Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Черно море Екстрийм 2018 4-6 май

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Черно море Екстрийм 2018 4-6 май

    "Утре привечер" по часовника в Токио ли е?
    GSM 0888 611 289; 0877 611 289

    Коментар


    • #17
      От: Черно море Екстрийм 2018 4-6 май

      Първоначално публикуван от lubomir dimitrov Преглед на мнение
      "Утре привечер" по часовника в Токио ли е?
      След напрегнатия уикенд затворихме глава “Трофи”.
      Остана за финална проверка “Разходката”.
      Благодаря за напомнянето.
      ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

      Коментар


      • #18
        От: Черно море Екстрийм 2018 4-6 май

        Аз да продължа с впечатленията и преживяванията по трасетата на Трофи класа на Варна офроуд 2018. Те(впечатленията и преживяванията) , по скоро за тези, които няма да могат да присъстват, защото, тези, които ще бъдат там ще се сблъскат челно с онова, което аз видях. Само да напомня, че разказа ми не следва никаква хронология, защото, това са впечатления от шест трасета, които бяха проверени, а и мина време от тогава...
        Някъде в гората едно V-нце, което, трябва да бъде преодоляно напреки, иначе намирането на следващата точка от книгата е мисия невъзможна:
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0844.JPG
Прегледи:1
Размер:1.22 МБ
ID:5787641
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0846.JPG
Прегледи:1
Размер:916.3 КБ
ID:5787642
        По някое време се кара в коритото на това деренце, като всеки сам се оправя с точната траектория по него. Важното е да не се излиза до тогава, докато, Пътната книга не повели това. То и природата се е погрижила това да не стане по рано де. Пък и за това си има и наказания в правилника за по- необозданите и темпераментни състезатели:
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0826.JPG
Прегледи:1
Размер:1.29 МБ
ID:5787647
        В някой от дните попаднахме и на Пясъчната река, добре позната на варненските офроудъри. Но, карането по нейните виещи се, като змия в гората пясъци, е уникално. Само, които е карал по нея, може да ме разбере за какво удоволствие ставта въпрос. За незапознатите да уточня, че това си е истинска река, само, че вместо вода, в коритото и има пясък. Е понякога и тиня...:
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0843.JPG
Прегледи:1
Размер:1,006.4 КБ
ID:5787649
        На места има и такива изровени неприотности по пътя, като тук най- неприятното е, че тази ситуация е след сравнително дълга и приятна за каране права. Разбира се, тези опасни места са описани в Пътната книга:
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0847.JPG
Прегледи:1
Размер:818.8 КБ
ID:5787654
        След, едно дълго, продължително и тегаво изкачване се откриха тези гледки, спиращи дъха. Имаш чувството, че може с часова да стоиш там и да съзерцаваш планината и нейното великолепие. Но, ние все пак бяхме там с друга мисия и нямахме времето да се любуваме обстойно на гледката. Успях все пак да я запечатам, за тези, които няма да могат да се докоснат до това място:
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0848.JPG
Прегледи:1
Размер:599.4 КБ
ID:5787658
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0860.JPG
Прегледи:1
Размер:774.5 КБ
ID:5787661
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0856.jpg
Прегледи:1
Размер:222.6 КБ
ID:5787662
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0858.jpg
Прегледи:1
Размер:205.8 КБ
ID:5787663
        Докъдето поглед стига, все планина. Уникално:

        Ей така гледах, като видях дистанцията на азимута:
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0938.JPG
Прегледи:1
Размер:487.9 КБ
ID:5787667
        При това, този беше късия, щото имаше и следващ:
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0937.JPG
Прегледи:1
Размер:394.3 КБ
ID:5787668
        Ама, то така или иначе, съвременния офроудър не знае какво е бусоля и компас, та няма да срещне затруднение. Сегашните методи за намиране на азимут правят живота ни много по лесен.
        В дните на проверката за всички класове, за всички дни сме минали над тридесет пъти през реки, но единия ден беше впечатляващ:




        А, един друг ден, беше много неприятно преминаването на една река за мен, ама за това по късно.
        Не може състезание около Варна без морето. При това, трасето минава съвсем близо до него:
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0876.JPG
Прегледи:1
Размер:747.4 КБ
ID:5787664
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0878.JPG
Прегледи:1
Размер:1.23 МБ
ID:5787665
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0880.JPG
Прегледи:1
Размер:783.5 КБ
ID:5787666

        Следва продължение...
        Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
        SSang Yong Kyron 2.0xdi
        Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

        Коментар


        • #19
          От: Черно море Екстрийм 2018 4-6 май

          Кажете няколко думи и за разходката. Ще имаме ли възможност да наблюдаваме екстремите на трофито? Или трасето е във съвсем друга посока? Ще може ли една Кия Спортидж(от старите) или Дачия Дъстър да премине през цялото трасе без да се разпадне?
          2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

          Коментар


          • #20
            От: Черно море Екстрийм 2018 4-6 май

            Имай търпение идва и ред на трасето за разходката. Няма да имате време да наблюдавате екстремите, защото през цялото време ще сте в един незабравим екстрем. Няма да има проблем за Кията и Дъстъра, ако сте разумни и предпазливи, а не безразсъдни.
            Последно редактирано от atanas_93; 29-04-18, 19:57.
            Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
            SSang Yong Kyron 2.0xdi
            Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

            Коментар


            • #21
              От: Черно море Екстрийм 2018 4-6 май

              Никакво търпение нямам вече! Не съм излизал офроуд от зимата,а и до 4ти време не остана.И идеята за клас разходка е страхотна! Ние няма да се състезаваме, а ще се разхождаме.
              2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

              Коментар


              • #22
                От: Черно море Екстрийм 2018 4-6 май

                Оффф, и аз припалвам само ежеседмично Ленд Лорда в очакване на Разходката....
                Land Lord Discovery II TD5 + Garmin Oregon 450 + Norica Marvik Gold + Sprint Apolon + Liverpool fan.
                LZ2РSD

                Коментар


                • #23
                  От: Черно море Екстрийм 2018 4-6 май

                  Исках да продължа с разказа, ама форума се е..ва нещо и няма опции за качване на снимки и клипове. Та, ще чакаме по добри времена тези дни или направо цветно изживяване на състезанието.
                  Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                  SSang Yong Kyron 2.0xdi
                  Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                  Коментар


                  • #24
                    От: Черно море Екстрийм 2018 4-6 май

                    Първоначално публикуван от shaterhand Преглед на мнение
                    Оффф, и аз припалвам само ежеседмично Ленд Лорда в очакване на Разходката....
                    Оппа,ще си имам приятелче в трасето!!!Вече не ме е страх,ако я закърша някъде какво ще правя.
                    2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                    Коментар


                    • #25
                      От: Черно море Екстрийм 2018 4-6 май

                      Първоначално публикуван от Младен Стоянов Преглед на мнение
                      Оппа,ще си имам приятелче в трасето!!!Вече не ме е страх,ако я закърша някъде какво ще правя.
                      същото си мислих и аз за теб...
                      Land Lord Discovery II TD5 + Garmin Oregon 450 + Norica Marvik Gold + Sprint Apolon + Liverpool fan.
                      LZ2РSD

                      Коментар


                      • #26
                        От: Черно море Екстрийм 2018 4-6 май

                        Първоначално публикуван от Младен Стоянов Преглед на мнение
                        Оппа,ще си имам приятелче в трасето!!!Вече не ме е страх,ако я закърша някъде какво ще правя.
                        Нали сме ентусиасти ,ще си помагаме ... може и аз да пусна една заявка в разходкаджийския клас
                        rusev : Най-обичам заводските решения. В една автомобилна фирма има достатъчно високоплатени умни глави. Единствено в offroad-bulgaria.com има повече и по-подготвени специалисти.
                        0898 51 31 46

                        Коментар


                        • #27
                          От: Черно море Екстрийм 2018 4-6 май

                          Първоначално публикуван от edin_lyd Преглед на мнение
                          Нали сме ентусиасти ,ще си помагаме ... може и аз да пусна една заявка в разходкаджийския клас
                          Е и ти ако дойдеш,си ставаме солидна група.Той и Таргата сигурно ще е някъде по трофито като навигатор. Айде навивай се и идвай.
                          2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                          Коментар


                          • #28
                            От: Черно море Екстрийм 2018 4-6 май

                            Много ме впечатлихте с това трасе. Супер сте! Някога, като порастна /на години/ и аз ще си купя джипка...
                            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                            Коментар


                            • #29
                              От: Черно море Екстрийм 2018 4-6 май

                              Има ли възможност да получа по-вече информация за разходката и организацията свързана с нея.Колко дни ще е,колко км. и тази такса какво включва ?Благодаря предварително !

                              Коментар


                              • #30
                                От: Черно море Екстрийм 2018 4-6 май

                                Първоначално публикуван от Младен Стоянов Преглед на мнение
                                Е и ти ако дойдеш,си ставаме солидна група.Той и Таргата сигурно ще е някъде по трофито като навигатор. Айде навивай се и идвай.
                                Този път аз ще давам газ.
                                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X