Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тампони от Димитров Пловдив ( DBK Dimitrov) - личен опит, мнения и впечатления

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16


    Първоначално публикуван от kalin09 Преглед на мнение
    Обоснови се ,ако обичаш. На снимките е вижда тампон с метална част отвътре и отвън ,от което следва че където го стегнеш ,там остава. Като го стегнеш на подемника при увиснало окачване колко ли ще изкара? (разбрахме че случая не е такъв). Не е като на гоуф тройка предния на носача ,само гума отвън и се самонагажда след смяна.
    Това е задното окачване Гранда:
    Натиснете снимката за да я уголемите  Име:rearsuspen.jpg Прегледи:1 Размер:46.4 КБ ID:5784195
    Точно на тези тампони на А- рамото им е все тая дали ще ги стегнеш на земята или на повдигач. Монтирани са вертикално и нямат усукване около оста си. По спомен оригиналните не са плътни, имат само посока на монтиране и на някои уважаващи себе си производители тя е указана със стрелка.
    В случая, това, което се вижда на снимките е само от некачествен материал.
    Последно редактирано от Венцислав Петров; 17-12-19, 08:46.
    Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
    SSang Yong Kyron 2.0xdi
    Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

    Коментар


    • #17
      От: Тампони от Димитров Пловдив ( DBK Dimitrov) - НИКОГА ПОВЕЧЕ ! ! !

      Ясно ,монтажа им е вертикално.
      Калин Владов,09РСПБЗН

      Коментар


      • #18


        Първоначално публикуван от kalin09 Преглед на мнение
        Ясно ,монтажа им е вертикално.
        Да, имат само посока. Външната и вътрешната част са съединени в ляво и дясно с гума, а напред назад има бъбрековидни отвори.Целта е цялото А-рамо да се клати нагоре надолу, но да не мърда в ляво и дясно. На показаните в началото тампони материала около вътрешната тръбичка ми се струва малко, а от снимката не може да се разбере съществуват ли "бъбречетата", темата с мат`рИала от втора ръка вулканизирани кондоми няма да е бистря.....
        Последно редактирано от Венцислав Петров; 17-12-19, 08:46.
        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

        Коментар


        • #19


          Пълни боклуци продават,преди време слагах тампони на пушките и едвам изкараха два месеца
          Последно редактирано от Венцислав Петров; 17-12-19, 08:46.

          Коментар


          • #20


            колеги нямам опит с тампоните и да попитам знаещите. Направих си една пресичка и скоро мисля да пусна някоя снимка как сменям с нея двата тампона на задният мост на а4б5 АДР 1996г ( не е куатро) Та съм в диалема какви нови да сложа и къде да ги поръчам. Може и на лично да ме посъветвате. Обещавам да кача снимков отчет и искам да избегна забележки, че не съм уцелил производителя.
            Извинявам се на колегата пуснал темата, че я разводнявам.
            Последно редактирано от Венцислав Петров; 17-12-19, 08:46.

            Коментар


            • #21


              Последно си купих тампони за предните горни носачи от тях и на тампоните пише произведено в Мексико.
              Явно е до късмет.
              Последно редактирано от Венцислав Петров; 17-12-19, 08:47.
              Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

              А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

              Коментар


              • #22


                Това в общия случаи значи че калъпите/матриците са произведени в Мексико. Аз май попадах на тампони от тях дето по нищо не се различават от оригинални такива, предвид надписите по тях. Ама на доста различна цена от оригинални.
                Последно редактирано от Венцислав Петров; 17-12-19, 08:47.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • #23


                  В общия случай пише къде е произведено изделието, а не калъпа или инструментите за производството му.
                  Последно редактирано от Венцислав Петров; 17-12-19, 08:47.
                  В миналото ще остане, каквито сме били...

                  Коментар


                  • #24


                    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                    Това в общия случаи значи че калъпите/матриците са произведени в Мексико. Аз май попадах на тампони от тях дето по нищо не се различават от оригинални такива, предвид надписите по тях. Ама на доста различна цена от оригинални.
                    И на моите пишеше произведени в Мексико, и тогава им звънях да ги питам, че ми стана интересно уж те ги произвеждат, а пише Мексико. Отговора им беше, че произвеждат за Щатите и куповача искал да пише Мексико на тях
                    Последно редактирано от Венцислав Петров; 17-12-19, 08:47.

                    Коментар


                    • #25


                      Първоначално публикуван от FABARM Преглед на мнение
                      И на моите пишеше произведени в Мексико, и тогава им звънях да ги питам, че ми стана интересно уж те ги произвеждат, а пише Мексико. Отговора им беше, че произвеждат за Щатите и куповача искал да пише Мексико на тях
                      ...и ти им повярва отвсякъде, нали?
                      Последно редактирано от Венцислав Петров; 17-12-19, 08:47.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • #26


                        И аз съм се парил с техните “качествени” части.Надявам се повече колеги да видят темата за да избегнат бъдещи проблеми.
                        Последно редактирано от Венцислав Петров; 17-12-19, 08:48.

                        Коментар


                        • #27


                          Старзагорци пишат "Маде ин Германи" от десетилетия.

                          Изпратено от моят GT-I9301I с помощта на Tapatalk
                          Последно редактирано от Венцислав Петров; 17-12-19, 08:48.
                          Черно, мирише и разваля характера!

                          Коментар


                          • #28


                            И аз изгорях с едни задни тампони на Хондата, три месеца и тотално скъсани. Няма да качвам снимки, както и да е. Купувал съм и сносни неща, втулките още държат. Жалкото е че обявяват гаранция а после се извъртат, което не е коретктно. Да се има едно наум, иначе по телефона се обещават звездени неща......
                            Последно редактирано от Венцислав Петров; 17-12-19, 08:48.

                            Коментар


                            • #29


                              Тия тарикати не издават ли писмен документ за гаранцията с описани условия. Вие ако им вярвате само по телефона какви ги разтягат...
                              Последно редактирано от Венцислав Петров; 17-12-19, 08:48.
                              Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                              Коментар


                              • #30


                                На мен са ми близко - магазина им е на 2 пресечки. Като цяло избягвам покупката на български каучук , но преди време бях на зор и взех от тях тампони за амортисьорите ми директно по размер с амортисьора в ръка. За долните ми паснаха долни от някакъв комплект и се наложи да купя целия. Всъщност комплкетът представляваше зип-лок найлонче....
                                Снощи ги сменях - на малко под година тотално разбити.

                                Цените също не намирам за ниски.
                                Последно редактирано от Венцислав Петров; 17-12-19, 08:48.
                                о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X