Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблемен factory reset/hard reset на Evolveo q4

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблемен factory reset/hard reset на Evolveo q4

    Значи, както се вижда и от заглавието, тъй като се колебая дали да не го продавам този телефон, а и вече не го ползвам отдавна, реших да му направя рисет. Първо пробвах културно с фабричен рисет през меню настройки. Цикли известно време "deleting files" или нещо подобно, и след около 5 мин се появи легнало изкормено андроидче, с удивителна над изкормения корем. Благодарение на явно изявените си дедуктивни способности реших че има проблем. Натиснах бутона он/офф, и ми се появи менюто за хард рисет. Опитах и от там, няколко пъти, и получавам едно и също съобщение за грешка:

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:evolveoq4.png
Прегледи:1
Размер:451.6 КБ
ID:6144751

    Пробвах да го ребуутна от същото меню - нцъ, същия хой.

    Телефона не е префлашван, джейлбрейкван, руутван, муутван и пр. извращения. Ъпдейтван е само до новите версии на Андроид, и то при поискване през менюто на самия телефон. Купуван е от легален вносител (ТП на Форума) и си е ползван по предназначение.

    Та въпроса ми е - имам ли полезен ход в тоя случай, или да го видя колко дълго разстояние ще прелети по парабола от седмия етаж със яка засилка?
    Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

  • #2
    От: Проблемен factory reset/hard reset на Evolveo q4

    Ако успееш да го ресетнеш до заводските настройки, дано след това да успееш и да го подкараш до началния екран.

    Днес ми се наложи да върна заводските настройки на един Samsung Galaxy J5. Изписва разни подобни грешки тук-таме, но явно успя да го ресетне. После обаче не може да се влезе в Google акаунта.

    Та мисълта ми е, ако успееш да си свършиш работата без връщане на фабричните настройки, би било най-добре.

    Коментар


    • #3
      От: Проблемен factory reset/hard reset на Evolveo q4

      Първоначално публикуван от c0dy^ Преглед на мнение
      Ако успееш да го ресетнеш до заводските настройки, дано след това да успееш и да го подкараш до началния екран.

      Днес ми се наложи да върна заводските настройки на един Samsung Galaxy J5. Изписва разни подобни грешки тук-таме, но явно успя да го ресетне. После обаче не може да се влезе в Google акаунта.

      Та мисълта ми е, ако успееш да си свършиш работата без връщане на фабричните настройки, би било най-добре.
      Е да де, аз първо опитах до заводски настройки да го върна, през менюто на телефона. Ама от там се сбъгяса и ме докара до този екран. И от този екран вече няма мърдане, дори и с вадене и ново поставяне на батерията - все тук ме води.
      Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X