Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бус за работно конче

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Бус за работно конче

    С тоя къдрав таван как става закрепването на евентуалния багажник?
    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
    Из "Златния телец"

    Коментар


    • #77
      От: Бус за работно конче

      Има скоби отгоре на няколко места.

      Коментар


      • #78
        И аз стигнах до извода, че един товарен бус ще ми върши повече работа за вилата от пикап. Какво ще кажете конкретно за WV T5 4X4, че ми предлагат един такъв и най-вече при кого в София да го заведа за преглед преди покупка?
        Иначе съм се спрял на неголеми като размери, от рода на Т5 или Вито, повече екзотики не искам.
        ________________________________________________
        Subaru OUTBACK 2,5
        Hyundai TUCSON 2.0

        Коментар


        • #79
          Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
          И аз стигнах до извода, че един товарен бус ще ми върши повече работа за вилата от пикап. Какво ще кажете конкретно за WV T5 4X4, че ми предлагат един такъв и най-вече при кого в София да го заведа за преглед преди покупка?
          Иначе съм се спрял на неголеми като размери, от рода на Т5 или Вито, повече екзотики не искам.
          За Т5 мога да кажа това:
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:il_570xN.2609646353_e1xc.jpg
Прегледи:368
Размер:80.8 КБ
ID:6770554

          И прочети тази тема.
          https://offroad-bulgaria.com/forum/%...B0%D0%BD%D0%B5

          Помисли си добре дали ти се влиза във филм отново. Аз бих заложил на 70/73 та серия тойота, 3.0 дизел или 2.4 бензин с ремарке. След като построиш вилата ще има с какво да си ходиш из планината.

          Успех

          Коментар


          • IvanIvanovi
            IvanIvanovi коментира
            Редактиране на коментар
            чел съм я, не ми трябва джип, нито пикап, камо ли ремарке, него мога да го дърпам и със Субаруто, но къде ще го държа.... и 4Х4 бус не ми трябва, вилата ми е на 30м. от Хасвалта, просто такова ми предлагат, даже още не знам с кой двигател е.

        • #80
          Имал съм Т4 Синхро,добро за него нищо не мога да напиша.Аааа,много се поврежда,ама пък частите са 2-3 пъти по-скъпи,от алтернативите на Пежо и Рено.И Т5 е некачествено,даже още повече

















          Коментар


          • #81
            Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение

            За Т5 мога да кажа това:

            Помисли си добре дали ти се влиза във филм отново. :
            Малко пресилено Това е един случай. А какво ще кажеш за 760000 които от първия ден на експлоатация е системно претоварен и все още са на служба? PD си имат особеностите ,но не са болка за умиране.​​​

            Коментар


            • #82
              Е, ремарке го връзваш за някое дърво до блока.
              ако ти е за влачене дори и да го държиш на паркинг е по евтино от поддръжка на бус.
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • turtey
                turtey коментира
                Редактиране на коментар
                Ти си знаеш. Аз само коментирам финансовата част.

              • IvanIvanovi
                IvanIvanovi коментира
                Редактиране на коментар
                финансовата ми е ясна, 30 години това работя....... матчасть обаче не.

              • turtey
                turtey коментира
                Редактиране на коментар
                Както казах, ни си знаеш за какво ще го ползваш.
                Моята идея беше че за каране на материали едно ремарке е по изгодно. Струва 1-1.5к ново, данъка е 8 кинта годишно (и да бъркам точната сума е в този порядък) гтп на два години, поддръжката е практически нулева.
                Но не знам дали е по материалната част това

            • #83
              Не съм от автомобилните спецове но онзи ден чух от наш клиент че си е купил от новите руски бусове "Газела"
              Каза че цената е промоционална в момента (около 30 бона) имало достатъчно екстри и резервни части.
              Руснаците настъпват!

              Коментар


              • krassitch
                krassitch коментира
                Редактиране на коментар
                Цената е 30 без ДДС.Промоция?Толкова си струва.Аз си мисля,че е боклук,без значение от двигателя от Фолксваген.Това е за мазохисти...

            • #84
              Първоначално публикуван от mishomishev Преглед на мнение
              Не съм от автомобилните спецове но онзи ден чух от наш клиент че си е купил от новите руски бусове "Газела"
              Каза че цената е промоционална в момента (около 30 бона) имало достатъчно екстри и резервни части.
              Руснаците настъпват!
              Имал съм две такива през 90-те! Това се чупи като за световно, постоянно! Не мисля, че са повишили драстично качеството! 30 хиляди?
              יעבור
              «И това ще мине»

              Коментар


              • #85
                Първоначално публикуван от bocho64 Преглед на мнение

                Малко пресилено Това е един случай. А какво ще кажеш за 760000 които от първия ден на експлоатация е системно претоварен и все още са на служба? PD си имат особеностите ,но не са болка за умиране.​​​
                Най-вероятно и 760000 е един случай. Остава да кажеш, че и нищо не е пипано по него - само масла, филтри и газзз

                П.П. Както във вица - нещо не ги виждам много по светофарите. Ежедневно присъствам на зареждането на 3 магазина. Само един транспортер се движи, вероятно на последни издихания. Всичко друго е Пежо, Фиат и Мерцедес.
                Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                Из "Златния телец"

                Коментар


                • Stbd
                  Stbd коментира
                  Редактиране на коментар
                  Другите са на дългите линии, с този пробег.. карат баластра до Марс.

                • bocho64
                  bocho64 коментира
                  Редактиране на коментар
                  Хайде сега ми кажи колко инкасо автомобила видя различни от Т5?

                • коко келеша
                  коко келеша коментира
                  Редактиране на коментар
                  Е и? Изключенията, както винаги само потвърждават правилото - силно надценен и в прекия и в преносния смисъл модел на ФВ. Отдавна вече не са "народни" автомобили.

                  П.П. И все пак, парите са си на питащия. Той решава как да ги похарчи най-разумно. Мой приятел построи къща с Деу Матис

                  П.П.2. Като ще си говорим хуморески - под мен живее бесарабски българин, каращ Опел Виваро на 600 000 км. Всеки месец тича до Украйна с него )))))))))
                  Последно редактирано от коко келеша; 12-09-21, 14:02.

              • #86
                По една неслучайност,познавам човека избрал и реализирал най много инкасови коли в БГ.
                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                https://dvrbg.com/

                Коментар


                • #87
                  Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                  По една неслучайност,познавам човека избрал и реализирал най много инкасови коли в БГ.
                  И/// Не признава друга марка освен VW?
                  Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                  Из "Златния телец"

                  Коментар


                  • Roninn
                    Roninn коментира
                    Редактиране на коментар
                    По скоро таракан,VW и ред други,и няма много общо със това колко са здрави,по скоро колко могат да носят бронировката и наличието на климатик и то мощен,и много други.

                • #88
                  Знам че форд е мръсна дума, но все пак...
                  Работеше като магаре докато го имахме, продължи и после в ръцете на наш бивш работник. С всичките му магарии, пак бих го причислил към работещите магарета, без претенции да съм познавач

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X