Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Поведение не-съвместимо според мен с правилата на форума!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Поведение не-съвместимо според мен с правилата на форума!!!

    Първоначално публикуван от deyan_h
    Аха. Значи продаваш пред училищата за по 5 лева дозата?
    Първоначално публикуван от windwarrior
    Не така. Правилното е „имаме информация че продаваш бело и амфетки на малолетни. Имаш 24 часа да докажеш че не им продаваш бело, а само амфетки. Действай”
    Това са постове на двама участници в политическата част на този форум от снощи. И двамата не познавам лично както и те мен. Приемам това за набеждаване и бих искал да видя реакцията на съблюдаващите за правилата тук. Може ли това отношение да се приеме за нещо нормално?
    Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

  • #2
    От: Поведение не-съвместимо според мен с правилата на форума!!!

    Ти къде си в драмата ?

    Коментар


    • #3
      От: Поведение не-съвместимо според мен с правилата на форума!!!

      От доста време дори не поглеждам в политиката.
      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

      Коментар


      • #4
        От: Поведение не-съвместимо според мен с правилата на форума!!!

        Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
        Това са постове на двама участници в политическата част на този форум от снощи. И двамата не познавам лично както и те мен. Приемам това за набеждаване и бих искал да видя реакцията на съблюдаващите за правилата тук. Може ли това отношение да се приеме за нещо нормално?
        Може, ако човек повече чете и повече мисли.

        Коментар


        • #5
          От: Поведение не-съвместимо според мен с правилата на форума!!!

          Отключвам по молба на засегнатите

          Коментар


          • #6
            От: Поведение не-съвместимо според мен с правилата на форума!!!

            Използвам случая да поднеса извиненията си към disko04. Различията в политически или други позиции са едно, но добрият тон си е добър тон.
            Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

            Коментар


            • #7
              От: Поведение не-съвместимо според мен с правилата на форума!!!

              1. Ти къде си в случая ?
              2. Набедяване няма. Набедяването е пред орган на власт-прокурор, съд, полиция... .По-скоро отива към клевета, но и за това липсва достатъчна степен на конкретизация кое точно е лицето, продаващо "бело и амфетки" и какво точно продава.

              p.s. "Амфетамин" са марка лагери за скейт. Доста уважавани в тия среди, където предполагам се сещаш...непълнолетните са над 80-90% от клиентите и няма нищо незаконно да си ги купуват.
              Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

              Коментар


              • #8
                От: Поведение не-съвместимо според мен с правилата на форума!!!

                Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                Използвам случая да поднеса извиненията си към disko04. Различията в политически или други позиции са едно, но добрият тон си е добър тон.
                Благодаря за достойното и мъжко поведение на Уиндуориър. Приемам извинението с ясното съзнание че никой не е застрахован да засегне съфорумник. Исках и това да е един пример че можем да се разбираме по човешки. Благодаря и за отзивчивостта на модератора!!!

                Смятам темата за приключена, от другия участник не очаквам нищо защото тези неща явно са му непознати.
                Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X