Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Грешка на еърбега терано 2.7 тди 2001г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Грешка на еърбега терано 2.7 тди 2001г.

    Здравейте.Понеже еърбега ми мига от както съм взел тераното,реших да изчистя грешката по описания от спарки начин,но не става.Вместо да се изчисти пуста грешка прави едно дълго и две къси премигвания,демек грешка 12 . Моля за помощ ако някой знае какъв е проблема.

  • #2
    От: Грешка на еърбега терано 2.7 тди 2001г.

    Първоначално публикуван от Agresor41 Преглед на мнение
    Здравейте.Понеже еърбега ми мига от както съм взел тераното,реших да изчистя грешката по описания от спарки начин,но не става.Вместо да се изчисти пуста грешка прави едно дълго и две къси премигвания,демек грешка 12 . Моля за помощ ако някой знае какъв е проблема.
    Опитай така - даваш на контакт , вкарваш кламера , броиш до 3 , вадиш кламера , отново го поставяш без да изкл. контакт , броиш до 3 и пак вадиш . Изключваш от контакт , слагаш кламера , даваш на контакт и се надяваш да мигне 5 + 5 . Тази грешка 0102 май се отнася за дебитомера .

    Коментар


    • #3
      От: Грешка на еърбега терано 2.7 тди 2001г.

      Благодаря за бързия отговор колега,но прочети пак поста ми . Става въпрос за еърбега не за чека.

      Коментар


      • #4
        От: Грешка на еърбега терано 2.7 тди 2001г.

        За еърбега имаше някакъв пиниз с контакт и копчето, което следи дали е отворена вратата.

        По груб спомен беше контакт, 7 пъти натискаш копчето и изключваш контакт.

        Коментар


        • #5
          От: Грешка на еърбега терано 2.7 тди 2001г.

          Знам как се занулява с копчето на вратата,но не става.Гасне за около пет секунди и след това премигва един път дълго и два пъти късо и това се повтаря постоянно .Според миганията на еърбега грешката е 12 и се появява след всяко нулиране.

          Коментар


          • #6
            От: Грешка на еърбега терано 2.7 тди 2001г.

            Значи просто ербега не ти е в ред. Процедурата работи при инцидентно появила се грешка, например палене със свалени ербеци, както беше при мен. Ако реално има някаква неизправност, при следващия тест грашката пак се натрупва и пак ти мига лампата.

            ПП: Конкретно, 1 дълго и 2 къси мигания означава че шофьорския ербег не е в ред.
            Последно редактирано от sparkybg; 05-04-18, 11:42.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #7
              От: Грешка на еърбега терано 2.7 тди 2001г.

              Благодаря Спарки.Лентовия кабел на волана е сменян и най вероятно проблема е от там.При първа възможност,ще сваля еърбега да погледна за какво става въпрос.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X