Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проект пежо 405 за офроуд

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Проект пежо 405 за офроуд

    Според мен след като ще е само бутафория ти трябва само читава рекламна агенция и повече снимки на Пежото. След като няма да разширяваш и скъсяваш ... просто трябва да си сложиш нови амортисьори , щанги , гуми и квот се сетиш по окачването.
    Ако обаче си решил да се заиграеш ще ти дам един жокер. Купи си едно Паджеро 3 изхвърли му купето и качвай в/у рамата Пежака.
    Гарантирано ще се доближиш до мечтата си.
    Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
    Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

    Коментар


    • #17
      От: Проект пежо 405 за офроуд

      Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
      ... Паджеро 3 изхвърли му купето и качвай в/у рамата Пежака..
      Тройката не е ли самоносеща конструкция
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • #18
        От: Проект пежо 405 за офроуд

        Peugeot 405 Mi16 4x4 е толкова рядък модел, че в момента в мобиле.де има само 2. От обикновенната 405-ца да стане на 4х4 не виждам как ще се случи освен с донор от ауди или субару което е цяло приключение. Към автора на темата - пази си пежото, събери пари за някое старо ауди и прави бъги, много по-лесно ще е и евтино.
        no signature no problems

        Коментар


        • #19
          От: Проект пежо 405 за офроуд

          Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
          Тройката не е ли самоносеща конструкция
          Напълно си прав . Този факт го пропуснах, в този случай може да се ползва Паджеро 2 само с една уговорка - на никой да не казваме , че задния мост е цял. Или да се обадим на онзи Липу той може да накара Паджеро 3 да замяза на Пежо и на каквото се сетиш още.
          Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
          Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

          Коментар


          • #20
            От: Проект пежо 405 за офроуд

            Топлата вода е открита много отдавна


            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • #21
              От: Проект пежо 405 за офроуд

              Колега ако успееш да чипнеш 1.9 дизел на Пежо до 100 коня ще те помоля да пишеш как е станало, че има тука едни момчета се оплакват че им е слабичко... нещо не дърпало като хората след 200 километра особенно на баир. Опитахме да сложим чип на радиото ама нещо не стана сполучливо само почна да лови по чисто сръбските станций но пак не върви след 200. Може би трябва нов софтуер да се сложи или ново ЕКУ? Де да знам...
              0-

              Коментар


              • #22
                От: Проект пежо 405 за офроуд

                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                Топлата вода е открита много отдавна


                Как се сещаш за тези реклами от преди 20 - 25 години, а може би и повече?

                Коментар


                • #23
                  От: Проект пежо 405 за офроуд

                  Здравейте, до колкото си спомням двигателната гама са два дизела за 405 -75 и 90 коня. Имах познат с втория и беше много доволен от вървежа и разхода. Сега стига човек да иска и да има достатъчно на разположение финикийски знаци може да постигне интересни неща.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Проект пежо 405 за офроуд

                    Първоначално публикуван от stilnik Преглед на мнение
                    Как се сещаш за тези реклами от преди 20 - 25 години, а може би и повече?
                    Гъзата е пълна с глупости, как
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • #25
                      От: Проект пежо 405 за офроуд

                      Вижте сега аз съм казал, че не искам да е баш като второто знам и как няма да стане точно е и нещо такова да е ще съм доволен, става дума да е със хубави части казвам няма да го правя суперкар я ето вижте тва е фабрично пежа нещо такова искам да стане

                      Коментар


                      • #26
                        От: Проект пежо 405 за офроуд

                        Предлагам да сметнеш с какъв бюджет разполагаш и да видиш дали за тия пари няма да излезе някоя джипка от пазара, проектирана и произведена като такава. Като изключим 1-2...примерно Нива, Самурай и УАЗ-ките, другото става за всекидневно каране.
                        Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Проект пежо 405 за офроуд

                          Първоначално публикуван от danco90 Преглед на мнение
                          Вижте сега аз съм казал, че не искам да е баш като второто знам и как няма да стане точно е и нещо такова да е ще съм доволен, става дума да е със хубави части казвам няма да го правя суперкар я ето вижте тва е фабрично пежа нещо такова искам да стане

                          Разбрах, това е лесно, въпрос на бюджет.
                          Кой ще ти прави тунинга и чипването на моторите, че то май не останаха хора дето да им разбират на тия дърти кошници ?
                          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                          Коментар


                          • #28
                            От: Проект пежо 405 за офроуд

                            За чипосването няма какво да мисли човека, просто няма на какво да сложиш чип на тези двигатели... дет се вика тъпи дизели са поне тези до който съм се докосвал. Навремето имах Пежо 405 бензин и 205 1,9 дизел и мога да кажа само хубаво за тях. Задницата се вдига лесно на торсиони е, предницата обаче ще е играчка. имат добра страна не гният лесно и шанса да се намери добро купе в морга е голям.
                            0-

                            Коментар


                            • #29
                              От: Проект пежо 405 за офроуд

                              Всичко е илюзия сравни миникупар,пежо и др в Дакар.
                              Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
                              АСК Ален Мак

                              Коментар


                              • #30
                                От: Проект пежо 405 за офроуд

                                Трикове за реклама на фирмите производители.
                                Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
                                АСК Ален Мак

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X