Обява

Свий

Правила на Форум "Купувам"

Уважаеми колеги,
Форум "Купувам" е място в портала, което е предвидено за улеснение и услуга на участниците, за да могат да обявят търсене на вещи, имоти или услуги. В него участниците могат да обявяват търсене на определени предмети за лична употреба, несвързани с осъществявана от тях търговска дейност.

Любезно Ви приканваме, при публикуване на обяви в този форум, да спазвате следните правила:

1. Потребителите със статут "Младши участник", обозначени с Тъмносив /DimGray цвят (вж. Цветовете на потребителските имена и съкращенията под тях) могат да публикуват обяви във форум "Купувам", но не могат да публикуват оферти в чужди обяви.

2. Заглавията на темите следва да носят максимална информация за обявения предмет, което не означава да изпишете цялата обява в заглавието на темата, но заглавия от рода на "гуми", "ATV" и "продавам" не са информативни.

3. В обявите за търсене следва да се конкретизират изискванията към съответния търсен предмет (вид, количество и най-вече - цена). Теми, публикувани без телефон и населено място, ще бъдат изтривани без предупреждение.

4. Не се разрешава публикуването на обяви за търсене на "регистрации" за МПС (свидетелство за регистрация и табели с регистрационен номер).

5. В темите, съдържащи точно посочване на търсения предмет и цена, на която участниците са съгласни да го закупят, се допускат отговори с оферти от всички останали участници, които отговарят на обявеното търсене (вид, количество и най-вече - цена). Неотговарящите на това изискване отговори (примерно - търсят се гуми 15", а се предлагат 16" или са предлагата предмети на цена, надвишаваща посочената от купувача), ще бъдат изтривани като "спам", а авторите на подобни мнения, ще бъдат официално предупреждавани.

6. Отговорите с оферти от всички участници по възможност трябва да съдържат цена, актуални снимки, населено място и телефон за връзка.

7. При приключване на сделки, пишете "намерен/ а/ о", за да бъде заключена темата и преместена в подфорум "Архив". Ако желаете да преустановите търсенето, пишете в темата, същата да бъде заключена. Теми, по които не е регистрирана активност в продължение на повече от три месеца, ще бъдат заключвани служебно и ще бъдат премествани в раздел „Архив”.

8. "Повдигане" или "Ъп" на тема се позволява не по-често от един път на седем дни.

9. Бутонът "Уведоми за публикация" от форумните инструменти, не е предвиден като средство за връзка с участника, публикувал дадено мнение или тема. Той не може да прочете уведомленията Ви. Това е начин да уведомите администрацията на форума за забелязани от Вас нередности или неточности в публикуваните обяви.


Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване. При неспазване на горепосочените правила, темите ще бъдат изтривани.


ВАЖНО !

1. При нарушение на една от горните точки, обявите могат да бъдат изтрити без предупреждение, а авторите на темите да бъдат санкционирани според нарушението!
2. Потребители, за които се установи, че присъстват във Форума само с цел осъществяване на продажби или са проявили крайно некоректно отношение в някоя обява, ще им бъде ограничаван достъпа до раздели Купувам и Продавам дори да спазват абсолютно всички правила на съответните раздели.
3. Прилагането на тези правила започва от датата на тяхното публикуване във форума.
4. Мненията, публикувани във форум "Купувам", няма да се отчитат отброяча на броя публикации.

Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване.


Надяваме се, че тези правила няма да Ви затруднят.

За контакти с модераторите на форум "Купувам", ползвайте лични съобщения до: Malkiya Rumba, Plamen Alexandrov, silverfox и STROIL.


Пожелаваме Ви успешни сделки!
Вижте повече
Вижте по-малко

Купувам justy/swift

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Купувам: Купувам justy/swift

    Здравейте търся си suzuki swift или subaru justy от периода 1999-2003 година ,желателно да е с 1.3 мотора ,за предппочитане с 5 врати .Ако е регистрирано и има газ е предимство .Иска ми се да e от "наточените" версии с климатик ,ел.стъкла ,ел.огледала ,airbag и т.н . и не на последно място да няма ръжди. Хаха ясно е ,че такава кола не съществува ,но естествено съм склонен да разгледам и коли които не отговарят на някои от горепосочените изисквания .За цена съм готов да дам и повече от пазарната ,стига автомобила да си заслужава и да ми допадне . Поздрави !

  • #2
    От: Купувам justy/swift

    Спам: Здравейте, тази версия се произвежда от 1988 до 2003г, като 1996г му правят фейслифт, биват унгарска и японска сглобка.
    Преди година закупихме на сестра ми такава оса 1999г, 3 врати с двигател 1.0кубикаи 3-цилиндъра, унгарска сглобка от Италия, чудна колица, гори 4л/100км междуградско.
    https://en.wikipedia.org/wiki/Suzuki_Cultus#second

    Коментар


    • #3
      От: Купувам justy/swift

      Колега запознат съм напълно с модела и възможностите му .Имаме суифт 2003 1.0 5 врати ,при нас е от далечната 2008 година ,кара се всеки ден по българските кратери ,само на газ ,само градско ,като е имало и леки оффроад забежки .За това време като изключим консумативите е сменен един носач .Японска сглобка трудно ще се намери читава ,а и са много стари .От тях само Gti версията бих взел ,тя е върхът на сладоледа ,но трудно се намират .По-новите вярно са сглабяни в Унгария ,но качеството не е променено .Във фабриката в Унгария е ималo 750 японци ,които се следили всичко ,а двигателите са идвали сглобени директно от Япония .
      Последно редактирано от GeToVvV; 26-03-18, 18:50.

      Коментар


      • #4
        От: Купувам justy/swift

        Тъкмо изкочи това което търся .5 врати с всички екстри ,газ ,регистрация ,теглич ,най-мощния мотор и ме изпревариха .Звъня днеска и човека вика има двама преди теб ,ако не я вземат те ще ти се обадя .Мина ми през акъла ,че може да блъфира ,но ще видим .Дано поне я вземе някой ценител на модела.

        Коментар


        • #5
          От: Купувам justy/swift

          Не се отчайвай. Аз така си взех последния автомобил от Дупница. Обява пусната в 15:30, аз я виждам час по-късно. Звъня и вече е запазена по телефона. Отишли хора с платформа сутринта да я взимат. Да ама не могли да се спазарят. Е, на следващия ден човека звънна, отидох и я взех.

          Просто докато някой не брои парите, сделка няма.


          Nissan Terrano 2,7 TDI

          Коментар


          • #6
            От: Купувам justy/swift

            А не се отчайвам ,аз не съм и на зор за кола ,но ми иска една такова swift-че (че това са едни от последните наистина здрави коли ) .А и да минаваш 100км с 6,7 лева газ си е изкушаващо .Все още има доста запазени екземпляри от тях ,но е голяма рядкост да се намери 5 врата с всички екстри и 1.3 мотора пълна инжекция , едновалка (този който слагат и в Jimny) .

            Коментар


            • #7
              От: Купувам justy/swift

              Здравейте Колега.
              Останах с впечатление че познавате моделите.Да попитам за мнените ви за по новите?
              Например като от тази обява:
              http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=226088
              Nissan Terrano II TDI 2700 2002g. avtomat - три вратичко.... )
              ".....ама сега пазара е пълен с джипове де, на тях даже JEEP пише ....."

              Коментар


              • #8
                От: Купувам justy/swift

                Нямам преки наблюдения от по-новите .На първо четене са по-тежки с 250 кг от старите от там и малко по-голям разход .Двигателят е dohc ,май го слагат на новите джимнита ,предполагам е достатъчно корав.Доста по-съвременна е и според мен е добра количка .

                Коментар


                • #9
                  От: Купувам justy/swift

                  Колега карам такова Сузуки от 2002 ра тук в Лондон... 1,0 3 цилиндъра 5 врати но няма никакви екстри ама нищо даже и огледало в сеннка няма... но е най здравата кола на която съм се качвал. Със спокойно каране из Лондонските задръствания гори под 6 бензин! Даже и малолитражните дизели не могат да го бият по разход.
                  0-

                  Коментар


                  • #10
                    От: Купувам justy/swift

                    Първоначално публикуван от GeToVvV Преглед на мнение
                    Тъкмо изкочи това което търся .5 врати с всички екстри ,газ ,регистрация ,теглич ,най-мощния мотор и ме изпревариха .Звъня днеска и човека вика има двама преди теб ,ако не я вземат те ще ти се обадя .Мина ми през акъла ,че може да блъфира ,но ще видим .Дано поне я вземе някой ценител на модела.
                    Привет колега,

                    И аз се озъртам за нещо малко с газ, ти за колата която се продава от Гурково ли говориш ?

                    Поздрави,
                    "Land Rover не губи масло, той маркира територия."

                    Искам България чиста!!!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Купувам justy/swift

                      Да за нея ,трети съм на опашката ей да не ме изпреварите (бъзикам се) .Ако не я продадат до понеделник ще ида да я погледна .Предполагам ,че няма да е перфектна има забележки и по боята ,сигурно има и гнило ,но мен ми трябва точно с този двигател (а той е доста рядък точно в този swift ,още повече на 5 вратите),че планирам да я карам и извънградско ,а с по-малките трудно се изпреварва .А разхода му е почти като на 1.0 53 коня .А и климатичето е рядка екстра ,която ще ме спасява в жегите .Ако искаш градска количка ,която само да караш ,това е твоят избор !По различни форуми констатират ,че безпроблемно изкарват по 400-500 000 км без сериозни ремонти .А по eдно време имаше и много такива суифтове-таксита .

                      Коментар


                      • #12
                        От: Купувам justy/swift

                        Благодаря за бързия отговор. Ако имаш усещането че тази е твоята кола няма втори-трети, направо тръгвай натам. Пиши после, да знаем как е минало.
                        Поздрави,
                        "Land Rover не губи масло, той маркира територия."

                        Искам България чиста!!!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Купувам justy/swift

                          Ходих да го гледам ,но и за скрап не става ,толкова е изгнило .И други swift-ове гледах ,но явно годинките си оказват влияние и тези коли са към края на живота си (най-вече заради корозията).Рязко ми допадна fabia комби ,първа генерация ,1.9 помпа-дюза ,с разход от 4-7 нафта ще е икономична ,а и динамична ,имат и приличен набор от екстри и цената им е добра .Темата може да отива към ключ .

                          Коментар


                          • #14
                            От: Купувам justy/swift

                            Не е с много правилен двигател, но честито! Да ти трака дълго и безгрижно.
                            Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                            Коментар


                            • #15
                              От: Купувам justy/swift

                              Не съм го взел ,само казах ,че ми хареса като кола .
                              Последно редактирано от GeToVvV; 02-04-18, 23:34.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X