Обява

Свий
Няма добавени обяви.

МНЕНИЕ ЗА ХЮНДАЙ САНТА ФЕ бензин

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • МНЕНИЕ ЗА ХЮНДАЙ САНТА ФЕ бензин

    Здравейте множе ли мнение за автомобила от линка :
    https://www.autoscout24.com/offers/h...c63?cldtidx=10

    Надеждни ли са като цяло, как им е поддръжката , крадат ли се често ? предпочитаме бензин , ако ме уборите може да обмислим и вариант дизел..... но не съм привърженик на дизел втора ръка.

    Благодаря Ви предварително!

  • #2
    От: МНЕНИЕ ЗА ХЮНДАЙ САНТА ФЕ бензин

    Като цяло наблюденията ми над джипките на хюндай са че са баси и извращенията. Как ти се струва носача да изгнива и да се къса... Буквално окачванията им са като направени от тенекии за сирене.
    За тези пари аз бих се оглеждал за някой немски паркетник или хц90 примерно...

    Коментар


    • #3
      От: МНЕНИЕ ЗА ХЮНДАЙ САНТА ФЕ бензин

      Конкретната кола е за износ в Африка, което не говори добре за състоянието. За тези пари би трябвало да се намери СФ2 и в България.
      Да се крадат не съм чувал, все пак е доста стар автомобил. Може би това е и причината (модел на 12 години) колегата над мен да има подобен опит с окачването. Личното ми мнение е (базирано на 4 автомобила), че сякаш първата генерация СФ има най-издържливо окачване, сравнено със следващите СУВ-ове на марката.

      Относно СФ2, не мисля, че има някакви изразени проблеми, особено в последните години на модела. При автомобил на тези години всичко зависи от подръжката и стила на шофиране на предишните собственици. Ръчните скорости логично дават по-добра динамика и по-нисък разход, особено в града.
      Последно редактирано от viplamen; 18-04-18, 08:34.

      Коментар


      • #4
        От: МНЕНИЕ ЗА ХЮНДАЙ САНТА ФЕ бензин

        Първоначално публикуван от til Преглед на мнение
        Като цяло наблюденията ми над джипките на хюндай са че са баси и извращенията. Как ти се струва носача да изгнива и да се къса... Буквално окачванията им са като направени от тенекии за сирене.За тези пари аз бих се оглеждал за някой немски паркетник или хц90 примерно...
        Колега, от къде си вадиш такива заключения. Отвори и прегледай специализираните и авторитетни немски сайтове и издания и ще видиш различна картинка. Виж и статистиката на TUV.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X