Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ламбда сонда

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Ламбда сонда

    Първата сонда ти е air fuel sensor ( различна графика, с 4 кабела е и т.н ) тя отговаря за работата на мотора. Втората следи как работи катализатора и не влияе върху работата на мотора.

    Коментар


    • #17
      От: Ламбда сонда

      Здравейте,

      Залагам една бира, че ти е заминал катализатора.

      Поздрави.
      Honda CR-V B20Z 2001

      Коментар


      • #18
        От: Ламбда сонда

        Honda CR-V B20Z 2000 г 147к.с. автоматик е колата ми вече два пъти влизам под колата и сензор има само преди катализатора до колкото проследих темата точно за този двигател става въпрос та въпроса ми е към старшите участници,или само аз нямам за което от прочетеното в темата трябва да се радвам или вие говорите за друг двигател.

        Коментар


        • #19
          От: Ламбда сонда

          Здравей,
          Моята е със същия двигател, но има два датчика, и когато катализатора ти е изпразнен и питата е станала по-малка датчиците дават грешки защото температурата е по ниска и газовете са по-редки. При мен светва чека но газовата ми го изчиства на следващото запалване. Ако караш на равно със 100 на 5-та и не подаваш газ и скороста падне до 70-80 и ти светне чека, значи е точно това.
          Следващия път ще погледна коя е точно грешката и ще пиша.
          Поздрави.
          Honda CR-V B20Z 2001

          Коментар


          • #20
            От: Ламбда сонда

            Първоначално публикуван от NEKTAR Преглед на мнение
            ... и газовете са по-редки...
            Мдааа...

            Коментар


            • #21
              От: Ламбда сонда

              Първоначално публикуван от NEKTAR Преглед на мнение
              Здравей,
              Моята е със същия двигател, но има два датчика, и когато катализатора ти е изпразнен и питата е станала по-малка датчиците дават грешки защото температурата е по ниска и газовете са по-редки. При мен светва чека но газовата ми го изчиства на следващото запалване. Ако караш на равно със 100 на 5-та и не подаваш газ и скороста падне до 70-80 и ти светне чека, значи е точно това.
              Следващия път ще погледна коя е точно грешката и ще пиша.
              Поздрави.
              Honda CR-V B20Z1 2000год. 147 к.с. е моята може би годината е разковничето да го няма при мен този датчик и вече 3 год и само се радвам чека светна веднъж когато накарах газаджията да удуши газовото иначе не съм го виждал да свети и дано да не го видя .

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X