Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Land Cruiser J90 3.4i номер на двигател

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Land Cruiser J90 3.4i номер на двигател

    Здравейте, от днес съм собственик на J90 бензиновия вариант 3.4, страхотен джип Но имам проблем с намирането на номерът на двигателя, ако някой знае да удари едно рамо понеже не намирам нищо в търсачките ще съм много благодарен

  • #2
    От: Land Cruiser J90 3.4i номер на двигател

    Колега здравей!Прикачил съм документ за местоположението на серийния номер на разни двг-та.Твоят е 5VZ-FE.Номерът се пада под и малко назад от алтернатора, както е на снимката.
    Ако не успееш да го намериш, като се прибера в неделя, ще ти пусна снимка от моя, че на този комп нямам снимки на колите от гаража ми.Въоръжи се със силно фенерче и огледалце.
    Успех!
    Мето
    ENGINE_SERIAL_NUMBER_LOCATION_T-SB-0301-08.pdf
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:5VZ-FE.jpg
Прегледи:1
Размер:122.6 КБ
ID:5783954
    Последно редактирано от metotem; 17-03-18, 00:21.
    1999 4Runner 3RZ/ 4Runner 1KZT/ 4Runner 5VZ

    Коментар


    • #3
      От: Land Cruiser J90 3.4i номер на двигател

      Много ти благодаря за схемата и снимката колега, днес се опитах да го намеря с фенера от телефона ми но не успях, утре ще пробвам пак а ако можеш да ми пратиш снимка от тоя ще съм много благодарен.

      Коментар


      • #4
        От: Land Cruiser J90 3.4i номер на двигател

        Здрасти!Рекох да имаш силно фенерче, ама щом си мислиш, че това от телефона ти е силно, добре, ти си решаваш.Все пак ще кажа, че ако се занимаваш с Тойота, нещата трябва да се правят по по-сериозен начин.
        Прикачил съм 2 снимки, едната е от моя, трудно е да се завре апарат там, затова снимах с телефона, а с фенерче съм осветил допълнително през отвора в подкалника.Плочката с номера на моята снимка започва от долния видим край на тръбичката за маслената щека и стои перпендикулярно на ремъка на алтернатора.Големината ѝ е с размер на кибрит и се намира точно под буквите 5VZ.Може да се достигне с ръка и да се почисти малко с фина шкурка, след което да я намажеш с грес, така номерът ще е добре видим.
        На моя не съм я почиствал, както и предишния собственик не е, и е ръждясала, но тук гледат ВИН номерата, а серийния на двг-то не е интересен при покупка/продажба/
        На другата снимка е ясно видим къде се пада.
        Успех!
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180319.jpg
Прегледи:1
Размер:527.7 КБ
ID:5784263
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:5vz-fe.jpg
Прегледи:1
Размер:104.0 КБ
ID:5784262
        1999 4Runner 3RZ/ 4Runner 1KZT/ 4Runner 5VZ

        Коментар


        • #5
          От: Land Cruiser J90 3.4i номер на двигател

          Успях да го намеря колега, хиляди благодарности

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X