Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Аudi Q7 или Range Rover Sport

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Аudi Q7 или Range Rover Sport

    Здравейте колеги.
    Колебая се кой от двата модела е по-добър избор-Audi Q7(2005-2009),или Range Rover Sport(2005-2009).
    И за двата модела съм чувал и много добри и много лоши отзиви.
    Дайте моля мнения и препоръки-отностно поддржка,здравина и качество.
    Предварително ви благодаря.

  • #2
    От: Аudi Q7 или Range Rover Sport

    Във Форума пише ли нещо,за тях?
    .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
    Киа спортаж2000тди 98г
    Ауди А3 1.9ТДИ
    Каравана Аdria 390Q

    Коментар


    • #3
      От: Аudi Q7 или Range Rover Sport

      Всичко зависи от остатъчният ресурс. Добре е че не питаш за разхода на гориво.

      Коментар


      • #4
        От: Аudi Q7 или Range Rover Sport

        Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
        Във Форума пише ли нещо,за тях?
        Това е идеята, вече да пише.
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • #5
          От: Аudi Q7 или Range Rover Sport

          Британското разбиране за "спорт" е в състояние да хвърли в мрак всяка неукрепнала континентална душа.
          По другат линия...Кайен, Q7 и Туарег все пак се водят втори братовчеди и колко да е, имат нещо общо.
          Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

          Коментар


          • #6
            От: Аudi Q7 или Range Rover Sport

            Първоначално публикуван от Fallen_one Преглед на мнение
            Здравейте колеги.
            Колебая се кой от двата модела е по-добър избор-Audi Q7(2005-2009),или Range Rover Sport(2005-2009).
            И за двата модела съм чувал и много добри и много лоши отзиви.
            Дайте моля мнения и препоръки-отностно поддржка,здравина и качество.
            Предварително ви благодаря.
            За оффроуд РРС - гори повече, по красиво е за пред кафето и по скъпо за подръжка.
            За семейно комби Q7 - обаче не става много за офроуд чисто геометрично, отвътре е по голямо.
            На кантар са в оценката на англичаните.
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:q7.jpg
Прегледи:1
Размер:244.7 КБ
ID:5785267Натиснете снимката за да я уголемите

Име:rrs.jpg
Прегледи:1
Размер:239.1 КБ
ID:5785268
            Land Rover Discovery II, V8 4.0
            VW Golf VI variant
            Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

            Коментар


            • #7
              От: Аudi Q7 или Range Rover Sport

              Какво значение има кой от два боклука ще ти издуха спестяванията!?
              мисля, да зема а се замисля...

              Коментар


              • #8
                От: Аudi Q7 или Range Rover Sport

                Взимай англичанина, много станаха Q7-ците пред кафетата. Друго е офроудър със синя кръв .
                Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                Из "Златния телец"

                Коментар


                • #9
                  От: Аudi Q7 или Range Rover Sport

                  Личното ми впечатление от Q7 е доста негативно. По-проблемен автомобил рядко ми е попадал в ръцете. Даже и когато всичко му бе на ред, което се случваше за кратко време, пак не ме кефеше. ТЛК 120 например е много по-приятна за каране независимо , че е малко по-дървена на външен вид. Като надеждност е в пъти по-добре.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Аudi Q7 или Range Rover Sport

                    Идеята ми е за градско ползване с доста често ходене до Германия.
                    Знаем ли кой от двата модела е по чуплив и по нерантабилен?
                    За цена виждам,че се движат сравнително еднакво.
                    Кой от двата е по-“нормален” за поддръжка

                    Коментар


                    • #11
                      От: Аudi Q7 или Range Rover Sport

                      Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                      Взимай англичанина, много станаха Q7-ците пред кафетата. Друго е офроудър със синя кръв .
                      ... течности, сини течности !

                      P.S. М/у другото, не съм попаднал на тема Toyota vs Land Rover, да видим коя марка е по-елитарна и е по-по-най.
                      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                      Коментар


                      • #12
                        От: Аudi Q7 или Range Rover Sport

                        Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                        Взимай англичанина, много станаха Q7-ците пред кафетата. Друго е офроудър със синя кръв .
                        Синята кръв ... на англичанина с индийски корени ...

                        @Fallen_one
                        Ако искаш за всяка глупост по двигателя да разделяш купе от шаси - стреляй с тоя англйиски ...

                        Коментар


                        • #13
                          От: Аudi Q7 или Range Rover Sport

                          Е тя заради това и цената втора ръка е такава- защото всеки ремонт започва с едни 500-600 лева за разделяне на купе от шаси.
                          Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Аudi Q7 или Range Rover Sport

                            Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
                            Е тя заради това и цената втора ръка е такава- защото всеки ремонт започва с едни 500-600 лева за разделяне на купе от шаси.
                            Интересно, ти колко ремонта (и какви?) си правил на РР Спорт (2005-2009), или поне знаеш за такива, при които купето се "разделя" от шасито?
                            Последно редактирано от trapper; 06-04-18, 19:10.
                            ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                            Коментар


                            • #15
                              От: Аudi Q7 или Range Rover Sport

                              Веднага ти давам един пример-каре на волана. Виждал съм го тоя безумен ремонт. Сериен дефект-на гадно място е и ако колата идва от държава, където мятат много сол по пътищата, почти сигурно ще ти се наложи смяна. Самата част нищо не струва. Обаче няма как да го измъкнеш това каре без да отделиш купето. По мотора почти всеки по-сериозен ремонт ти е свързан пак със сваляне на купето. Някъде съм чувал, че и за азни неща по задното окачване е същата процедура, но това не съм го виждал и не мога да го твърдя със сигурност дали е така. Такава кола бих си взел при две условия:
                              а) Имам оборудван гараж с подемник
                              б) Продадат ми я за пари, близки до цената и на желязо...
                              Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X