Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пролетно събиране - 6 май 2018 г - Старозагорски бани.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Пролетно събиране - 6 май 2018 г - Старозагорски бани.

    Пичове не се дракайте . Не е важно кой какъв мотор кара ,важно е да му е готино, ида си прекарва готино със хора с подобни интереси.
    Мотор и жена не се дават, мотора може да ти го счупят а на жената може да и хареса
    0889 619 319

    Коментар


    • #32
      От: Пролетно събиране - 6 май 2018 г - Старозагорски бани.

      Брей.... трябва да почна вече да поздравявам мотористите с БМВ,много напреднали тези.




      Първоначално публикуван от ВладиЧ Преглед на мнение
      В същност и БМВ и КТМ ползват спирачни системи на Брембо, които определено са по-добри от японските Нисини и Токико... Поне тези, които се монтират на мотоциклетите. :
      Нямам представа какви са спирачките на моя мотор,обаче със сигурност не са брембо!

      Ако приемем тезата че едно МПС може да не върви,но задължително трябва да може да спира,то от БМВ много правилно са се ориентирали.



      Първоначално публикуван от sozi Преглед на мнение
      Пичове не се дракайте . Не е важно кой какъв мотор кара ,важно е да му е готино, ида си прекарва готино със хора с подобни интереси.
      Това никога не е отменяно
      Последно редактирано от Roninn; 08-05-18, 20:19.
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • #33
        От: Пролетно събиране - 6 май 2018 г - Старозагорски бани.

        След подобни коментари, как се очаква да се случват подобни сбирки?
        Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

        тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

        Коментар


        • #34
          От: Пролетно събиране - 6 май 2018 г - Старозагорски бани.

          Честит сезон на всички
          The only thing moving after WWIII will be cockroaches and V-Strom 650.

          Коментар


          • #35
            От: Пролетно събиране - 6 май 2018 г - Старозагорски бани.

            Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
            След подобни коментари, как се очаква да се случват подобни сбирки?
            Ако визираш мен,то коментара ми касае само и единствено
            Владич

            Всеки кара това което харесва или докъдето му се простира чергата.
            Както се казва,умирам за глупости и приключения,без значение къв ми е мотора.
            Последно редактирано от Roninn; 08-05-18, 22:43.
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • #36
              От: Пролетно събиране - 6 май 2018 г - Старозагорски бани.

              Първоначално публикуван от ВладиЧ Преглед на мнение
              В същност и БМВ и КТМ ползват спирачни системи на Брембо, които определено са по-добри от японските Нисини и Токико... Поне тези, които се монтират на мотоциклетите. Но това е друга тема.
              .... .....
              Някой пак не си е чел домашното!
              Владич, тая снимка без очила ще я видиш ли?


              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:R1V.jpg
Прегледи:1
Размер:817.0 КБ
ID:5788403

              И с какво се различават 32мм. бутала на Брембо и Токико (32/36 е точния размер) На практика са еднакви.
              Отделно, че Токико се ползват на поне 30% от БМВ-тата въобще.
              Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

              Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

              Коментар


              • #37
                От: Пролетно събиране - 6 май 2018 г - Старозагорски бани.

                Виновен!!! Предавам се!!! Само с очила чета вече... Аз на R 1100 GS от 1998 год съм с Брембо.
                Ама ти нали си с Нисини на Африката? И на моята Африка бях с Нисини, та стисках спирачките от по-далече.
                Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                Златомир Попов - Forry

                Коментар


                • #38
                  От: Пролетно събиране - 6 май 2018 г - Старозагорски бани.

                  Първоначално публикуван от ВладиЧ Преглед на мнение
                  .....
                  Ама ти нали си с Нисини на Африката? И на моята Африка бях с Нисини, та стисках спирачките от по-далече. ...
                  Той затуй закъснява за сбирки и после по снимките само БМВ-та.
                  The Flat Earth Society has members all around the globe.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Пролетно събиране - 6 май 2018 г - Старозагорски бани.

                    Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                    Ако визираш мен,то коментара ми касае само и единствено
                    Владич

                    Всеки кара това което харесва или докъдето му се простира чергата.
                    Както се казва,умирам за глупости и приключения,без значение къв ми е мотора.
                    Нямам предвид теб, а безмислените от моя гледна точка кой по, кой е най и кой е по-по-най.
                    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                    Коментар


                    • #40
                      От: Пролетно събиране - 6 май 2018 г - Старозагорски бани.

                      Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                      Нямам предвид теб, а безмислените от моя гледна точка кой по, кой е най и кой е по-по-най.
                      Добре,значи продължавам...

                      Владич,къде работиш в ПЗ?

                      Изпратено от моят Redmi 4 с помощта на Tapatalk
                      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                      Анатолий Пейчинов o8875о9815
                      https://dvrbg.com/

                      Коментар


                      • #41
                        От: Пролетно събиране - 6 май 2018 г - Старозагорски бани.

                        Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                        Добре,значи продължавам...

                        Владич,къде работиш в ПЗ?
                        Пазя боклука на Пазарджик. Охрана съм на новото сметище.
                        Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                        Златомир Попов - Forry

                        Коментар


                        • #42
                          От: Пролетно събиране - 6 май 2018 г - Старозагорски бани.

                          Ще поработя няколко дни идните седмици в ПЗ ,и може да ти дойда на гости.

                          Изпратено от моят Redmi 4 с помощта на Tapatalk
                          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                          Анатолий Пейчинов o8875о9815
                          https://dvrbg.com/

                          Коментар


                          • #43
                            От: Пролетно събиране - 6 май 2018 г - Старозагорски бани.

                            Искам да благодаря на организаторите и домакините от името на Габровския "Дриим Тим". Каквото очаквахме го получихме. Хубава среща, хубави хора, интересни мотори и разкази.
                            още за мен на ВВВ//sites.google.com/site/fozysite/home

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X