Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Подарявам ЖИВАЧНИ ПРЕКЪСВАЧИ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Подарявам ЖИВАЧНИ ПРЕКЪСВАЧИ

    Прекъсвачите са 5 на брой, като 3 от тях са нови, а 2 са ползвани, свалени и прибрани. Условието е да ги вземе някои всичките. Навремето са ги ползвали за бойлери и други електроники. Лесно ми е да ги предам в гражданска защита и да ги унищожът, но може на някои да му потрябват, още има машини които използват такива прекъсвачи.
    п.с. Ако темата не е за тука, нека модовете да я преместят където трябва.

  • #2
    От: Подарявам ЖИВАЧНИ ПРЕКЪСВАЧИ

    Колко живак има горе долу в единия.
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • #3
      От: Подарявам ЖИВАЧНИ ПРЕКЪСВАЧИ

      Незнам, освен да снимам една ампула, вие преценете. Баща ми беше ел техник и се занимаваше на времето с всякакви ел работи и ремонт на бойлери, и след смърта му при разчистване ги намерих с разни нагреватели и превключватели.

      Коментар


      • #4
        От: Подарявам ЖИВАЧНИ ПРЕКЪСВАЧИ

        И аз това работя,ако може една снимка на реле,че имам ядове с ново диодно осветление на едни цехове.Ако не ми свърши работа,живака ще отиде в лаборатория където ще го ползват за каквото е нужно
        Веднъж им занесох към 3 кг.та ми се радваха много.
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • #5
          От: Подарявам ЖИВАЧНИ ПРЕКЪСВАЧИ

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180324_175358.jpg
Прегледи:1
Размер:178.7 КБ
ID:5784574Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180324_175634.jpg
Прегледи:1
Размер:198.6 КБ
ID:5784575Нямах друго под ръка за размер. И са 6 броя не 5

          Коментар


          • #6
            От: Подарявам ЖИВАЧНИ ПРЕКЪСВАЧИ

            Около 1мл (15г) живак има в най-разпространените.

            Коментар


            • #7
              От: Подарявам ЖИВАЧНИ ПРЕКЪСВАЧИ

              Ако може един за мен, че отдавна си търся за един проект.
              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

              Коментар


              • #8
                От: Подарявам ЖИВАЧНИ ПРЕКЪСВАЧИ

                Това нещо никой куриер няма да го вземе иначе ги отнасям . При мен ги имам в няколко стари машини и в уредите които поддържат температурата на пещите .
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар


                • #9
                  От: Подарявам ЖИВАЧНИ ПРЕКЪСВАЧИ

                  куриерът от къде ще знае, че в тези добре пакетирани ел. компоненти има живак?

                  Коментар


                  • #10
                    От: Подарявам ЖИВАЧНИ ПРЕКЪСВАЧИ

                    Да ползвам темата на колегата.

                    И аз имам един такъв прекъсвач за подаряване по същите причини.Вече 5 години му треперя да не строши.

                    0878 седем37 901 Николай
                    Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
                    Място и хора към които да принадлежи ...

                    Коментар


                    • #11
                      От: Подарявам ЖИВАЧНИ ПРЕКЪСВАЧИ

                      Не пращам по куриери само лично които иска. Или ако някои пътува насам да ги вземе.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Подарявам ЖИВАЧНИ ПРЕКЪСВАЧИ

                        Първоначално публикуван от Николай Колев Преглед на мнение
                        Да ползвам темата на колегата.

                        И аз имам един такъв прекъсвач за подаряване по същите причини.Вече 5 години му треперя да не строши.

                        0878 седем37 901 Николай
                        Е к'во ще му трепериш, ако искаш го предаи в гражданска защита и не му трепери.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Подарявам ЖИВАЧНИ ПРЕКЪСВАЧИ

                          ...и те ти го връщат с куриер и писмо, че ти благодарят за подаръка, но няма какво да го правят ))
                          Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Подарявам ЖИВАЧНИ ПРЕКЪСВАЧИ

                            Първоначално публикуван от FABARM Преглед на мнение
                            Е к'во ще му трепериш, ако искаш го предаи в гражданска защита и не му трепери.
                            Никой не го иска законно проверих къде ли не , става само да го " подхвърля" ама не ми се стига до там.
                            Идеалният случай е на някой да му трябва и да му го дам да си го ползва.

                            Офертата важи до изчерпване на количеството от 1 един брой.
                            Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
                            Място и хора към които да принадлежи ...

                            Коментар


                            • #15
                              От: Подарявам ЖИВАЧНИ ПРЕКЪСВАЧИ

                              Първоначално публикуван от FABARM Преглед на мнение
                              Не пращам по куриери само лично които иска. Или ако някои пътува насам да ги вземе.
                              Ще пратя приятел да ги вземе, пък ще видя как ще ги пращам на другите желаещи.
                              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X