Обява

Свий

Правила на Форум "Купувам"

Уважаеми колеги,
Форум "Купувам" е място в портала, което е предвидено за улеснение и услуга на участниците, за да могат да обявят търсене на вещи, имоти или услуги. В него участниците могат да обявяват търсене на определени предмети за лична употреба, несвързани с осъществявана от тях търговска дейност.

Любезно Ви приканваме, при публикуване на обяви в този форум, да спазвате следните правила:

1. Потребителите със статут "Младши участник", обозначени с Тъмносив /DimGray цвят (вж. Цветовете на потребителските имена и съкращенията под тях) могат да публикуват обяви във форум "Купувам", но не могат да публикуват оферти в чужди обяви.

2. Заглавията на темите следва да носят максимална информация за обявения предмет, което не означава да изпишете цялата обява в заглавието на темата, но заглавия от рода на "гуми", "ATV" и "продавам" не са информативни.

3. В обявите за търсене следва да се конкретизират изискванията към съответния търсен предмет (вид, количество и най-вече - цена). Теми, публикувани без телефон и населено място, ще бъдат изтривани без предупреждение.

4. Не се разрешава публикуването на обяви за търсене на "регистрации" за МПС (свидетелство за регистрация и табели с регистрационен номер).

5. В темите, съдържащи точно посочване на търсения предмет и цена, на която участниците са съгласни да го закупят, се допускат отговори с оферти от всички останали участници, които отговарят на обявеното търсене (вид, количество и най-вече - цена). Неотговарящите на това изискване отговори (примерно - търсят се гуми 15", а се предлагат 16" или са предлагата предмети на цена, надвишаваща посочената от купувача), ще бъдат изтривани като "спам", а авторите на подобни мнения, ще бъдат официално предупреждавани.

6. Отговорите с оферти от всички участници по възможност трябва да съдържат цена, актуални снимки, населено място и телефон за връзка.

7. При приключване на сделки, пишете "намерен/ а/ о", за да бъде заключена темата и преместена в подфорум "Архив". Ако желаете да преустановите търсенето, пишете в темата, същата да бъде заключена. Теми, по които не е регистрирана активност в продължение на повече от три месеца, ще бъдат заключвани служебно и ще бъдат премествани в раздел „Архив”.

8. "Повдигане" или "Ъп" на тема се позволява не по-често от един път на седем дни.

9. Бутонът "Уведоми за публикация" от форумните инструменти, не е предвиден като средство за връзка с участника, публикувал дадено мнение или тема. Той не може да прочете уведомленията Ви. Това е начин да уведомите администрацията на форума за забелязани от Вас нередности или неточности в публикуваните обяви.


Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване. При неспазване на горепосочените правила, темите ще бъдат изтривани.


ВАЖНО !

1. При нарушение на една от горните точки, обявите могат да бъдат изтрити без предупреждение, а авторите на темите да бъдат санкционирани според нарушението!
2. Потребители, за които се установи, че присъстват във Форума само с цел осъществяване на продажби или са проявили крайно некоректно отношение в някоя обява, ще им бъде ограничаван достъпа до раздели Купувам и Продавам дори да спазват абсолютно всички правила на съответните раздели.
3. Прилагането на тези правила започва от датата на тяхното публикуване във форума.
4. Мненията, публикувани във форум "Купувам", няма да се отчитат отброяча на броя публикации.

Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване.


Надяваме се, че тези правила няма да Ви затруднят.

За контакти с модераторите на форум "Купувам", ползвайте лични съобщения до: Malkiya Rumba, Plamen Alexandrov, silverfox и STROIL.


Пожелаваме Ви успешни сделки!
Вижте повече
Вижте по-малко

Купувам justy/swift

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Купувам justy/swift

    Моито сузуки също има доволно ръжда.... даже всяка година на прегледа ли казват че може да е за последно.... това ръждата явно е единственното нещо дето може да убие тая кола.
    0-

    Коментар


    • #17
      От: Купувам justy/swift

      Изкушавам се да поспамя, но преди три седмици продадох едно такова Субару Джъсти,набор 2001, може би единственото останало неръждиво и с оригиналната боя в България Преди две години си го домъкнах от Италия и със сигурност там има и още. Уникално проходима машинка, търпи около 7 см. лифт и е може би най-безпроблемната машинка, която съм карал. С неудоволствие се разделихме с него, но се наложи да се закупи по-голям детевоз. Успех с търсенето, излизат и читави бройки, най-препоръчителните са след 2000 година, като вече са с пълен инжекцион, антикорозионната защита е по-добра и изобщо са изчистили някой дребни бъгове от предишните серии. Приготви се да се разделиш поне с 2500 лева за читав екземпляр. Моят замина на първия ден от обявата за толкова без пазарлък.

      Коментар


      • #18
        От: Купувам justy/swift

        Ще ги следя пак ,не са проблем 2500лв .Аз съм готов и 5-6000 да отделя за кола ,но не виждам за тези пари какво друго може да се вземе ,което дори да е наполовина здраво и евтино за поддръжка ,колкото е сузукито .

        Коментар


        • #19
          От: Купувам justy/swift

          Успех с покупката, ще намериш ако спазваш пазарния принцип Колкото до крайната цена, обслужването на двигател, скоростна кутия, окачване и т.н, в най-лошият случай няма да надвиши 400-500 лева, при условие че си перфекционист. Толкова излезе на моето при пазарни цени на части, услуги и пълно рециклиране на главата...за всеки случай
          Последно редактирано от gkesov; 03-04-18, 20:50.

          Коментар


          • #20
            От: Купувам justy/swift

            Първоначално публикуван от GeToVvV Преглед на мнение
            Ще ги следя пак ,не са проблем 2500лв .Аз съм готов и 5-6000 да отделя за кола ,но не виждам за тези пари какво друго може да се вземе ,което дори да е наполовина здраво и евтино за поддръжка ,колкото е сузукито .
            Абре евтино колко да е евтино.
            Един приятел имаше бая драми с Игнис и някакви скъпи лагер главини ама нейсе.

            Здрави и евтини са почти всички колици в този ценови диапазон.
            Да не казвам че и от темата за 1000 лв. да вземеш ако не е пред ръждоразпад са все здрави и евтини.
            Land Rover Discovery II, V8 4.0
            VW Golf VI variant
            Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

            Коментар


            • #21
              От: Купувам justy/swift

              Игнис-а е друга работа, същата возия, двигател и обем на купето но частите са кошмарно скъпи за класа, имаме едно такова недоразумение в семейството....

              Коментар


              • #22
                От: Купувам justy/swift

                Първоначално публикуван от gkesov Преглед на мнение
                Игнис-а е друга работа, същата возия, двигател и обем на купето но частите са кошмарно скъпи за класа, имаме едно такова недоразумение в семейството....
                Е те ги правя в един завод в Унгария - как точно едното е със скъпи другото с евтини части не знам.

                И защото много добре знам как вози Игниса и съм отвратен бих си взел Пежо 206
                Land Rover Discovery II, V8 4.0
                VW Golf VI variant
                Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                Коментар


                • #23
                  От: Купувам justy/swift

                  Правя уточнение че Субару Джъсти трета генерация е всъщност Сузуки Игнис 4х4. Само емблемата на волана и предната решетка е друга. Субару Джъсти даже не съществува в повечето каталози за части и се търси изключително трудно по ВИН. Разликата в цените е чувствителна при Игнис-а, който е наследник на Джъсти две. Поддържах до скоро втора генерация а сега остана само по-новия мъник, който си е съвсем различна кола, ако не броим приемственоста в двигателите и трансмисията. Окачване, управление, интериор, ел. инсталация-всичко е ново и съответно на различна цена.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Купувам justy/swift

                    Първоначално публикуван от gkesov Преглед на мнение
                    Правя уточнение че Субару Джъсти трета генерация е всъщност Сузуки Игнис 4х4. Само емблемата на волана и предната решетка е друга. Субару Джъсти даже не съществува в повечето каталози за части и се търси изключително трудно по ВИН. Разликата в цените е чувствителна при Игнис-а, който е наследник на Джъсти две. Поддържах до скоро втора генерация а сега остана само по-новия мъник, който си е съвсем различна кола, ако не броим приемственоста в двигателите и трансмисията. Окачване, управление, интериор, ел. инсталация-всичко е ново и съответно на различна цена.
                    Джъстито не е ли идентично е със този Суифт,а не с Игнис:http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=226088
                    Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
                    Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
                    Враца

                    Коментар


                    • #25
                      От: Купувам justy/swift

                      Имат и от “ръбатата“ версия, сестра ми търкаля такова чудо

                      http://planetdcars.blogspot.bg/2012/...-awd-plus.html


                      Ето го и двойникът:

                      https://www.carfolio.com/specificati...ar/?car=134442

                      Коментар


                      • #26
                        От: Купувам justy/swift

                        Купих "перфектния" суифт .Подробна информация очаквайте скоро .

                        Коментар


                        • #27
                          От: Купувам justy/swift

                          Ето го и звяра :
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:31355351_2106292532746643_4568984345468993536_n.jpg
Прегледи:1
Размер:140.7 КБ
ID:5787625
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:31437454_2106291939413369_5248925806419247104_n.jpg
Прегледи:1
Размер:197.4 КБ
ID:5787624
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:31404066_2106292529413310_7905963652862181376_n.jpg
Прегледи:1
Размер:64.8 КБ
ID:5787626
                          Някой може да ме помисли за луд ,но наистина много ме радват тези суифтчета .Та колата е 2001 година ,1.0 кубика и е гола като пушка ,без никакви екстри .Но за сметка на това е на 116 000 реални километра ,купих я от втория и собственик ,който я има от 3,5 години ,от толкова е и с газ на мястото на резервната .Първият собственик е доктор от Люлин ,37-ми набор ,същият я купува чисто нова от миркат за 12 061 лева.Да не си помислите ,че съм се вързал на празни приказки за всичко си има документ ,взех я с оригиналния договор за покупка от миркат ,с всички книжки ,фактури ,та дори и мануал .Притесняваше ме ,че на дълъг път тези 53 коня ще дойдат малко ,но колата поддържа 110 км на 3к оборота и има значително по-добра динамика от другия ни суифт ,който е със същия двигател .Единствено на магистрала се усеща липсата на мощност .Та хайде стига с хваленето ,да не ме чуе дявола .Колата естествено има и забележки : ръжда тук-там ,най-вече по десния праг ,но в сравнение с другите суфтове ,които съм гледал е китка .Предполагам ,че ще успея да я консервирам и да изкара още 4-5 годинки .Гърнето навярно е пробито ,че почна да пърпори ,ще ида да го кръпна утре .Шофьорската седалка има леко скъсано ,също е возено и куче ,което е оставило малко козина отзад ,има и дребни драскотини ,но пък лакът още седи след 17 години .Като цяло дребни кахъри ,а и да не забравяме ,че е на цената на колело .Не съм голям фен на екстрите ,но липсата на климатик си е мъка в жегите ,ще пробвам да взема от някоя за части и да го монтирам .Та това е в общи линии ,ще навъртам по около 400-500км на седмица и след време ще пиша пак как е мъника .Поздрави !

                          Коментар


                          • #28
                            От: Купувам justy/swift

                            Имахме абсолютно същия цвят купе, тапицерии, година и ниво на оборудване служебни в Хигия. Невероятно здрави автомобили. Това гореше средно 5/100 бензин, и учудващо за малкото си коне и обем, вървеше много прилично. Веднъж си спомням го пробвах на магистралата и доста километри поддържаше 160 км/ч. Последните 15-16 г. съм отговарял вече за над 1000 служебни коли, но определено тази партида, около 30-40 бр. бяха, си остава най-безпроблемната.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Купувам justy/swift

                              Честито колега!

                              Имам тука едно червено на цвят, без ражди, на 106хил км.
                              Няма ТЮФ, ако ти требва за части, идвай с една платформа, подарявам ти го.
                              Спирачки и дискове са за смяна, до последно си го карах безпроблемно.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Купувам justy/swift

                                Благодаря ,но няма да имам нужда ,а и идването до Германия ще е по-скъпо от себестойността на автомобила .То реално погледнато няма и какво толкова да му стане (проста кола е) ,на другия ни суифт за десетина години нищо сериозно не е ремонтирано .Сега видях в договора ,че са им давали по 100 000 км гаранция като нови .
                                Последно редактирано от GeToVvV; 27-04-18, 22:52.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X