Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Range Rover L322 Въприс за виското на перката?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Range Rover L322 Въприс за виското на перката?

    Здравей те? Интересува ме дали виското от бмв е39 525d 163 кс 2001 ще стане на 2003 Range rover 3.0 дизел 177кс бмв двигателя?
    Благодаря предварително!

  • #2
    От: Range Rover L322 Въприс за виското на перката?

    Др. Въпрос относно виско перката!
    Значи виското ми е зацепено постоянно дори на студен мотор като я исфораирам до 4000 об. се нормализира после като загрее пак зацепва и на др. ден пак не спира докато не я исфорсирам. Каде може да е проблема виско или термостат? Понеже като спусках бълкана температурата ми падна и виското си работеше нормално.!

    Коментар


    • #3
      От: Range Rover L322 Въприс за виското на перката?

      Първоначално публикуван от chomukliev1 Преглед на мнение
      ............. и виското си работеше нормално.!
      Ми щом казвате, че работи нормално, значи разбирате кога работи нормално и кога не!?
      Какъв е въпроса тогава!?
      Щото въпроса, че на баира вдига температура и по нанадолното пада, и това проблем ли е, иска конкретика!
      Нормалната работа на дизеловия ДВГ може да варира в диазпазон 30-35* и е естествено стреката да мърда в такъв диапазон.
      Тоест, колко, къде, кога, какво и т.н?
      Това с вискомуфтата от БМВ 525 няма коментари, щото тоя джип е от премиум клас и иска безкомпромисна подръжка, тоест, оригинални части!
      Последно редактирано от Аndro 160; 16-08-18, 10:02.

      Коментар


      • #4
        От: Range Rover L322 Въприс за виското на перката?

        Въпроса ми е за виското как така неработи нормално като двигателя е студен а тр. да я задържа на 4000 об. за няколко секунди за да се оправи?

        Коментар


        • #5
          От: Range Rover L322 Въприс за виското на перката?

          Пробвах с нов беше по зле зацепваше оправяше се и тнт. С втора рака пробвах оригинален пак същото.

          Коментар


          • #6
            От: Range Rover L322 Въприс за виското на перката?

            До колкото знам когато вдигне градоси зацепва за да охлади и като охлади работи на нормални обороти.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X