Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем със задържане на кола на турската граница

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Проблем със задържане на кола на турската граница

    Добре де, аз така и не разбрах, защо е трябвало ти да закараш колата на някой, дето не може и да го намериш ?! За тая работа даже ти е направил и пълномощно, което значи, че е бил в България, та що той не си е карал колата ?!
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • #17
      От: Проблем със задържане на кола на турската граница

      Джо, утре следобед ще ти пратя ЛС, в което ще ти обясня какво ли не се прави за едни две-триста евра..

      Сега съм на софра, а утре поне до обяд ще съм из планините.

      Коментар


      • #18
        От: Проблем със задържане на кола на турската граница

        Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
        Джо, утре следобед ще ти пратя ЛС, в което ще ти обясня какво ли не се прави за едни две-триста евра..
        ...
        Много ми е интересно, какво съм пропуснал ?!


        Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
        ... Сега съм на софра, а утре поне до обяд ще съм из планините.
        Ами тогава !
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • #19
          От: Проблем със задържане на кола на турската граница

          E сега се изясни картината. От много приятели боли главата. А и парите не са чак толкова големи за услугата.

          То е като с обаждането на бабите и т.н.
          only 4 x 4,sim AWD

          Коментар


          • #20
            От: Проблем със задържане на кола на турската граница

            Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
            Добре де, аз така и не разбрах, защо е трябвало ти да закараш колата на някой, дето не може и да го намериш ?! За тая работа даже ти е направил и пълномощно, което значи, че е бил в България, та що той не си е карал колата ?!
            Контрабанда...?
            И за превозвача има определение, ако е така.

            Коментар


            • #21
              От: Проблем със задържане на кола на турската граница

              Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
              Контрабанда...?
              И за превозвача има определение, ако е така.
              Това си е негова работа.
              На мен не ми стана ясно, каквото и да е правил, що не е върнал колата ?
              Това ми се струва най-тъпото нещо от каквато и да е схема !
              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

              Коментар


              • #22
                От: Проблем със задържане на кола на турската граница

                Защото най-вероятно колата е отдавна някаде в Сирия без номера или с бг такива. Преди години това са бяшя вая стабилен бизнес... сирииците си ги взимаха от границата без или със номера и си ги вкарваха в сирия... джиповете бяха яко оборотни. Та се търсеха бая балъци да закарат кола до Турция и да се върнат с реиса.
                0-

                Коментар


                • #23
                  От: Проблем със задържане на кола на турската граница

                  И най вече Исузу пикап.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2389634_48560484_big.jpg
Прегледи:1
Размер:61.1 КБ
ID:5785144

                  Коментар


                  • #24
                    От: Проблем със задържане на кола на турската граница

                    Поне си признаи,че като си закарал предната кола в Турция си се върнал с номерата с автобус.Сега обаче си забравил за далаверата и си тръгнал за Турция на разходка и си изгорял. Извадил си голям късмет че са те пуснали да си тръгнеш , щото за това там дават до 20 години в анадолски затвор. Иначе колата отдавна е на части или са е взривили пред някои полицейски участък оттатък границата.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Проблем със задържане на кола на турската граница

                      Съмнявам се, че човекът е толкова глупав, за да се опитва да влиза в тоя чисто мангалски и шиптърски бизнес с колите за Сирия. Последно и босненци съм чувал, че са навлезли масово...но не знам колко е вярно. И на всичкото отгоре-после да пита във форум какво да прави.
                      Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Проблем със задържане на кола на турската граница

                        Колега бизнеса си е бизнес... особенно когато носи бързи пари. Един познат докато вървеше далаверата даже и на няколко братя от кафявите книжки купи.... водеше ги под конвой поне два курса седмично и на определено време ги махаше и взимаше други, явно когато вече изтича гратисния перйод за внос, а само с номера кола не се отписва от временен внос. Той лично си влизаше винаги с неговата кола и си я изкарваше ама има бушони с бая коли на тяхно име....
                        0-

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X