Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ПОЛИМЕРИТЕ ПРИ РАЗЛИЧНИ ТЕ ОРЪЖИЯ ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ПОЛИМЕРИТЕ ПРИ РАЗЛИЧНИ ТЕ ОРЪЖИЯ ?

    Здравейте въпросът ми е за или против сте с повечето полимерни части в различнте видове оръжия (карабини,пистолети,и т.н.) за тяхните предимства и недостатъци аз смятам че при пистолетите тази технология има повече плюсове отколкото недостатъци а при карабините смятам че още не може да измести металите благодаря за вниманието.
    Последно редактирано от derhunter; 10-04-18, 19:50.

  • #2
    От: ПОЛИМЕРИТЕ ПРИ РАЗЛИЧНИ ТЕ ОРЪЖИЯ ?

    Аз пак съм на терсене - нямам пластмасов пищов,но пък ми се намират пластмасови лоуьри на карабини,проблеми с пластмасата нямам ма майната ми на мен,други по-сериозни и те нямат та зависи.

    Пищов не нося,ако се разнася ще ми дойде акьла за пластмасата и там,за сега обаче неръждавейката да живей и тук таме някой Халумин е така за мирис.

    Карабина също не нося много,гледам продават лоуьри от алумин за моите ма нещо не намирам смисъла за 600 кинта,че не съм само аз тоя,нерви с пласмасата нямам,виж имам с пластмасови пълнители,там нерви колко искаш
    Последно редактирано от BENZBOSS; 15-04-18, 23:44.
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #3
      От: ПОЛИМЕРИТЕ ПРИ РАЗЛИЧНИ ТЕ ОРЪЖИЯ ?

      Имам и двата варианта, гладкоцевна Берета с дървен приклад и карабина Бенели с полимерен. Признавам, че с дървото на Беретата трябва да внимавам повече от колкото с другия. Полимерния ми харесва повече.
      LZ1AIV

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X