Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Яки глоби в Сърбия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Яки глоби в Сърбия

    Нови цени на глобите в Сърбия, до 1016 евро.Алкохолът в кръвта пада от 0,3 на 0,2 промила. Подробности тук: https://dariknews.bg/novini/sviat/va...6-evro-2089216
    ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

  • #2
    От: Яки глоби в Сърбия

    Благодарско!
    Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

    0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

    Коментар


    • #3
      От: Яки глоби в Сърбия

      Мисля, че е добра идея.
      Публикувайте отговор

      Коментар


      • #4
        От: Яки глоби в Сърбия

        Много са стриктни. На 02.04 прескочих до Босилеград(чисто но бедно градче), на митницата клечат две "циганки" и си пеят стари песни(припомних си как беше преди 10-15г.). Внимавайте за маркировка, знак Стоп и самата стоп-линия! Предполагам по големите митници са се очовечили, но специално тук:




        копаят нерви... До глоба не се стигна, но ме мотаха 30 мин. да ее...!
        Градчето по-горе е изоставено на съдбата, личи пълно безхаберие и абдикация на държавата относно живота в него. Жалко и за жителите, всички разбират и говорят български, 2/3 от регистрираните автомобили са с регистрация Кюстендил и София, останалите-около. Цените в "заведенията" са на половина, прави впечатление паметника на Левски в центъра, има и фен клуб на ФК-Левски.

        Коментар


        • #5
          От: Яки глоби в Сърбия

          Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
          Нови цени на глобите в Сърбия, до 1016 евро...
          Голяма сензация... докато не прочетеш за какво се налага тази глоба...
          Това, което е важно, а са пропуснали, е че на излизане от магистралата гледат от билетчето за колко време си изминал пътя и ако ср. скорост е над ограничението... глоба! Тоест задължително трябва да се спира за почивка (надали са много транзитно преминаващите, които карат под 120кмч)...
          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

          Коментар


          • #6
            От: Яки глоби в Сърбия

            Вчера имаше нови камери (подобни на нашите нови ) малко след Димитровград и след разклона за Нови сад .Малко след камерата на Нови сад на старата путарина (посока Унгария ) имаше друга полицейска кола , ограничение и трима спрени ,,изгорели ". Камерата беше сложена на тринога на изхода на първата бензиостанция след отбивката за Нови сад към Унгария . Карах около 130 - 134 км/ч , но мен не ме спряха . Така , че внимателно .

            Коментар


            • #7
              От: Яки глоби в Сърбия

              E те за тях не са нови тези камери
              Ей го тук клипче, дето съм го правил 2015... Триногата и колата наблизо си бяха в сянката под моста почти незабележими.
              А след това те навират с бавна скорост в паркинг с доста полицейски коли
              Интересна постановка и няма мърдане
              Това бе малко след влизането от Унгария при Сегед...
              Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
              Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X