Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сервиз във Варна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Сервиз във Варна

    Здравейте колеги! Дайте идеи за читав сервиз във Варна за скоростна кутия на Пежо 206 ръчни скорости бензин? Имам едно виене като е изключена от скорост, а и освен това май съединител ще трябва да сменям?



  • #2
    От: Сервиз във Варна

    Първоначално публикуван от martolinio Преглед на мнение
    Здравейте колеги! Дайте идеи за читав сервиз във Варна за скоростна кутия на Пежо 206 ръчни скорости бензин? Имам едно виене като е изключена от скорост, а и освен това май съединител ще трябва да сменям?
    150-200 лева е кутия втора ръка.
    Този филм съм го играл на такова Пежо ама дизел - Варна е труден град за намиране на евтини второупотребни части но заредиш ли се с търпение става.
    Отваряш интернет и всичко има.
    Не ходи на Каменар - там парите не ги познават - искаха ми мойта старата кутия плюс 400 лева за второупотребна без гаранция.
    Най добре от частник без да е автоморга - повече познават парите
    Land Rover Discovery II, V8 4.0
    VW Golf VI variant
    Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

    Коментар


    • #3
      От: Сервиз във Варна

      Тия в Каменар ги заобикалям от далеч. Няма такива цифромани.
      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

      Коментар


      • #4
        От: Сервиз във Варна

        Може и в Каменар,ама не при Френския,щото наистина не познава парите.Виж в Манията.
        0884 987 137
        В българския език НЯМА дума, която в множествено число да завършва с "Й"

        Коментар


        • #5
          От: Сервиз във Варна

          Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
          150-200 лева е кутия втора ръка......
          То пежо и ситроен имат два вида кутии, едните са евтини наистина, другите са доста по скъпи към 400 лева втора употреба че и на горе, МА беше евтината доколкото спомням..

          Читав майстор при Пламен мога да те пратя, ама той има винаги коли за две седмици напред така че ще има чакане..

          П.П. аз имам цяла МА кутия на части без корпуса, ако ти трябва някаква част и е такава твоята свиркай..
          Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

          Коментар


          • #6
            От: Сервиз във Варна

            Първоначално публикуван от Traqn Savov Преглед на мнение
            То пежо и ситроен имат два вида кутии, едните са евтини наистина, другите са доста по скъпи към 400 лева втора употреба че и на горе, МА беше евтината доколкото спомням..

            Читав майстор при Пламен мога да те пратя, ама той има винаги коли за две седмици напред така че ще има чакане..

            П.П. аз имам цяла МА кутия на части без корпуса, ако ти трябва някаква част и е такава твоята свиркай..
            Моята май е от евтините (този двигател се слага и на 306 от 94-98г). Въпросът е, че не знам дали е кутията или нещо около сърдинителя. Ще стане ясно, като отида при майстора.

            Иначе за време, имам време, ще съм чак юни във Варна.

            Този твоят Пламен в кой сервиз работи?




            Коментар


            • #7
              От: Сервиз във Варна

              Първоначално публикуван от martolinio Преглед на мнение
              Моята май е от евтините (този двигател се слага и на 306 от 94-98г). Въпросът е, че не знам дали е кутията или нещо около сърдинителя. Ще стане ясно, като отида при майстора.

              Иначе за време, имам време, ще съм чак юни във Варна.

              Този твоят Пламен в кой сервиз работи?
              Това е супер лесен за ремонт и диагноза автомобил.
              Закарваш в най близкия удобен сервиз, кутия долу, съединител смяна и евентоално втора ръка кутия.
              Land Rover Discovery II, V8 4.0
              VW Golf VI variant
              Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

              Коментар


              • #8
                От: Сервиз във Варна

                Първоначално публикуван от martolinio Преглед на мнение
                Този твоят Пламен в кой сервиз работи?
                Писах ти на лични за да не се сърдят модовете че правим реклама.. ако е от евтините имам цяла кутия на части. Познава се по това че има един голям ламаринен капак с три болта се хваща, скъпите имат един алуминиев капак малък с много болта, и те мисля че са 6 предавки ако правилно спомням твоята трябва да е с 5 в такъв случай...
                Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X