Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проект пежо 405 за офроуд

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проект пежо 405 за офроуд

    Здравейте, момци! Имам една мечта..........
    От това


    Да направя това



    Значи не искам да правя никакви скъсявания, разширявания по шасито, вярно, че няма да се получи едно към едно с второто, демек ще е бутафорно, просто искам да си направя кефа.Знам, че няма да е проходимо като джип, нещо като бъги искам да бъде. Дайте ми препоръчение за амортисьори,щанги, гуми,джанти,лебедка и всичко останало, че имам мераци... За двигател мисля да е пежото 1.9 дизел, мисля да го чипна да стане 100 коня, ще окепазя ли двигателя? Мерси предварително!

  • #2
    От: Проект пежо 405 за офроуд

    Данко прозореца е отворен и духа силно та си завий краката.А прилика между двете снимки има във фаровете и емблемата.
    Няма страшно в умирачката...
    Страшното е да си жив!...

    Коментар


    • #3
      От: Проект пежо 405 за офроуд

      Ако имаш 80-100000лв ще се доближиш леко до този на втората снимка.
      Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

      Коментар


      • #4
        От: Проект пежо 405 за офроуд

        Колега ако това от снимката наистина го имаш-малко се не ми се вярва- и изглежда така продай го -ще му вземеш добри пари- и с паричките си намери нещо по-смислено. Ако държиш това от снимката да стане що-годе офроуд машина ще трябва да приготвиш торба с пари. време. нерви и..... готовност за провал. Това е моето лично мнение и никой не е длъжен да се съобразява. УСПЕХ.

        Коментар


        • #5
          От: Проект пежо 405 за офроуд

          Я разкажи как ще "чипнеш" 1.9 дизел до 100 коня, та да продължим дискусията ?

          ... забавна великденска тема !
          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

          Коментар


          • #6
            От: Проект пежо 405 за офроуд

            Ши стане приятел, не ги слушай тука тея, хабер нямат от нищо и само се подиграват! Няма да ти струва повече от 100лв всичко. Трябват ти шлайф с няколко диска, няколко квадрата картон, лепило, бои за цветовете и 3-4 дни работа ще го докараш долу-горе, сигурен съм!
            мисля, да зема а се замисля...

            Коментар


            • #7
              От: Проект пежо 405 за офроуд

              Кефа от правенето или от резултата.

              Коментар


              • #8
                От: Проект пежо 405 за офроуд

                Интересна тема ! Невъзможни неща няма...
                Който търси , намира !
                Човекът е човек, когато е на път !

                Коментар


                • #9
                  От: Проект пежо 405 за офроуд

                  Първоначално публикуван от evos Преглед на мнение
                  Ши стане приятел, не ги слушай тука тея, хабер нямат от нищо и само се подиграват! Няма да ти струва повече от 100лв всичко. Трябват ти шлайф с няколко диска, няколко квадрата картон, лепило, бои за цветовете и 3-4 дни работа ще го докараш долу-горе, сигурен съм!
                  Така ше прецакаш диалога !
                  ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                  Коментар


                  • #10
                    От: Проект пежо 405 за офроуд

                    Това нещо от снимката е със супер лека и здрава тръбна конструкция и усилено окачване,само амортисьорите са къде 5-6000 евра.Отвън е коруба от карбон или в краен случай стъклопласт,тежи не повече от 750-800кг,в домашни условия няма как да стане.
                    Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                    Коментар


                    • #11
                      От: Проект пежо 405 за офроуд

                      1.9 не беше ли "тъп" дизел?
                      Какъв чип?
                      Your conscience is all you can take to your grave.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Проект пежо 405 за офроуд

                        P.S. Pikes Peak го асфалтираха, та вече може и с пистарки !
                        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                        Коментар


                        • #13
                          От: Проект пежо 405 за офроуд

                          Започна се....
                          В миналото ще остане, каквито сме били...

                          Коментар


                          • #14
                            От: Проект пежо 405 за офроуд

                            405 имаше 4х4, но те си бяха доволно редки и за годините, когато това все още се водеше кола. С днешна дата се съмнявам някъде да успееш да намериш такова чудо в движение. Ако случайно го има, ще е с цена хиляди евро.
                            Повдигане в някакви граници...да кажем, че също ще успееш да направиш...съмнително, ама...там 4-5 см може и да стане.
                            При всички случаи ще е мнооого далеч от рали версиите. На светлинни години далече...Снимката като гледам, то от 405 са преден капак, фарове, решетка и предна броня, евентуално предния джам. Нищо повече.
                            Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Проект пежо 405 за офроуд

                              Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
                              Това нещо от снимката е със супер лека и здрава тръбна конструкция и усилено окачване,само амортисьорите са къде 5-6000 евра.Отвън е коруба от карбон или в краен случай стъклопласт,тежи не повече от 750-800кг,в домашни условия няма как да стане.
                              Единия амортисьор е 8000Евро. А са по два на колело...Питай Чолаков!
                              Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X