Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Карта на Сърбия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Карта на Сърбия

    Здравейте колеги!
    Търсих във форума, но не можах да открия карта на Сърбия, а ми трябва спешно. Машинката ми е GARMIN NUVI 255 W. Надявам се някой да може да помогне. Всъщност имам Сити навигатор за Европа, но е от 2010 година и не знам колко е актуален.
    GARMIN nuvi 255W

  • #2
    От: Карта на Сърбия

    Определено и двете карти не са актуални.
    Трябва ти SD карта поне 4 гб, може и 8 гб и след малко ще имаш лично съобщение.
    Nothing comes from nothing...

    Коментар


    • #3
      От: Карта на Сърбия

      Още не съм го получил, но предварително БЛАГОДАРЯ1
      GARMIN nuvi 255W

      Коментар


      • #4
        От: Карта на Сърбия

        Бях разочарован да разбера, че в CN Europe 2018 няма Сърбия А при последния ъпдейт Garmin express ми изтри CN Europe от 2017 г.
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • #5
          От: Карта на Сърбия

          Свалям си карти или части от карти тук:http://garmin.openstreetmap.nl/
          Нека силата да бъде с нас!
          Suzuki Grand Vitara
          +34 642 91 4154

          Коментар


          • #6
            От: Карта на Сърбия

            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
            Бях разочарован да разбера, че в CN Europe 2018 няма Сърбия А при последния ъпдейт Garmin express ми изтри CN Europe от 2017 г.
            Това не е вярно. Има си я Сърбия. Картата NT има същото покритие, което има и NTU версията. Единствената разлика е, че NTU вече е на 2 файла север и юг, защото общият размер е над 4 гб и FAT 32 не може да се оправи с файлове над 4 gb.
            С две думи, ако ти трябва - пиши ми.
            Nothing comes from nothing...

            Коментар


            • #7
              От: Карта на Сърбия

              Първоначално публикуван от Радо Метала Преглед на мнение
              Свалям си карти или части от карти тук:http://garmin.openstreetmap.nl/

              Радо, колко са обновени картите?

              Коментар


              • #8
                От: Карта на Сърбия

                Сложих си картата - работи нормално. Само за информация: SD картата е 8 GB и е CH. Това го пиша защото из форума срещнах мнения, че nuvi 255 не работи с карти над 2 GB и не работи с SDCH. Благодаря на колегата ISG.
                GARMIN nuvi 255W

                Коментар


                • #9
                  От: Карта на Сърбия

                  Първоначално публикуван от Вико Преглед на мнение
                  Радо, колко са обновени картите?
                  Версия на картата: 02-04-2018
                  Нека силата да бъде с нас!
                  Suzuki Grand Vitara
                  +34 642 91 4154

                  Коментар


                  • #10
                    От: Карта на Сърбия

                    Здравейте колеги,
                    Търся актуални карти за нуви 3597 на Сърбия, Македония и Гърция. Някой може ли да ми помогне?

                    Коментар


                    • #11
                      От: Карта на Сърбия

                      Инсталирай си HERE на телефона и си свали която карта пожелаеш. Всичко е безплатно.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Карта на Сърбия

                        За "на телефона" има безплатни и добри решения: MapFactor Navigator. Безплатни и актуални карти навсякъде, където съм минавал - включително Сърбия.
                        Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Карта на Сърбия

                          Първоначално публикуван от ak101 Преглед на мнение
                          Инсталирай си HERE на телефона и си свали която карта пожелаеш. Всичко е безплатно.
                          Имам HERE на телефона, но по тази логика трябва да изхвърля Garmin-a. Търся актуална версия на AdriaRoute, SCGRoute и Auto drive Hellas. Търся img файлове.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Карта на Сърбия

                            Сега - да внеса малко яснота по въпроса - и Адрия и SCG са много стари карти на региона. Адрия - последна версия от 2015, а SCG последна версия от 2012-13....
                            Не разбирам каква работа ще ви свършат, за това карайте с CN 2020.10 NTU и няма да имате никакви проблеми в посочените държави. А нея вероятно я имате доживотно обновяване за устройството.
                            Ако не е лайф-тайм ъпдейта - ще ви пратя линк.
                            Единствената по-нова карта е ADH. Ще ви пратя линк на ЛС да си я изтеглите.
                            Nothing comes from nothing...

                            Коментар


                            • #15
                              От: Карта на Сърбия

                              Първоначално публикуван от ISG Преглед на мнение
                              Сега - да внеса малко яснота по въпроса - и Адрия и SCG са много стари карти на региона. Адрия - последна версия от 2015, а SCG последна версия от 2012-13....
                              Не разбирам каква работа ще ви свършат, за това карайте с CN 2020.10 NTU и няма да имате никакви проблеми в посочените държави. А нея вероятно я имате доживотно обновяване за устройството.
                              Ако не е лайф-тайм ъпдейта - ще ви пратя линк.
                              Единствената по-нова карта е ADH. Ще ви пратя линк на ЛС да си я изтеглите.
                              Благодаря много за съдействието!!! Моят GPS е купен от щатите и е с доживотно обновяване, но за CN Nord America. Нямам качена европейска карта. И тъй като с кола пътувам само в съседните страни, търсех по-подробни карти за тях. Не знаех, че са спрели обновяването им. Ще помоля за линк за нея. Не зная само дали ще мога да я излекувам за моята машинка. Но съм длъжен да пробвам ;-)

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X