Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пролетно събиране - 6 май 2018 г - Старозагорски бани.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Пролетно събиране - 6 май 2018 г - Старозагорски бани.

    абе недей да му се сърдиш сега. аз с мойто чопърче също "загрозих" малко картината, ама к'во от това? пък имаше и скутер даже, трансалп, фрийуинд,тенере,в-строми даже пан-европа и гтл ама то е пак от трите букви...

    Коментар


    • #17
      От: Пролетно събиране - 6 май 2018 г - Старозагорски бани.

      Чак пък снобарско!?!?...
      Някои хора май са оперирани срещу майтапи и обикновено такива индивиди приемат нещата много на сериозно... Аз самият съм карал много японски мотори и с голяма вероятност пак ще карам такива в бъдеще.
      Освен това, изобщо не е голяма загуба, че хора, които не носят на майтап няма да присъстват на такива сбирки. Това не са партийни събрания.
      Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
      Златомир Попов - Forry

      Коментар


      • #18
        От: Пролетно събиране - 6 май 2018 г - Старозагорски бани.

        Първоначално публикуван от Вива ViRuS4eto Преглед на мнение
        И ние се присъединихме и добре си изкарахме.
        Ами бяло-зелената гравицапа къде е?

        Коментар


        • #19
          От: Пролетно събиране - 6 май 2018 г - Старозагорски бани.

          Малка е още, не може да се мери с батковците. Ходихме с баба и.
          The Flat Earth Society has members all around the globe.

          Коментар


          • #20
            От: Пролетно събиране - 6 май 2018 г - Старозагорски бани.

            Как съм го пропуснал това? А ми е в района....?

            Изпратено от моят Redmi 4 с помощта на Tapatalk
            п.п Май пожарната система на тоя хотел съм я ремонтирал няколко пъти....жалко че сега разбирам за това.
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • #21
              От: Пролетно събиране - 6 май 2018 г - Старозагорски бани.

              Първоначално публикуван от ВладиЧ Преглед на мнение
              Сбирката беше готина и всичко мина в дух на сътрудничество и разбирателство...Поне, до като аз бях там де... Много бях изненадан, защото повече от половината мотори се оказаха БМВ-та. От 1998 год, та чак до модели от 2018. Няма ли кой да им отвори очите на тези хора, че по света има и японски мотори?!?! Имаше даже и едно Харли последен модел, което също с радост снимах.
              Харлито и БМВ-то стават най-вече за сбирки , последния и за возена на багаж , японските мотори са за спорт , затова ги няма много по сбирките.
              Последно редактирано от Чавдар (V93); 08-05-18, 18:26.
              В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

              Коментар


              • #22
                От: Пролетно събиране - 6 май 2018 г - Старозагорски бани.

                Не бе, не бе, и харлито и бмв-то са много хубави мотори, НО някак си все успяват да са повече скъпи отколкото хубави! Поради което ,съвсем нормално, по често се срещат японски мотори.
                "Do not correct a fool, for he will hate you;
                Correct a wise man, for he will appreciate you."

                Коментар


                • #23
                  От: Пролетно събиране - 6 май 2018 г - Старозагорски бани.

                  Да, но човека пише, че на Старозагорската сбирка БМВ преобладавали.

                  Сещам се преди години, на Идилево една жена /нещо като уредник/ каза, че трябва да оставим мотоциклетите навън и КТМ-ите моя и на сина ми останаха на улицата, само свалихме багажа, а по-късно Владича се намъкна и като го запитах защо вкара мотоциклета вътре, той ми отговори нещо от сорта, че БМВ-то е премиум марка, а КТМ-а няма кой да го вземе ... и да го хвърля в някое дере, дето не минават хора...

                  Ама аз не му се сърдя, спестявам от закуски, преглъщам лиги и си мечтая ли мечтая...
                  Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                  "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                  Коментар


                  • #24
                    От: Пролетно събиране - 6 май 2018 г - Старозагорски бани.

                    Голяма дискусия, няма що. Сбирките са за да се похвали човек, я с ново БМВ, я с ново яке, я с ново пътешествие.
                    Аз с калното и очукано Сузуки що не ходя по сбирки
                    А Владича си е такъв, на неговите години ако сме поне като него, ехеее.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Пролетно събиране - 6 май 2018 г - Старозагорски бани.

                      Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                      Да, но човека пише, че на Старозагорската сбирка БМВ преобладавали.

                      Сещам се преди години, на Идилево една жена /нещо като уредник/ каза, че трябва да оставим мотоциклетите навън и КТМ-ите моя и на сина ми останаха на улицата, само свалихме багажа, а по-късно Владича се намъкна и като го запитах защо вкара мотоциклета вътре, той ми отговори нещо от сорта, че БМВ-то е премиум марка, а КТМ-а няма кой да го вземе ... и да го хвърля в някое дере, дето не минават хора...

                      Ама аз не му се сърдя, спестявам от закуски, преглъщам лиги и си мечтая ли мечтая...
                      Так ли съм казал? Ама голяма гад съм, а... Ще видите вие, като се появя на някоя сбирка с някой КТМ 700 ендуро, или с някое Кавасаки, а не с това старо БМВ...
                      Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                      Златомир Попов - Forry

                      Коментар


                      • #26
                        От: Пролетно събиране - 6 май 2018 г - Старозагорски бани.

                        И аз като всички останали, се бях нагласил да идвам с мотора (не коментирам какъв) но в последните няколко часа преди тръгване настъпиха промени и се наложи по няколко причини да дойда с 19годишния ми Opel, вярно дори не е мотор, но реших да дойда, за да се видя с хората и да присъствам на сбирката. Това беше основната ми идея. Никой не видя Opel-a, няма го и по снимките, но аз присъствах, беше ми приятно.
                        LZ1NIM/P
                        B pos

                        Коментар


                        • #27
                          От: Пролетно събиране - 6 май 2018 г - Старозагорски бани.

                          Първоначално публикуван от ВладиЧ Преглед на мнение
                          Так ли съм казал? Ама голяма гад съм, а... Ще видите вие, като се появя на някоя сбирка с някой КТМ 700 ендуро, или с някое Кавасаки, а не с това старо БМВ...
                          Да, вътре в двора бяха по-истинските мотоциклети и такива на международни пътешественици.
                          А Вие щракахте с фотоапарат и обяснявахте, че никой друг мотоциклет няма такива добри спирачки като БМВ, че сигурността на пътя на първо място, /което е правилно/, а това означава БМВ, и че рано или късно ще поумнеем и ще се насочим към правилната марка... Моя син се опита да Ви надприказва, че КТМ е с по-добри спирачки, но Вие го сложихте на място /обяснихте му, че е малък още и като обиколи света на две колела с тази оранжева пластмасова играчка, тогава вече може да поучава, но само други такива тиин като него/. Той Ви се засегна, но нали е тиин бързо му мина.
                          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                          Коментар


                          • #28
                            От: Пролетно събиране - 6 май 2018 г - Старозагорски бани.

                            В същност и БМВ и КТМ ползват спирачни системи на Брембо, които определено са по-добри от японските Нисини и Токико... Поне тези, които се монтират на мотоциклетите. Но това е друга тема.
                            Иначе за сбирката. Аз стоях там само няколко часа в събота и си тръгнах, защото на другият ден рано сутринта в неделя бях на работа. Иначе с удоволствие щях да остана там, да преспя и да се запозная, и с други хора от агитката, която кара мотори, и пътешества без значение, кой с какво е дошъл, и какво кара. Важното е духът на пътешествията и желанието на пътешествениците да се движат на някъде, да видят, чуят, и помиришат нещо ново, и непознато. Чергарският дух... А иначе, кой с каквото има, с това го прави. Останалото са бъзици, веселби и майтапи.
                            Последно редактирано от ВладиЧ; 08-05-18, 09:33.
                            Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                            Златомир Попов - Forry

                            Коментар


                            • #29
                              От: Пролетно събиране - 6 май 2018 г - Старозагорски бани.

                              Гледам и не вярвам на ушите си....Някои хора май са объркали форумите, другия път пробвайте в bg-mamma.com
                              Единия се дразни на BMW възхвалите, другия се обидил, че паркирал KTM-а отвън....направо ще падна от коня с такива “форумни каубои” )))))
                              Айде, останете си със здраве!

                              ПП Сбирката отново беше страхотна и на мен лично ми излезе едни прекрасни 1200км и среща с верните приятели (само Герчев ми липсваше)

                              Коментар


                              • #30
                                От: Пролетно събиране - 6 май 2018 г - Старозагорски бани.

                                Едно видео от Асен, скоро надявам се и снимки.

                                https://www.youtube.com/watch?v=OL_d...ature=youtu.be

                                Това са неформални срещи, с идеята хора със сходни интереси да се събират и сприятеляват. Нито има какво да делим, нито нещо за доказване един на друг, това е хоби. Повече усмивки и километри

                                Малко снимки:

                                https://imgur.com/a/6AsaGwN

                                Ако някой има нещо, да пусне.
                                Последно редактирано от go6o; 08-05-18, 10:26.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X