Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвет за фар на терано 2001

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Съвет за фар на терано 2001

    Здравейте, колеги, след лек инцидент се счупи кутията на фара на тераното, фаровете са с черна бленда. За сега намирам само фарове с хромирана бленда, та въпроса ми е може ли да купя фар с хромирана бленда и само да сменя блендите? Другият ми въпрос е ако е възможна тази операция със замяната, трудоемко ли е и след това трябва ли да се прави настройка на фаровете, и въобще заслужава ли си да се занимавам? Ако някой колега продава такъв фар, моля да пише, фарът, който търся е ляв за терано2 2001 година.

  • #2
    От: Съвет за фар на терано 2001

    Здравей колега, можеш да пробваш да звъннеш на този тел.089 244 3503 търсиш Петър, продава джипове Терано на части... Намира се в гр.Златица

    Коментар


    • #3
      От: Съвет за фар на терано 2001

      Реших да рискувам и взех фар с хромираната бленда и размених блендите, оказаха се взаимозаменяеми. Все пак, благодаря колега https://www.offroad-bulgaria.com/ima...very_drunk.png

      Коментар


      • #4
        От: Съвет за фар на терано 2001

        Първоначално публикуван от panchopan Преглед на мнение
        Здравей колега, можеш да пробваш да звъннеш на този тел.089 244 3503 търсиш Петър, продава джипове Терано на части... Намира се в гр.Златица
        При него даже си мисля че имаше скоро терано 2000 год със същите черни фарове.
        ПП: Не видях горното мнение,атази черна бленда,ще стане ли за фар на терано 3.0 след 2002 година,че мойто би изглеждало по добре с черния фар.Като ги гледам така май са еднакви.
        Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

        Коментар


        • #5
          От: Съвет за фар на терано 2001

          Еднакви са, колега и действително джипката има друга визия с тях.
          На мен повече ми харесват черните, въпрос на вкус

          Коментар


          • #6
            От: Съвет за фар на терано 2001

            Ок, мерси за информацията ако ми изпаднат изгодно, ще сложа черни. За сега не е спешно.
            Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X