "нямали какво да крият" - трябваше Windows 10 да бъде напълно отсвирен и бойкотиран! Само че вече стигаме дотам, че нетът става неизползваем, ако не си покажеш и долните гащи. Windows само като види нов диск и го подпалва от сканиране, за незнайно какво!
          Дори открито се дъвче за край на неутралния нет. Само погледнете сайта на БосфорТВ, да добиете представа за ква помия иде реч. Видеата не работят, ако не им позволиш да те стряскат на всеки 5 минути с реклами за търкане на пирамиди.
          Радвам, се, да не забравя да напомня на админите.
          Последно редактирано от Ivan Terziev; 20-04-18, 18:02.

          Коментар


          • #20
            От: Как да избегнем ограниченията за достъп до IP-та от Русия?

            На мен Google не са ми заключвали акаунт, само изпращат на "резервния мейл" предупреждение, че се влиза от друг IP-адрес с покана, ако АЗ считам това за "хакване", да натисна някакъв линк, ако съм бил аз - да изтрия съобщението.
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • #21
              От: Как да избегнем ограниченията за достъп до IP-та от Русия?

              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
              На мен Google не са ми заключвали акаунт, само изпращат на "резервния мейл" предупреждение, че се влиза от друг IP-адрес с покана, ако АЗ считам това за "хакване", да натисна някакъв линк, ако съм бил аз - да изтрия съобщението.
              Потвърждавам!

              Мой мейл е посочен като резервен при акаунтите на децата.
              Редовно ме уведомяват, при ново влизане от някъде от техните акаунти. След бързо обаждане, да видя какво става, се оказва, че предупреждението е верно, а тревогата - учебна.

              Коментар


              • #22
                От: Как да избегнем ограниченията за достъп до IP-та от Русия?

                Най-добрият начин да избегнем ограниченията за достъп ди IP-та от Русия е: Да се намираме някъде другаде - извън Русия. Тази тактика е добра не само за достъп до интернет ресурси, а и за куп други неща.
                Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                Коментар


                • #23
                  От: Как да избегнем ограниченията за достъп до IP-та от Русия?

                  Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
                  Най-добрият начин да избегнем ограниченията за достъп ди IP-та от Русия е: Да се намираме някъде другаде - извън Русия. Тази тактика е добра не само за достъп до интернет ресурси, а и за куп други неща.
                  Това - да, ама зависи какво се търси - ако е руско IP и е "заблАкированНо ГосТехМехКомКэГэБэНадзором"?
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • #24
                    От: Как да избегнем ограниченията за достъп до IP-та от Русия?

                    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                    На мен Google не са ми заключвали акаунт, само изпращат на "резервния мейл" предупреждение, че се влиза от друг IP-адрес с покана, ако АЗ считам това за "хакване", да натисна някакъв линк, ако съм бил аз - да изтрия съобщението.
                    На мен са ми искали да въведа двойната автентикация при влизане от друга държава.

                    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                    Това - да, ама зависи какво се търси - ако е руско IP и е "заблАкированНо ГосТехМехКомКэГэБэНадзором"?
                    Ами същото де, търсиш ресурса, който стои зад това IP на друго място, извън контрола на "ГосТехМехКомКэГэБэНадзором"

                    Коментар


                    • #25
                      От: Как да избегнем ограниченията за достъп до IP-та от Русия?

                      ВПН да ми каже някой как да накарам да си инсталират на блекбърита, айфони, андроиди, виндовси и макове на куп за да...
                      Мерси, знам, че има брзплатни. Пиловин година не мога ги накарам да ползват офисния сървър, дето и ВПН раздава, ем, че там нещата са къде за кръжок ниво..


                      както и да е. Картинката илюстрира опит за инструктаж:

                      Публикувайте отговор

                      Коментар


                      • #26
                        От: Как да избегнем ограниченията за достъп до IP-та от Русия?

                        То това е твоя работа ( ако си поддръжката),тях какво ги интересува ? Проблема е чисто адинистративен и се решава елементарно.
                        Use since:
                        OpenBSD 3.x
                        FreeBSD 4.x
                        Centos 5.x Debian 3.x Ubuntu 7.x Аз съм фен на OpenWRT.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Как да избегнем ограниченията за достъп до IP-та от Русия?

                          Нали? Ще обиколя великата Русь да им ги наинстслна.


                          Публикувайте отговор

                          Коментар


                          • #28
                            От: Как да избегнем ограниченията за достъп до IP-та от Русия?

                            Друго има предвид FreeBSD. Щом е офис въобще няма какво да се убеждава, инструктира и т.н.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Как да избегнем ограниченията за достъп до IP-та от Русия?

                              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                              Това - да, ама зависи какво се търси - ако е руско IP и е "заблАкированНо ГосТехМехКомКэГэБэНадзором"?
                              Всъщност идеята на санкциите е точно да няма достъп. Какво толкова интересно може да има на руски сървър/портал? Някой вирус или malware?
                              Аз приветствам руските контра-санкции. Те даже искаха да стигнат още по-далеч - изцяло да се откъснат от глобалната мрежа и да си поддържат тяхна. На мен идеята много ми допада.
                              Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Как да избегнем ограниченията за достъп до IP-та от Русия?

                                Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
                                Всъщност идеята на санкциите е точно да няма достъп. Какво толкова интересно може да има на руски сървър/портал? Някой вирус или malware?
                                Порнуха, дорогой Алекс, порнуха с малолетками
                                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X