Обява

Свий
Няма добавени обяви.

IV Кръг от BG-X Enduro Championship- Gabrovo - Forest of Fear (12-13 Май 2018г.)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: IV Кръг от BG-X Enduro Championship- Gabrovo - Forest of Fear (12-13 Май 2018г.)

    Интересни точки за гледане
    Старт 10:00ч. 12.05.18г. Хотел "Импулс"
    1) Улей до язовира (Про) - N42 48.176 E25 15.040
    2) Ръгби игрище стръмно спускане (Про и Експерт) - N42 49.745 E25 18.392
    3) Терасите (Про) - N42 50.460 E25 18.784
    4) Каптажа (Про) - N42 49.824 E25 19.714
    5) S-ките (Про и Експерт) - N42 49.739 E25 19.366
    6) Ганчова чешма (Про и Експерт) - N42 45.422 E25 17.2604
    Участниците ще правят по 2 обиколки, така че, ако някой не успее да мине хубаво първия път, ще има втори опит!

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:tochki.jpg
Прегледи:1
Размер:273.9 КБ
ID:5788570
    Последно редактирано от Smilen; 10-05-18, 21:25.
    NGO "SPORTS CLUB ЕXTREME RACING"

    Коментар


    • #17
      От: IV Кръг от BG-X Enduro Championship- Gabrovo - Forest of Fear (12-13 Май 2018г.)

      Стартов списък:

      Стартов списък - по класове


      Стартов списък

      Коментар


      • #18
        От: IV Кръг от BG-X Enduro Championship- Gabrovo - Forest of Fear (12-13 Май 2018г.)

        Резултати от навигация:

        Навигация

        Тракове

        Коментар


        • #19
          От: IV Кръг от BG-X Enduro Championship- Gabrovo - Forest of Fear (12-13 Май 2018г.)

          Крайно класиране

          Коментар


          • #20
            От: IV Кръг от BG-X Enduro Championship- Gabrovo - Forest of Fear (12-13 Май 2018г.)

            X-Cros

            Коментар


            • #21
              От: IV Кръг от BG-X Enduro Championship- Gabrovo - Forest of Fear (12-13 Май 2018г.)

              Липсва класиране на лицензирания състезател Стефан Братов със състезателен номер 211 ,който е завършил 17 в навигацията ,но няма присъдени точки и също така от хикс кроса не е отразено никакво класиране .За това молим да се коригира резултата и състезателя да получи своите заслужени точки по регламент.

              Коментар


              • #22
                От: IV Кръг от BG-X Enduro Championship- Gabrovo - Forest of Fear (12-13 Май 2018г.)

                От името на всички организатори от "Екстрийм Рейсинг" искам да Ви благодаря за това, че дойдохте и надявам се прекарахте надяваме се добре този състезателен уикенд.
                Имаше и грешки от наша страна, които са отчетени и се извиняваме на пострадалите състезатели през пада на виадукта, постоянно минаваме от там, не малко състезания е вървял трака там, просто сме го приели за даденост и на никой не му дойде на ум да се сложи знак преди това.В неделния ден се постарахме трасето да е с преодолими от всички препятствия и същевременно да е атрактивно за публиката.Очаквайте в петък по Хоби ТВ репортаж от Рени Христова. Снимки има във Фейсбук на страницата на състезанието и на БГ-Х ендуро и Enduro BG.
                Поздрави на всички и до нови срещи!
                Последно редактирано от Smilen; 15-05-18, 11:44.
                NGO "SPORTS CLUB ЕXTREME RACING"

                Коментар


                • #23
                  От: IV Кръг от BG-X Enduro Championship- Gabrovo - Forest of Fear (12-13 Май 2018г.)

                  Много благодаря на всички, които допринесоха за да можем ние да покараме, да се видим с приятели и да хапнем и пийнем.
                  Но да карам хронологично:
                  събота-навигация изненадващо за мен трака /хоби/ беше много точен за разлика от предходните години. Трасето беше и много добре маркирано. Също беше почистено от клоните на всякакви бодливи и увивни растения, пак за разлика от предните години.
                  На по-трудните места имаше и снимачи, и зяпачи, и помагачи. Трасето за хобити е било лесно, но падналите дъждове го направиха много изморително.

                  неделя-Х крос
                  трасето си беше почти същото от миналата година, но моравата беше добре окосена, имаше озвучаване, всички стартове се проведоха без излишно моткане. Трасето за мен си беше трудно, а и от предния ден имах много силна мускулна треска, която чак днес започна да ме отпуска, и затова направих само 2 обиколки, за да се изпотя и да ми бъде сладка ледената бира.
                  Най- много ми напълниха душата 3-мата в клас мини джуниър. Малките бръмчаха като оси и за разлика от нас, които се бяхме уморени и чакахме да видим карирания флаг, на малките им се караше още и още.
                  Уникална стана и гонката в клас OPEN.

                  КЕТЪРИНГА студена бира и топла скара на корем-какво повече му трябва на човек, за да е щастлив?
                  Времето- е те тука ударихме късмета- беше превъзходно. Прогнозите за дъжд не се сбъднаха и за двата дни, събота беше хладно и карането спореше, в неделя слънцето беше малко в повече, малко изгорях, но студената бира го компенсира.

                  В заключение благодаря на всички спонсори, орга тиим, помагачи, съдии, времеизмерване, фотографи /последните да качват снимки и клипове/, състезатели и зрители, за да се получи толкова готино мероприятие.
                  Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                  "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                  Коментар


                  • #24
                    От: IV Кръг от BG-X Enduro Championship- Gabrovo - Forest of Fear (12-13 Май 2018г.)

                    Много приятно състезание стана. И навигацията и Х кроса. Карах с удоволствие. Тази година наистина се получи. Поздрави на организатори и участници!
                    Диян Димитров

                    Коментар


                    • #25
                      От: IV Кръг от BG-X Enduro Championship- Gabrovo - Forest of Fear (12-13 Май 2018г.)

                      За мен Габрово си остава най-коравото състезание! На общия старт бях забравил да си включа навигацията и само това бе причината Тедо и останалите да ми избягат ... хахаха. Иначе терена: Тези мазни хлъзгаво-лигави камъни вече ги сънувам ... с сравнение с Габрово - това Кърнаре 2018 ми се стори като вело-разходка в парка! Случихме на хубаво време за съботната навигация, но по закон Божи пак беше доволно мокро и кално от обилните дъждове през предните дни! И така се получи отново трак достоен за поредното Габровско каляване . Доволен съм донякъде, че тази година завърших трака на ПРО макар, че финиширах чак в 15:45 часа... много време загубих в боя по екстрима на "Гьорева чешма", които беше суперски и много БЛАГОДАРЯ на Смилен, че го имаше! (можех цял ден там да си откарам там но щях да изпусна времето за финала ) Жалко, че така и не успях да го кача сам на 100% и последния 1 метър ползвах помощ от публиката и при двете ми обиколки - факт от, които съм леко психически разклатен ... но до следващия кръг ще се оправя и пак МОЛЯ ОРГАНИЗАТОРИТЕ ДА ВКЛЮЧВАТ ПОВЕЧЕ ПОДОБНИ СТРЪМНИ ЕКСТРИМИ, КОИТО ОБАЧЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ДА БЪДАТ ЗОНА БЕЗ КАКВАТО И ДА Е БИЛА ПОМОЩ! Успокояваме до някъде само това, че всички освен Тедо са ползвали този жокер - помощ от местната група на орга тима.

                      На улея при язовира (онази гадна лигава скла още в началото, преди контролата) намерих тубичка с магнезии ... бързо 4-мата пред мен да си признават чия крампа е спасил тоз не-позволен препарат

                      Кетъринга: Всичко беше на ниво в ресторанта - много вкусно! Шкембе чорбата в хотел Импулс - Узана беше превъзходно, често и за него си мисля напоследък .. сигурно пак е част от психическите отклонения породени след поредния корав кръг в Габрово!

                      Благодаря на Смилен и орга тима. Догодина пак да ни спретнете подобна веселба! Отсега започвам редовно да се моля на Началника за Габрово 2019 да е по-сухичко

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X