Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ягуар X-type със 4Х4 от Фреелендър-Проблем

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ягуар X-type със 4Х4 от Фреелендър-Проблем

    Пиша темата в Land Rover понеже 4х4-то на Ягуара е взето от Фреелендъра (така поне пише wikipedia ). Имам следния проблем: колата вие когато вдигне повече от 20-30км. без значение на коя предавка със или без съединител. Дифовете са сухи не съм им сменял масла все още. Не са лагери на колелата не е и висящия лагер(сменен).Няма проблем със завиването нищо не пука не стърже или трака. От ходене по майстори за сега няма ефект (не съм уцелил точния) а да сменям само части на принципа проба грешка е солено и безсмислено .Ако някой може да даде насока как да установя проблема защото всеки майстор има своя теория коя от коя по различна,то не бяха спирачки ,съединител ,скоростна кутия ,дифове ,раздатки,гуми... Или поне някой сервиз в регион Шумен ,който може да диагностицира точно проблема и да го отстраним.

    Съобщение от модератор:
    Моля, напишете си в профила от къде сте.
    ...ЦЪК
    Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 30-03-18, 10:14.

  • #2
    От: Ягуар X-type със 4Х4 от Фреелендър-Проблем

    На един час каране си от Таргата, Ники във Варна.

    Потърси в Ланд Ровър раздела и се свържи с него, ако беше в София лесно но в Делиормана аз бих отишъл при Таргата първо щото разбира от англичанки и второ не е с две леви ръце заврени в колона.

    Eto - http://www.offroad-bulgaria.com/member.php?u=2161
    Бъдете живи и здрави!

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X