Обява

Свий
Няма добавени обяви.

LED крушка за фар

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: LED крушка за фар

    http://oppozit.ru/article1709.html

    Коментар


    • #17
      От: LED крушка за фар

      Колеги прочетох това което сте постнали ,но ако окъся двата извода на статора или там извод Я и извод Ш има ли шанс да изгоря генератора щото до колкото разбрах а то е малко тоя руски хич не върви за да го замеря трябва да окъся изводите Я и Ш и да закача 35вата крушка на извод Я и на маса помогнете колеги май верно не зарежда като хората ама от релето ли е от генератора ли е та искам да го замера с крушката дали ще я захрани ама ме е страх да не го изгоря че друг няма

      Коментар


      • #18
        От: LED крушка за фар

        Като закача на извод Я крушка 21вата на тихи оборото тръгва да свети на хептен ниски обороти не свети а мерих напрежението на извод Я и е на високи обороти над 20волта мисля че релето не е в ред ама ще го чепна допълнително

        Коментар


        • #19
          От: LED крушка за фар

          Здравейте колеги! Да споделя резултата с крушката, та крушката нали работи от 9волта нагоре реших да взема един повишаващ конвертор и го закачих преди ключа за къси и дълги настроих конвертора на 14 волта и крушката свети супер. В събота вечерта излязох да пробвам фара, та резултата е, че прогледнах направо все едно досега не съм имал фар с 35 ватовите крушки с тая крушка направо имам супер къси свети като фар на кола супер е колеги само снимки забравих,но другата седмица ще снимам да ви покажа.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X