Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ESP при драконите - кога се намесва и прави ли го адекватно.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ESP при драконите - кога се намесва и прави ли го адекватно.

    Здравейте, момчета! Много мразя необходимостта от пускане на нова тема за едно елементарно питане. Та, питанката е следната и то към притежателите на Ssang yong Actyon, Kyron и Rexton с налични и действащи ESP-та - пробвалили сте граничните възможности на задното предаване при хлъзгаво трасе и работеща ЕСП? Ако се "улисаш" ЕСП-то ще ти дръпне ли юздите или ще си стигнеш до карамбола без изявено противодействие? Благодаря предварително на включилите се!
    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
    Из "Златния телец"

  • #2
    От: ESP при драконите - кога се намесва и прави ли го адекватно.

    Моето забравих да го изключа на едно заснежено баирче и ме остави по средата.Въпреки че бяха включени бързите 4н ми оряза оборотите и спря.Наложи се да пусна назад и след като го изключих вече нямаше никакъв проблем.При моя Кайрон действието му е много сходно със един Спринтер,който карах преди това.Следващия случаи когато го усетих бе на завой с около120км.Отплеснах се за малко и колата рязко залюля.Включи се някакъв остър звуков сигнал и светна за миг някаква лампа на таблото в момента когато стабилизира колата.За година каране това ми се случи само веднъж.

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X