Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Черно море Екстрийм 2018 4-6 май

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Черно море Екстрийм 2018 4-6 май

    Първоначално публикуван от Младен Стоянов Преглед на мнение
    Отлично сте ги подбрали екстремите! Сменям барбекюто с чадър и бански.А този Лудия си го знаем и ще разчитаме на него в разходката-ако го пуснете там де!
    Ти смени барбекюто, чадъра и банския с Дачията и ела да даваш газ, не да дремеш покрай някой екстрем.
    Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
    SSang Yong Kyron 2.0xdi
    Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

    Коментар


    • #47
      От: Черно море Екстрийм 2018 4-6 май

      И последно повдигане на завесата преди старта утре:




      Иначе, се прибрахме "навреме". Добре, че ледбара свърши работата на слънцето:
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1005.JPG
Прегледи:1
Размер:169.7 КБ
ID:5787896
      Но, всичките дни беше готино и духа не падаше нито за миг. Пожелавам на всички записани безаварийно състезание и нека купона бъде на мах.
      Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
      SSang Yong Kyron 2.0xdi
      Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

      Коментар


      • #48
        От: Черно море Екстрийм 2018 4-6 май

        Толкова интересно изглежда, че се чудя дали за същото трасе става на въпрос
        ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

        Коментар


        • #49
          От: Черно море Екстрийм 2018 4-6 май

          Това са координатите за зрители за ден 3 неделя 06.05.2018:

          Старт- N42*56.799
          E27*53.999

          SS1- N42*57.585
          E27*52.214

          SS2,3,4- N42*56.416
          E27*54.153

          Финал- N42*57.320
          E27*53.925
          Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
          SSang Yong Kyron 2.0xdi
          Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

          Коментар


          • #50
            От: Черно море Екстрийм 2018 4-6 май

            Искам да споделя впечатленията на нашия екипаж от изминалото състезание-клас Авантюристи.
            Положителни
            1.Като цяло организацията беше на обичайното високо ниво-времеви графици,стартове,финали-всичко се спазваше
            2.Мястото за настаняване,както обичайно си беше на отлично ниво
            3.Трасетата за Авантюристите бяха изключелно безопасни-нещо много важно за този клас-нямаше места с рискове за преобръщане,трошене на колите.
            4.Трасетата бяха изключително интересни,технични,разнообразни и красиви-имаше от всичко в офроуда-сухо,кално,коловози,чакъл,гора,поле,реки,планини,Пясък(карането по пясъка много ме кефи),море-абе само сняг не бяха докарали за да ние е кеф.....
            5.Пътната книга беше направо префектна.Поклон пред труда да се прави такова нещо за клас Авантюрист/Разходка.Идеята да се сложи и трак поне за този клас беше много добра.
            6.Отношението на организаторите и съдиите беше много гостоприемно и човешко.За каквото и да се обадиш вдигаха телефоните и бяха готови да помогнат за всичко.Удоволствие е да участваш на състезание с такава атмосфера.

            Отрицателни
            Не знам каква беше точно идеята на този клас Авантюристи/Разходка,но за мен възприятието е за леко трасе,без трудни участъци,което да може да бъде преминато с лекота и дори лежерно и без щети с напълно стокови машини и неопитни екипажи.За всеки друг участник,който иска трудни терени,лебедки и иска да доказва какво може на себе си и на другите си има класаве стандарт и модифициран.Именно с това са свързани и отрицателната част на събраните впечатления,която моля да се възприема,като градивна критика:
            1.80% от трасетата отговаряха на очакванията ми,но останалите 20% бяха изключително тежки за стокови джипки и неопитни екипажи.Тези 20% можеха да бъдат преминати без лебедки или външна помощ само от джипки с гуми 33“ и нагоре и то управлявани от опитни екипажи.За мен това НЕ Е трасе за авантюристи,а за трофисти клас стандарт.
            2.Дори и да бяха останали в трасето,за тези които искат да се пробват,трудните участъци можеха да бъдат указани в пътната книга или на брифинга и да бъде указан заобиколен маршрут.Организаторите са достатъчно опитни за да им казвам как точно.
            3.И това,което още не мога да разбера и проумея-на въпросите дали има такива трудни участъци се отговаряше,че няма проблеми и че трасето може да бъда преминато със стандартна Дачия Дъстър или Кия Спортидж.И това продължи и на третия ден,когато вече,като видяхме че нещата в трасето загрубяват сами решихме да се върнем и си направихме импровизиран пикник с каквото имахме в колата в страхотната дъбова горичка над плажа,вместо да бием пак няколко лебедки

            Следващия път от сега се записвам в клас „Каквото и да става,не слизам от колата“ J
            Сума сумарно след 3те дена нашия екипаж е тотално отпочинал си от ежедневието,работата и събрани много емоции.Въпреки градивната,критика-поклон пред организатори,съдии и помощници за хвърления труд и за предоставената възможност да покараме в организирана и приятелска атмосфера със силни приключенски елементи.
            2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

            Коментар


            • #51
              От: Черно море Екстрийм 2018 4-6 май

              Аз съм на същото мнение.Очаквах да има повече участници,като знам какви джипове има във Варна.
              Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
              АСК Ален Мак

              Коментар


              • #52
                От: Черно море Екстрийм 2018 4-6 май

                И каква стана тя?Както гледам тази година Варна няма да има?
                2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                Коментар


                • #53
                  От: Черно море Екстрийм 2018 4-6 май

                  Първоначално публикуван от Младен Стоянов Преглед на мнение
                  И каква стана тя?Както гледам тази година Варна няма да има?
                  Всеки ден проверявам. надявайки се. че ще излезе информация. но дотук - нищо!
                  Би било много жалко. след 15 години ...
                  Все ми се иска причината да е неразбории във федерацията.
                  Надявам се Пламен да каже. щото ми е мъка - любимото ми състезание е!

                  /откровено казано. махнах "беше" от горния ред/
                  Life is too short to drive dull cars!

                  Fight global warming !
                  ... turn on your A/С !

                  Коментар


                  • #54
                    От: Черно море Екстрийм 2018 4-6 май

                    Заради 2 бутилки водка и криво разбрана солидарност е проблема. Вероятно повече няма да го бъде.
                    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                    Коментар


                    • #55
                      От: Черно море Екстрийм 2018 4-6 май

                      Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                      Заради 2 бутилки водка и криво разбрана солидарност е проблема. Вероятно повече няма да го бъде.
                      Tарга, дай по-конкретно, защото аз мога да заявя категорично, че Тенев и Райчев не пият водка.

                      Първоначално публикуван от mitkochanev Преглед на мнение
                      Всеки ден проверявам. надявайки се. че ще излезе информация
                      Мите, няма нужда от проверки, тази година със сигурност няма да има състезание организирано от Тенев. За следващата още нищо не се знае.
                      "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
                      „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

                      Коментар


                      • #56
                        От: Черно море Екстрийм 2018 4-6 май

                        Благодаря. макар истински да съжалявам.
                        Life is too short to drive dull cars!

                        Fight global warming !
                        ... turn on your A/С !

                        Коментар


                        • #57
                          От: Черно море Екстрийм 2018 4-6 май

                          И на мен ми беше любимо, жалко!
                          2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                          Коментар


                          • #58
                            От: Черно море Екстрийм 2018 4-6 май

                            Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                            Заради 2 бутилки водка и криво разбрана солидарност е проблема. Вероятно повече няма да го бъде.
                            Не си разбрал правилно.
                            ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                            Коментар


                            • #59
                              От: Черно море Екстрийм 2018 4-6 май

                              Таргалан, е известен с това, че не умее да се изхожда правилно по въпроса…Вероятно къдрокосия е искал да каже, че:
                              - На един от офроуд форумите във Варна, наш приятел от състезателите който е с Португалски произход беше отворил две бутилки водка и две бутилки уиски, а един друг състезател с български произход беше закъсал в гората. Организатора на оффроуд Варна беше подготвил екип да ходи да го вади, но нашия роден състезател отиде да пие водка и си заеба джипа в гората.
                              - Скъпи състезатели, никой организатор на офроуд форум няма да отиде да ви вади возилото от гората докато вие пиете водка…ако вие не сте там до возилото си това няма как да стане…
                              - От тук и криворазбраната силидарност от другите състезатели…
                              - Към солидарните със своя пиян състезател-приятел повтарям…имаше създадена организация и екип който да извади въпросното състезателно возило, но колегата ви предпочете да го остави в гората и отиде да пие водка…
                              - Съвсем бегло ще спомена как едни „велики състезатели и организатори“ са заплашвали и агитирали състезателите да не се записват на Офроуд Варна…щото…нали…това съм го чул лично от хората около тези „величия“…
                              - Аз съм съдия на старт финала и всичко това го видях лично…аз стоя зад думите действията и постъпките си!
                              - Към Таргалан: Ей къдрокосия...ми спразвай се по въпроса правилно…глей кво нещо изписах заради тебе…
                              - Никой няма право да обвинява Пламен Тенев или Росен Райчев за това, че няма тази година Офроуд Варна. Това е тяхно решение и ние трябва да го уважим. Вероятно има и други причини, за да няма Офроуд Варна. Организаторите не са длъжни да ги споделят с нас.
                              Аз също съжалявам, но се надявам догодина да има Офроуд Варна…все пак това състезание е знаково и остава най…
                              Ако Пламен Тенев или Росен Райчев решат може да модерират писаниците ми…на другите забранявам...
                              Успех на всички!
                              Последно редактирано от hun_ter; 13-04-19, 20:53. Причина: допълване
                              Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                              .................................................................................................
                              Е. Абу

                              Коментар


                              • #60
                                От: Черно море Екстрийм 2018 4-6 май

                                А така се надявах да пробвам новия(стар) джип около Варна...

                                Нищо, догодина.
                                Вярвам, че всичко лошо което е било причина тази година да няма състезание около Варна догодина няма да го има.
                                А състезание ще има...
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X