Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Продажба на автомобил на македонец

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Продажба на автомобил на македонец

    Здравейте! Извинявам се за навярно супер лаишкия въпрос, но се надявам тук да намеря отговор.
    Продавам автомобила си и кандидат-купувача е македонец. Интересува ме има ли нещо по-специално при прехвърлянето на чужденец и нещо в частност- притеснява ме (и почти ме отказва дори), това че той иска да му оставя табелите, да се прибере с тях , а после щял да ми ги изпрати.. Моля за съвет!

  • #2
    От: Продажба на автомобил на македонец

    виж тази тема, а има и други подобни
    ________________________________________________
    Subaru OUTBACK 2,5
    Hyundai TUCSON 2.0

    Коментар


    • #3
      От: Продажба на автомобил на македонец

      Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
      виж тази тема, а има и други подобни
      Много благодаря за отговора. Изчетох я, но въпреки това пуснах нова, защото не намерих еднозначен отговор на въпроса ми(и по конкретно по отношение на отчисляването при евентуално невръщане на табелите). Отговорите в тази насока дават различна информация..

      Коментар


      • #4
        От: Продажба на автомобил на македонец

        Отчислявамето става и с договора за покупко продажба

        Коментар


        • #5
          От: Продажба на автомобил на македонец

          Продадох джипката на украинец. Отначало искаха с договор и пълномощно. После питах няколко адвоката и ми казаха само с договор, но на чужденец извън ЕС трябва да му се оправят документи за износ и бля бля бля..... Накрая украинеца си намери негов човек с БГ лична карта и му го продадох на него.... от там нататък да се оправят. Те искат да карат с БГ номерата. Предполагам и македонеца иска същото. Продай му го само с договор за покупко продажба(без пълномощно), и същия ден отиди да си завериш договора в КАТ(деловодството). Аз така направих. От тук насетне той да си се оправя.
          LR Discovery 300Tdi 1996
          Subaru Outback 2.5 1998
          Subaru Legacy 2.2GX 1995 - продадено ;(

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X