Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гражданска отговорност

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Гражданска отговорност

    От три дни се мъча да сключат гражданска отговорност на самоходните шаси с регистрация в КТИ. Проблема идвал от номера на талона. Има доста хора собственици на подобна техника и не мога да разбера защо все още има подобен проблем. За утре до 10 часа уж ми обещаха да имам застраховка, но пак не е сигурно. А шасито ми трябва и на пътя не може да го карам без застраховка.

  • #2
    От: Гражданска отговорност

    Кажи на застрахователя си, като изписва номера на талона при въвеждането да го изпише на Латиница, не на Кирилица !!! И тогава системата ще го пропусне....Говоря за старите сгъващи се сиви талони.....

    Коментар


    • #3
      От: Гражданска отговорност

      https://clubz.bg/62152-zashto_ima_pr...sys_star_talon
      Прочети това !!!!!!!!!!!!!!!!!

      Коментар


      • #4
        От: Гражданска отговорност

        Днес вземах застраховката около 10 часа. Талона не е от КАТ, а КТИ и системата не го разпознава. Звъняха до София, чакахме и успяха да я пуснат застраховката. На който му предстои сключване на гражданска отговорност на земеделска техника да се въоръжи с търпение.

        Коментар


        • #5
          От: Гражданска отговорност

          Първоначално публикуван от dimich87 Преглед на мнение
          Днес вземах застраховката около 10 часа. Талона не е от КАТ, а КТИ и системата не го разпознава. Звъняха до София, чакахме и успяха да я пуснат застраховката. На който му предстои сключване на гражданска отговорност на земеделска техника да се въоръжи с търпение.
          По принцип става доста лесно. Просто е трябвало да отидеш в офиса на друга компания или посредник. Казвам го от позицията на човек , който се занимава с това.

          Коментар


          • #6
            От: Гражданска отговорност

            в sdi просто има отметка "нестандартен номер" и всичко се приема. Моя УАЗ е с такъв.

            Коментар


            • #7
              От: Гражданска отговорност

              Колко ти струваше застраховката?

              Коментар


              • #8
                От: Гражданска отговорност

                Ходих в два офиса на sdi и не можаха да пуснат полица. Опитаха на всички компании. Като стигнат до номер на талон и излиза грешка. Обясняват ми че се проверяват в КАТ. В понеделник в централния офис на застраховател. Чаках доста време и се разбрахме като стане да ми се обадят и да отида да си я взема. Обадиха ми се че във вторник около 9 и 30 ще е готова, но пак нещо не излизаше и чаках още за да си взема полицата. Проблема може да е само при мен. Надявам се при вас да се случва както казвате бързо.

                Коментар


                • #9
                  От: Гражданска отговорност

                  Първоначално публикуван от dimich87 Преглед на мнение
                  Днес вземах застраховката около 10 часа. Талона не е от КАТ, а КТИ и системата не го разпознава. Звъняха до София, чакахме и успяха да я пуснат застраховката. На който му предстои сключване на гражданска отговорност на земеделска техника да се въоръжи с търпение.

                  Електронната услуга на МВР е само за техни регистрации. Това означава, че за всички други данните не се взимат от никъде и няма никаква верификация, различна от тази на застрахователя. Полицата ви се издава, така както е било преди въвеждането на "новата" система.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X