Резултати 1 до 7 от 7

Тема: Аларма за дома - проблем

  1. #1
    Регистрация
    Nov 2007
    Място
    София
    Публикации
    95
    Точки (при гласуване)
    11

    По подразбиране Аларма за дома - проблем

    Здравейте,
    питането ми е следното:
    имам аларма в къщи и от известно време постоянно свети датчика(в кутията с трансформатор; контролна платка и т.н.), че зарежда акумолаторната батерия.
    Откачих батерията - измерих я - показва 11.56V. Въпреки всичко я смених - новата показва малко над 12V . Свързах новата,но отново свети, че се зарежда. Свети и не изгасва.
    От какво може да е?!?

  2. #2
    Регистрация
    Jun 2016
    Място
    Попово
    Публикации
    92
    Точки (при гласуване)
    2

    По подразбиране От: Аларма за дома - проблем

    марка,модел,кой я поддържа ?
    ЛР Дискавъри 1 300ТДИ
    По мои наблюдения сФирката никога не вреди...

  3. #3
    Регистрация
    Nov 2007
    Място
    София
    Публикации
    95
    Точки (при гласуване)
    11

    По подразбиране От: Аларма за дома - проблем

    Цитат Мнение на Tanatos123 Преглед на публикациите
    марка,модел,кой я поддържа ?
    Не ми е известно. Така я заварих

  4. #4
    Регистрация
    Nov 2007
    Място
    София
    Публикации
    95
    Точки (при гласуване)
    11

    По подразбиране От: Аларма за дома - проблем

    Цитат Мнение на smigal Преглед на публикациите
    Не ми е известно. Така я заварих
    Мисля, че е "Парадокс". Възможно ли е контролната платка да е дала фира?!?

  5. #5
    Регистрация
    Nov 2010
    Публикации
    9
    Точки (при гласуване)
    0

    По подразбиране От: Аларма за дома - проблем

    И моята така свети от 10 години.От какво е не е ястно.

  6. #6
    Регистрация
    Jul 2010
    Място
    Варна (Бургас)
    Публикации
    328
    Точки (при гласуване)
    8

    По подразбиране От: Аларма за дома - проблем

    Привет,
    Да вероятно е заминала стабилизиращата група. Ако е стара Спектра 1727 или 1728 или пък Есприт със сигурност.
    Можеш да караш и така, може и да я дадеш да я ремонтират.
    "Когато целта е всичко и пътят е без значение"

    Grand Cherokee Limited 2.7CRD

  7. #7
    Аватара на Roninn
    Roninn е онлайн
    Анатолий
    Старши участник | +ПЛ || ТП |* МСС *
    Регистрация
    Mar 2009
    Място
    Пловдив
    Публикации
    6,855
    Точки (при гласуване)
    19

    По подразбиране От: Аларма за дома - проблем

    Цитат Мнение на smigal Преглед на публикациите
    Мисля, че е "Парадокс". Възможно ли е контролната платка да е дала фира?!?
    Снимай платката,ако е 1727/1738 има два три елемента,които са обичайно заподозрени,ако държиш ,мога да ти я ремонтирам.Ако оставиш така нещата,батерията ще е труп.1727 няма диод на платката!
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 г.
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/
    Сот Систем ЕООД

Сходни теми

  1. Проблем с аларма Niva 1.7i
    От venkata2 във форум ВАЗ
    Отговори: 2
    Последно мнение: 24-11-16, 06:21
  2. Аларма за дома и офиса
    От Stefchev във форум За дома и семейството
    Отговори: 86
    Последно мнение: 25-02-13, 18:52
  3. Проблем с аларма
    От HONDAEXPLORER във форум Honda
    Отговори: 7
    Последно мнение: 19-12-10, 09:37
  4. проблем с аларма Терано2
    От Van_Nisan във форум NISSAN
    Отговори: 13
    Последно мнение: 02-12-10, 09:42
  5. проблем с аларма-помагайте
    От Камен Калчев във форум Радиовръзка, комуникация, компютри, електроника, софтуер, GSM
    Отговори: 0
    Последно мнение: 04-03-08, 06:37

Правила за публикация

  • Вие не можете да публикувате нови теми
  • Вие не мжоете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да добавяте прикачени файлове
  • Вие не можете да редактирате собствените публикации
  •  
X